LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gusi View Post
    @MUMUJACK- Ce se da dom'le la Alexandria? Ce Regionala fac oltenii?
    DOMNE FAC INTALNIRI DE MAMA MAMA DECI TE DISTREZI DANSEZI BEI TE SIMTI BINE nu stiu nu am fost niciodata tocmai vreau sa vad ce fac si cum poate mai invatam uni de la alti cate cava cand faceti si voi o intalnire mai mare sa ne anuntati din timp poate ne vedem si la coi la calarasi

    Originally posted by !!@mihai@!! View Post
    ok mumu da eu cu veve cu cn mergem ca era bn da daca astia nu merg niciunu ca puneam bani de benzina ((da nai cu cn)) daca nu era tata la serv veneam cu el da asa
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, iau eu permisu sa zica vreunu cv ca sal iau undeva sa vezi atunci
    o sa vorbesc cu vagabond sa mergeti cu el sau vb voi intre voi trebuie translator )
    Last edited by MumuJack; 14 April 2011, 18:45. Reason: Automerged Doublepost
    :sign_war

    Comment


    • Mumu....e ok si la Bujoru. Intr-adevar e mai bine ca nu ocoliti. Deci putem sa stabilim sa ne intalnim acolo
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • @MumuJack am vorbit deja cu vagabondu' si cu alexynho si nu pot sa vina.

        Comment


        • domne chiar nu mai exista nimeni in giurgiu care sa vina cu masina din toti mebri clubului ??? LOMEEE PUNE BAIETI BANI DE BENZINA NU MERG PE MOCA CE DOAMNE IATRA-MA
          :sign_war

          Comment


          • Nai cu cine inorasu asta ((se intoarce roata mumu stai linistit)) asta e nu se poate nu se poate vin ei la intalniri lasai

            Comment


            • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
              Nai cu cine inorasu asta ((se intoarce roata mumu stai linistit)) asta e nu se poate nu se poate vin ei la intalniri lasai
              bai mihai deabia astept sa iei permisu sa te vad pe urma ...sa vedem tot asa roz o sa zici ? ...tu crezi k tot e asa cum zici (tu comanzi tu executi , am mai intalnit dastia cu gura mare) ...vb peste cateva luni ;)
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • scuze baietii , eu am vb cu mihai si veve si le-am spus k nu pot merge , am specificat si motivele , tot in alexandria ma duceti? nu sunt eu satul k 5 zile pe saptamana ma duc acolo ))

                @ poate se schimba situatia cand va lua permisu mihai

                daca vor mai fi astfel de intalniri cu siguranta ca data viitoare voi fi si eu prezent
                Last edited by Vagabond; 14 April 2011, 21:30. Reason: Automerged Doublepost
                my name is bond..vagabondsigpic

                Comment


                • sigur se va schimba situatia , el vede situatia foarte roz deci o sa fie foarte bine ...din punctul lui de vedere ...

                  scuze ca nu pot merge ...e greu!

                  @sper sa merg si io la urmatoarele intruniri ca acestea !!
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • alex parca erai pe lista acum ce faci , te-ai sucit?
                    my name is bond..vagabondsigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vagabond View Post
                      alex parca erai pe lista acum ce faci , te-ai sucit?
                      nu e vb de asta dar ...
                      A Fost Odata! .sigpic

                      Comment


                      • Mai vorbim (om trai si om vedea) si mai usor cu astea ca ne suparam poate e invers alex u ai gura mare O SA VEZI CA E CA MN

                        Comment


                        • fratilor...aici fiecare isi stie situatia sa.. de altu' nu-l intereseaza... tata nu a luat banii pe luna asta stii mihai? cu ce vrei sa vin cu caruta?acum hai sa o spunem si p-aia dreapta

                          Comment


                          • mihai scuze ca nu ti-am raspuns la sms nu pot merge pt ca sunt la treaba eu de cele mai multe ori lucrez si duminica si sambata intotdeauna aproape
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Gusi View Post
                              @MUMUJACK- Ce se da dom'le la Alexandria? Ce Regionala fac oltenii?
                              Salut Gusi.Nu se da domne nimic la Alexandria,Nu este o regionala ci o intalnire judeteana pe Teleorman,Oltenii incearca sa adune cativa membri din toata zona si apropiere.I am invitat pe cei de Giurgiu pentru ca nu sunt asa departe de noi,si cu siguranta le putem intoarce vizita.
                              Ma tot uit pe threadul vostru dragii mei colegi si nu mai inteleg nimic....cand veniti cand nu veniti....pana la urma cum este?
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • LOGAN CLUB GIURGIU LA INTALNIREA DE LA ALEXANDRIA :


                                LISTA CU CEI PREZENTI:

                                1. MumuJack + sotie + fetita = 1 masina
                                2.


                                P.S Mihai ai vazut cat s'a facut benzina ? Chiar daca ne combinam la benzina tot dai o suma maricica si oamenii mai au si alte cheltuieli, noi nu muncim ca sa stim cum se castiga banul si ni se pare usor (eu inteleg foarte bine situatia) sa luam bani de la parinti/bunici etc.


                                P.P.S Poate cade Boc, Basescu si toata gasca si poate mai scade si pretul carburantului...

                                Deci MumuJack, sa ne reprezinti cum trebuie si sa ne aduci poze si filmulete ca am vazut ca te pricepi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google