LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si au trait fericiti pan` la adanci si batraneti ! ...si cum va ziceam cand m`am trezit era dimineata (:| ...oricum mihai tu vb in nestiinta de cauza ca ce sa vorbit ca nuj ce , dar tu nu vb deloc defapt cam asa e ...io din pacate si nu ma trecusem pe lista , nu am zis nimik k vin si tot am trecut si am stat putin dar asta e ;)
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • Daca eu vorbesc in nestiinta de cauza......
      Sa zis clar pe forum ca se face concurs alex (da daca nu mai intram pe forum nu stim))
      mai bine nu se mai facea clubul asta (ca prea multe figuri...(((cine stie cunoaste))) asa ca shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

      Comment


      • Clubul asta nu a fost facut sa ne certam, ba dimpotriva sa ne imprietenim, sa legam prietenii stranse...sa ne ajutam reciproc...etc.

        Comment


        • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
          Daca eu vorbesc in nestiinta de cauza......
          Sa zis clar pe forum ca se face concurs alex (da daca nu mai intram pe forum nu stim))
          mai bine nu se mai facea clubul asta (ca prea multe figuri...(((cine stie cunoaste))) asa ca shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
          ciocu mic mihai ;) sa nu ramai fara el ti`am mai zis si altadata mai usurel ca vorbesti mult si aiurea...

          deci cum ziceam esti prea copil ca sa intelegi , degeaba iti explic k ai creieru cat cel de gaina ...mai bine taci si mergi mai departe decat sa comentezi aiurea...

          sa zis pe forum ca se organizeaza , dar mai vazut pe mine sa zic ca merg sau mai vazut sa ma trec pe lista ? nu ..deci cum poti sa ma treci pe o lista fara acordu meu ...stai linistit ca stiam de concurs dinaintea ta :-j

          si mai usurel cu figurile astea ca nu sunt bune ;) zic cu frumosu ...a2a oara nu o sa mai fie asa
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • nu are rost sa va certati , se pare ca unii dintre voi nu a inteles cum e faza cu intalnirile si cu acest club...nu e obligat nimeni sa vina la intalniri vine cine vrea , cand are chef si timp liber , nu poti obliga pe cineva sa vina la intalnire..iar tu mihai de ce faci atat "tam-tam" esti elev ai timp liber nu ai nimic de facut e cu totul si cu totul altceva dar poate ceilalti au serviciu , familie si multe altele , poate peste cativa ani iti vei dai si tu seama de lucrul asta...
            my name is bond..vagabondsigpic

            Comment


            • anunt !!!!!!!!!!


              ma retrag din acest club ii las pe altii sa vina.........eu ma retrag


              mia ajuns tot timpu mihai mihai


              mia parut bine daca e stiti unde ma gasiti ma sunati

              Comment


              • Salutare baieti.Am o intrebare , care aveti si voi id-ul de mess al baiatului care a fost la intrunirea de la Alexandria (cel cu meganul alb) dati-mil si mie pe PM.ms.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • ti'l dau eu pe mess

                  Comment


                  • nu va mai certati atat! asta este doar inceputul, pe viitor poate o sa ne strangem mai multi.

                    si cu ganduri mai serioase nu ca ultima data cand nu sa organizat nimic!

                    eu unu nu mam trecut pe lista ca vin pentru ca stau departe de giurgiu, dar am venit. am ramas putin dezamagit dar o sa mai vin, poate o sa se schimbe ceva
                    Last edited by XTI; 10 May 2011, 18:06. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • s-au incins spiritele pe aici rau de tot , amenintari... unii isi dau demisia... foarte tare!!! parca sunteti ca aia mici care cand se supara isi iau jucariile si pleaca acasa sau mai rau ca si clasa politica care ne conduce aceasta tara.
                      hai sa fim seriosi acum.
                      ce motive aveti sa va certati?
                      vad ca ideea de a face un concurs a starnit multe inflamari. eu consider ca inainte de a face un concurs trebuie sa se aiba in vedere si opinia celorlalti, daca sunt de acord sau nu. eu cred ca mai trebuie sa crestem la numar ca sa organizam astfel de concursuri.
                      la intalniri vine cine vrea si cand poate, daca cineva a venit o singura data si apoi nu si-a mai facut aparitia inseamna ca nu i-a placut, asta e, dar e invitat sa-si exprime parerea pe acest forum si astfel poate facem ca intalnirile viitoare sa fie mai placute.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma bag si eu chiar daca nu ar trebui! Tocmai ce ne-am facut de ras pe acest forum! Pacat...

                        Comment


                        • Mai avem pana crestem ca numar. Pana atunci priviti un exemplu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by florentin84 View Post
                            s-au incins spiritele pe aici rau de tot , amenintari... unii isi dau demisia... foarte tare!!! parca sunteti ca aia mici care cand se supara isi iau jucariile si pleaca acasa sau mai rau ca si clasa politica care ne conduce aceasta tara.
                            hai sa fim seriosi acum.
                            ce motive aveti sa va certati?
                            vad ca ideea de a face un concurs a starnit multe inflamari. eu consider ca inainte de a face un concurs trebuie sa se aiba in vedere si opinia celorlalti, daca sunt de acord sau nu. eu cred ca mai trebuie sa crestem la numar ca sa organizam astfel de concursuri.
                            la intalniri vine cine vrea si cand poate, daca cineva a venit o singura data si apoi nu si-a mai facut aparitia inseamna ca nu i-a placut, asta e, dar e invitat sa-si exprime parerea pe acest forum si astfel poate facem ca intalnirile viitoare sa fie mai placute.

                            sa fiu sincer nu ma cert si nu m`am certat cu nimeni niciodata ;) dar cand ii zici la cineva ceva si vezi ca nu intelege cu frumosu odata de 2 ,3 ...te apuca toti dracii pan la urma ...

                            am venit cand am putut si am avut timp ...la fel o sa fac in continuare cand pot si am timp si tot asa ... ...acum va fii mai greu putin ca numai am job ...dar nu mor din cauza asta ;)
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • soc

                              revin in club

                              nu scapati de mine

                              si vin cu cateva reguli:

                              1.veniti cand puteti
                              2.ce se va organiza de acum inainte se va supune la vot sa vedem cine este de acord si cine nu
                              3.nu se vine din obligatie ci din placere

                              ha sa facem ceva si fara certuri si altele sa iasa ceva
                              Last edited by !!@mihai@!!; 10 May 2011, 23:05.

                              Comment


                              • bine ai revenit mihai


                                speram acelasi lucru sa se intample si cu MumuJack !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google