LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 15-20 de masini ??? )))))))) cand vreodata ??? ))))

    bai daca va organizati sa faceti intalnirile in weekend vin si eu :P m-am mutat la buc si doar in weekend vin aici ma sunati daca se intampla ceva.. bafta ! si la multi ani tuturor :*

    Comment


    • La multi ani tuturor, o intalnire asa pe 2013 nu bagam si noi zilele astea ?

      Comment


      • Mini intalnire ))
        Attached Files

        Comment


        • Doar noi am mai ramas cu Loganuri ? )

          Comment


          • Se pare ca da....

            Comment


            • Mai spalatile si voi ma dracu' ) off greu ...intalniri sa se mai incalzeasca vremea cam dupa 15 martie incolo cand am si eu asigurare la afo al meu )
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • Amin...

                Comment


                • neatza all ce mai ziceti mai ma asteptam ca iarna sa fie maimulta activitate ca asa eram noi iarna ne strangeam si vara nimic mai la un gratar mai la un mic la padure ?? ce sa intamplat a murit tot??? cand mai faceti o intalnire sa-mi fac si eu timp care vreti un logan il am pe al meu de vanzare sau schimb cu alta vreau sa ma apuc iar de modificari)) care mai doreste care mai pofteste, ultima modificare stroboscoape in proiectoare )
                  :sign_war

                  Comment


                  • Am renuntat si la iarna Mumu.Suntem in cautare de alt anotimp.Nu am mai avut succes acum cu iarna.

                    Comment


                    • dai la schimb si cu solenza ?! ))))) nu ii dau de cap la a mea cu opritul in mers mama ei de masina :-s off ...mi`a mancat viata
                      A Fost Odata! .sigpic

                      Comment


                      • Incearca cu aghiazma alexynho.

                        Comment


                        • Iti dau la schimb una bucata dacia 1310 an fab 2000 injectie geamuri electrice fata senzori parcare cipuita eleron stopuri spate tuning made in romania ce zici te bagi sau o dau pe 1000 euro
                          :sign_war

                          Comment


                          • Sa mai spargem un pic monotonia de la Giurgiu fac un mic anunt ca ,,sa se stie'':Am vandut golanul.Sa dat cu tot cu numere.Actualul posesor nu se supara daca mai este salutat de cei din club.Incerc sa-l fac membru.

                            Comment


                            • Fratilor , saracie pa termen in club, in 2011 ne inmulteam la saptamiina , acuma ne distilam.

                              Comment


                              • ziua buna alll ce faceti mai nu mai dati nici un semn de viatza hai sa ne pregatim de intalniri vine caldura mai mergem si noi pe la teleorman sau colegi nostri vb aia atzi luat permisele cei care nu aveati hai sa punem mana de la mana si sa ne intalnim pe datorie )
                                :sign_war

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google