LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti...eu va urez succes in continuare cu Logan Club Giurgiu... dar din pacate trebuie sa ma retrag... nu imi place sa fiu tras la raspundere de mucosi(si eu sunt... dar macar imi vad de treaba ) pentru faptele mele!!

    Comment


    • ce s'a mai intamplat !?

      Comment


      • BV...BV...BV
        IMI PLACE ACTIVITATEA DUPA FORUM......
        SE VORBESTE SI FRUMOS
        DACA AM FACE UN CONCURS DE RETRAGERE AM REUSI CU TOTII
        NU AVETI TUPEU SA PLECATI TOTI SI SA VORBITI ''frumos'' TOTI

        NUMAI FORUM NU E ASTA

        Comment


        • Originally posted by maestrupiersic View Post
          Baieti...eu va urez succes in continuare cu Logan Club Giurgiu... dar din pacate trebuie sa ma retrag... nu imi place sa fiu tras la raspundere de diversi(si eu sunt... dar macar imi vad de treaba ) pentru faptele mele!!
          imi cer scuze ca te-am jignit

          Bun... eu vin in fiecare duminica de acum incolo cu bicicleta.. dar ma trageti voi dupa masina?
          Last edited by maestrupiersic; 19 May 2011, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • ce copii sunteti ...adica chiar sunteti ce vorbesc io aici ) doamne voi va vedeti ce scrieti ? sau macar realizati pe urma ce ati scris ...si va puneti anumite intrebari ? va zic io ca nu...sa va spun de ce?...pentru ca nu ganditi ...sunt doar nijte vorbe care nu isi au rostul si care nu au valoare sa o luam paia dreapta ! ...asa ca va spun ceva : bine ati venit , rau ati nimerit !
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • !!!~~deci atentie la neatentie~~!!!

              de azi inainte nu se mai vorbeste urat si nu se mai jicneste....atat...forumul asta este facut si el cu un scop.....e forum auto nu forum de certuri.....................asaca fara certuri si scandal in ~~logan club giurgiu~~

              Comment


              • Inca un caz rezolvat in mare masura ! Traiasca mess-ul si puterea mea de convingere.

                Bine ai revenit maestrulpiersic !

                Comment


                • ms vev3ritz01 salutare tuturor si bn v-am gasit ...am vazut cam tarziu forumul asta dar....mai bine mai tarziu decat niciodata

                  Comment


                  • da vlad nu stiu ce ne`am fii facut fara tine ...zici ca tu esti Luis Lazarus ...mai lasane cu , cazurile astea ) ...

                    da soryn e bine si acum ...si la mai multi inainte !
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • sper sa nu mai fie nevoie sa rezolv cazuri d'astea.

                      Comment


                      • ca bine le zici alex chiar ca esti mai tare decat Sorin Ovidiu Balan

                        Comment


                        • @LOGAN CLUB GIURGIU- Salut! Stati linistiti, "verzii" vegheaza din umbra, iar jignirile si vorbitul urat se sanctioneaza rapid si eficient..Ceea ce n-a fost cazul si speram sa nu fie.
                          In alta ordine de idei, mergeti mai departe cu intalnirile, cu mentiunea ca ele sunt, vorba poetului, liber consimtite. In speranta ca nu v-am plictisit, va doresc toate cele bune!
                          P.S.Atasez doua poze, ca sa va dau un impuls! Bafta!
                          Attached Files
                          Last edited by Gusi; 19 May 2011, 21:00.
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • La multi ani Logan Club Calarasi ! Si multumim pt. impuls Gusi !

                            Comment


                            • foarte frumoasa si sigla personalizata ...LA MULTZI ANI ! si tot asa so tineti de acum incolo ...
                              A Fost Odata! .sigpic

                              Comment


                              • vedeti ca e buna o cearta d-asta din cand in cand?? ia uite activitate pe aici )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google