LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by yo_cristi View Post
    Pai cand se mai fac intalniri ?
    Aici avem o problema.Cand?

    Comment


    • la iarna probabil...
      sigpic

      Comment


      • Sa cam dus daca nu se mai simte nimeni pe aici ...ce sa facem ramanem in tacere :-$ asta e ....Loc , ora de intalniri nu se mai stie nimic ...Eu zic sa facem intalniri fulger ...de exemplu haideti acum in weekend am inteles ca o sa fie si vreme frumoasa nu stiu zic si eu poate poate ...ori Sambata ori Duminica dupa amiaza cum vreti ...veniti cu ora si loc as zice parcul fara nume sau daca aveti altul propuneti !
        A Fost Odata! .sigpic

        Comment


        • Mie personal imi convine in parcul fara nume, daca e sa ne strangem, eu vin cu cea mai mare placere

          Mi-am tras si eu niste boxe pe fata sa urle muzica !!
          Attached Files

          Comment


          • imi plac tweeter-ele puse acolo bravo!
            sigpic

            Comment


            • Ms, pai acolo se pun sa fie la nivel cu capu, cu urechile :d

              Comment


              • au venit cu tot cu difuzoare sau le-ai luat seaparat?
                sigpic

                Comment


                • Au venit cu difuzoarele

                  Comment


                  • da asa separat cat costa tweeterele alea ca idee asa :P ... bune boxele de la MAC :P
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • pai nu prea gasesti decat daca le da cineva separat ca astea sunt difuzoare component cu tot cu filtre
                      sigpic

                      Comment


                      • Gasesti si tweetere separat dar iti trebuie si filtru. Unele ieftine http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...Reference_T25/ )

                        Comment


                        • 255 ron costa saraciile alea de twetere ma ? / ...duca'se departe )) cu Dumnezeu ...
                          A Fost Odata! .sigpic

                          Comment


                          • Nici clarion nu sta prost la capitolul sunet. http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo.../SRE/SRE-211H/ la un mil eu zic ca se merita... Dar iti pui tweetere numai in cazul in care nu ai pe boxe.

                            Daca ar fi sa mai o iau iar de la 0 cu sistemul asta mi-as lua

                            / sistem de difuzoare pe doua cai diametru midbass - 13cm diametru tweeter: 24 mmcrossovere pasive tip "pe fir" magnet din ferita

                            sau
                            / difuzoare 16.5 cm, 2 cai putere RMS: 50 W putere maxima: 100 W impedanta: 4 Ohmi raspuns in frecventa: 40Hz-20 kHz sensibilitate: 90 dB material membrana tweeter: Titan adancime montaj
                            Last edited by maestrupiersic; 26 October 2012, 15:55.

                            Comment


                            • Pe fata iti recomand boxe pe 16,5 + antifonarea usilor iar pe spate merg niste boxe ovale. Dar importanta e antifonarea ca bazaie rau de tot...pe mine m-a disperat ! Alea hertz sunt meseriase sunt pe SQ

                              Comment


                              • foarte corect ce zice cristi 16,5 pe fata antifonata ovale pe spate si eu sunt de parere ca hertz si DLS sunt cele mai bune difuzoare
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google