LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haha ... vev3 vezi ca stiu unde tii masina asa ca mai repede il trimit la tine ca e si mai aproape
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • nu-mi plac capacele lui..poate ti le iau pe ale tale
      my name is bond..vagabondsigpic

      Comment


      • Originally posted by pufosu View Post
        MumuJack ,daca vreau si o verificare mecanica pe langa revizie la cat urca pretul.

        constatarea nu te costa nimic daca faci comanda la noi
        :sign_war

        Comment


        • poate te las fara capace io pe tine )
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • Paste Fericit tuturor loganistilor giurgiuveni din partea mea si a LoganClub Turnu Magurele.Sa ne vedem cu bine si sanatosi,speram sa ne vedem la Giurgiu cat mai curand.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • MumuJack,daca mai este valabila oferta si luna viitoare ma bag.

              Comment


              • pt logan club facem ce putem :P

                Sarbatori fericite alaturi de familie si multa sanatate si intelegere va doresc la toti
                Last edited by MumuJack; 21 April 2011, 20:54. Reason: Automerged Doublepost
                :sign_war

                Comment


                • Iepurasul mustacios e de paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete. Pasca, oua inrosite, cozonacu, mielul fript si un PASTE FERICIT!!! din partea mea pentru toti sa fiti sanatosi si fericiti si sa ne auzim cu bine
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni,mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre.
                    PASTE FERICIT!!

                    Din partea mea !!@mihai@!! sa ne vedem cu bine

                    Comment


                    • Salut! Vreau si eu sa-mi trimita cineva pe mess pozele de la intalirea regionala! Vreau sa fac un video frumos

                      Comment


                      • Luminoasa sarbatoare a Sfintelor Pasti sa coboare peste noi toti bucurii duhovnicesti, pace si buna intelegere, iar Hristos cel Inviat sa ne daruiasca sanatate!


                        UN PASTE FERICIT !!!


                        P.S
                        Iti trimit eu o parte din poze

                        Comment


                        • Originally posted by maestrupiersic View Post
                          Salut! Vreau si eu sa-mi trimita cineva pe mess pozele de la intalirea regionala! Vreau sa fac un video frumos
                          Le poti copia pe toate de pe LoganClub Teleorman.intra pe thread si vei gasi o gramada de poze~!
                          Paste Fericit tuturor va doresc si multa lumina in suflet!
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Nu le-am avut chiar pe toate dar am avut sufieciente incat sa fac ceva....frumos , spun eu aici il puteti vedea

                            Comment


                            • Misto clipul .Multumi frumos...a fost cea mai reusita intalnire de pana acum a LoganClub zona noastra.In luna ce urmeaza sa vedem care si cum ne vom deplasa si cand la LC Pitesti si LC Giurgiu.
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • foarte frumos clipul !

                                bravos !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google