LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci numai Mumujack vine pana la urma?!.......sper ca Pitesti sa fie mai bine reprezentat!
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Asa si IAR MA ENERVEZ SI


      SA NU MAI VENITI MA NICI LA INTALNIRI SI SA COMENTEZE VREUNU CV
      hai ca acu chiar mam inervat
      va inscrieti gegeaba pe lista aia ca si cu padurea merge 10 si au venit decat 5 ca sta acasa cu permisu in buzunar si spala masina in fata blocului
      am inteleso pasta ca cica naveti bani de benzina da prea detot (si va plimbati prin oras o gramada da la intalniri sa nu veniti) .................................................. .

      Comment


      • Dragii mei prietenii nu va enervati suparati si alte de astea.Este foarte bine sa fi ti uniti si sa va aveti bine,pana la urma nu este nimic obligatoriu..vreti sa veniti si puteti noi va asteptam cu drag(nu va permiteti financiar?) nu i nimic si asta se intelege.Nu aveti nicio obligatie sa veniti noi v-am facut o invitatie ca fiind 2 cluburi din zone apropiate si care se pot intalnii 1data la noi 1data la voi...asta ca sa ne mai ridicam si noi si voi.Dar ce sa zic...este de inteles..asa ca va doresc multa bafta si oricare ar veni daca va vine noi il asteptam
        CARPE DIEM!

        Comment


        • LOL ce sa aprins discutia pe aici
          mai nauzi cica suntem prieteni stati asa nu va mai certati
          Toate la timpul lor si permisul si bani de benzina si alte intalniri nu e capat de lume
          eu astazi am tras chiulul de la scarbici acum am venit am fost la spital ceva probleme
          colegi din alexandria daca stati pana dupa ora 13 mai vin altfel nu-mi permite serviciul ziua libera mi-am lua-to astazi cu maicamea si maine termin scarbiciul abia la 12:30
          astept si eu un raspuns daca se poate
          :sign_war

          Comment


          • Mumu...intalnirea are ca ora de inceput ora 12, dar este doar o ora orientativa. Cu siguranta vom sta mai mult de ora 13:00. Sunt sigur ca fiecare va veni fie mai devreme fie mai tarziu...fiecare cum poate...nu-i regula ca la ora 12:00 sa fim toti acolo. Te asteptam cand poti si daca poti veni
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Da cu siguranta nu este nicio problema...Poti ajunge putin mai tarziu,oricum noi vom fi acolo..
              CARPE DIEM!

              Comment


              • LOGAN CLUB GIURGIU LA REGIONALA DE LA ALEXANDRIA :


                LISTA CU CEI PREZENTI:

                1. MumuJack - 1 masina
                2.!!@mihai@!! + vev3ritz01 - 1 masina (renault club)
                3.


                doar atat hai ma tata trezitiva v-au murit motoarele pe drum ? hai go go go go go go go

                Comment


                • E asa mai Da...va asteptam cu drag astazi la Alexandria...deci nu va veni decat MumuJack singurel cu sotia+fiica!..Sa ne vedem cu bine baietii,drum bun si multa grija.Conduceti prudent nu veniti in viteza nu plecam niciunde de acolo.Bafta
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • LOGAN CLUB GIURGIU LA INTALNEALA DE LA ALEXANDRIA :


                    LISTA CU CEI PREZENTI:

                    1. MumuJack - 1 masina
                    2. !!@mihai@!! + vev3ritz01 + 91.stf - 1 masina (renault club)
                    3.


                    Sa ne vedem cu bine !
                    Last edited by vev3ritz01; 16 April 2011, 09:17.

                    Comment


                    • Inca un membru! Va asteptam cu drag. Drum bun si sa ne vedem cu bine la Alexandria
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
                        Mai vorbim (om trai si om vedea) si mai usor cu astea ca ne suparam poate e invers alex u ai gura mare O SA VEZI CA E CA MN
                        io as zice sa nu fie invers mihai asa ca tu sa ai grija ca esti si mai mic si mai tineti ciocu ala ca vorbesti mult si nu prea bine se pare ca nu prea gandesti cand zici ceva ...mai ai de crescut si de invatat ;)

                        @mumujack scuze ca nu am raspuns la tel , io am iesit de dimineatza de la servici :| si pe la 8 jumate m`am pus la somn si dai seama cum eram ...


                        @intruniri d-astea tot or sa mai fie ...poate o sa fie alta situatie atunci si e mai bine ;)

                        NO SAD , no stress ...GG

                        - - -
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • sal

                          Hai ca sa dus si intalnirea asta a fost frumos ne-am simtit bine chiar daca vremea nu a fost asa cu ne-am dorit , dar pe final a fost bine

                          mumu ne pare rau ca nu ai venit , dar asta e familia pe primul loc

                          asteptam pozele..........................

                          Comment


                          • Multumim pentru prezenta..Ne bucuram ca v-a placut la noi.Cu siguranta va intoarcem vizita!
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • Va multumim pentru prezenta baieti. Va mai asteptam pe la noi...si voi sa ne asteptati pe la voi. A iesit mai frumos decat ne asteptam noi
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Giurgiu, duminica ora 17:00 la Kaufland.

                                Lista cu cei prezenti:

                                1. vev3ritz01
                                2.
                                3.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google