LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atentiune atentiune cinstea o face deejayflorys ) el e cel mai mic si trebuie sa ii cinsteasca pe astia mai mari.


    ce bem deejayflorys ?

    Comment


    • are la kaufland... si mie imi plac alea

      numai eu... ce rai sunteti ma... m-ati vazut mai mic si va luati de mine..Cand o sa vada toti discutia o sa se stranga toti membrii la intanlire ca e rost de bauta... eu de unde sa va dau la toti). Daca stau lucrurile asa nu vin duminica aia))) sâc sâc sâc tot eu am castigat )
      Last edited by maestrupiersic; 7 April 2011, 21:36. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • dati de baut (garone) nem preferinte............. daca stiti ca nu veniti dati de baut duminica acum ca tot merge la padure si nu va mai certati care..ce...cum dati fiecare ) doar odata pe an sunt floriile

        Comment


        • Originally posted by pufosu View Post
          Merg si bomboanele alexynho dar sa fie din alea cu coniac.
          nu avem voie cu dalea ca suntem cu masinile

          mihai esti mic pentru garone , poate taicatu sa bea dar tu apa plata ))
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • doar atat nu mai se inscrie nimeni ......... nu mai zice nimeni nimik /???//

            Comment


            • Fratilor vedem cum e vremea maine de dimineata si hotaram daca mergem la padure sau ne intalnim doar la kaufland ca de obicei.

              Lista cu cei prezenti :

              1. !!@mihai@!!
              2. vev3ritz01
              3. deejayflorys
              4. av1000
              5. alexynho


              P.S
              Daca mai vine cineva sa se adauge pe lista.

              Fratilor vedem cum e vremea maine de dimineata si hotaram daca mai mergem la padure sau ne intalnim ca de obicei la kaufland.

              Lista cu cei prezenti :

              1. !!@mihai@!!
              2. vev3ritz01
              3. deejayflorys
              4. av1000
              5. alexynho

              P.S
              Daca mai vine cineva sa se adauge pe lista.
              Last edited by vev3ritz01; 9 April 2011, 22:00. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Eu nu stiu sigur daca ajung fiindca daca nu poate al meu tatic... nu am cu ce sa vin

                Comment


                • Salutari ce vreme frumoasa pentru gratar haideti baieti nu mai dormiti si puneti mana pe lopeti

                  Comment


                  • LOGAN CLUB GIURGIU Organizeaza o ieseala la padure, la un gratar, mancare, bautura, in acest fel ne vom cunoaste mai bine...

                    Fiecare membru poate veni cu sotia, amanta, prietena, copilasi, pisica, catelul, etc.

                    Suma de bani va fi de 10-20 lei, vedem la kaufland, preturile poate sa difere.

                    Lista cu cei prezenti :

                    1. !!@mihai@!!
                    2. vev3ritz01
                    3. deejayflorys
                    4. av1000
                    5. alexynho
                    6. MumuJack
                    7. alexynho
                    8. Vagabond


                    LA ORA 13-30 SAU 14-00 SA FIM LA KAUFLAND SA CUMPARAM CELE DE TREBUINTA
                    Last edited by vev3ritz01; 10 April 2011, 11:52.

                    Comment


                    • ok o sa aduc eu gratarul si mumu asteptam lemnele pt foc , o sa vina veve cu mingea o sa ne distram astazi hai LOGAN CLUB GR

                      Comment


                      • mai vine cineva cu copilul sau sotia(prietena) ???? (
                        :sign_war

                        Comment


                        • SI UN MIC FILMULET
                          **** FILMUL ESTE UN PAMFLETTTTT SI TREBUIE TRATAT CA ATARE****


                          Ceva comentari nimic nimic ma mir )

                          MAI AM UN FILMULET DAR PE ALA NU-L BAG SSSSSSSSSssssssss MIHAI COADA DE MAIMUTA PRIETENI STIU DE CE :p
                          Last edited by MumuJack; 10 April 2011, 18:35. Reason: Automerged Doublepost
                          :sign_war

                          Comment


                          • LISTA CU CEI PREZENTI AZI LA GRATAREALA:

                            1. vev3ritz01
                            2. MumuJack
                            3. !!@mihai@!!
                            4. alexynho
                            5. Vagabond

                            -mici, cola, seminte si caterinca am avut azi la gratar
                            -ne'am jucat cu mingea
                            -am avut si muzica
                            -sper sa mai repetam experienta frumoasa de azi


                            George pune si filmuletul celalalt )

                            Comment


                            • mda ce mai ziceti a pus filmuletu altu nu mai e a fost frumos astazi mia placut
                              poate duminica viitoare suntem mai multi si cu ocazia floriilor poate mai facem o ieseala ca pot veni si eu cu masina

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google