LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este doar o iluzie optica ca in desert alexynho.Priveste mai atent si ai sa vezi cati suntem.

    Comment


    • Montez folie auto autorizata R.A.R pretul incepe de la 150 ron

      Mai multe detalii la tel 0762.917.525
      sigpic

      Comment


      • te cunosc, m.am dus ca sa vezi ca am obraz, dar am aruncat.o in spatele tau. si nu ai cum sa imi dai amenda tu mie ca tu lucrezi la moldoveni la service...deci, nu m.ai speriat sa stii.......mai arunc si altadata...:d

        GHICITOARE GHICI CINE A SCRIS ACESTE CARE ESTE CUVINTE FRUMOASE ADRESATE MIE ) CARE ESTE VANGHELIE SAU .................... SE STIEEE
        :sign_war

        Comment


        • Am trecut pe ghicitori Mumu?Vrem mai multe detalii.

          Comment


          • Mumuule nu vrei sa termini nu? Ok prietene mai vorbim ;).

            Comment


            • ce facem acum ne amenintam sau ce? ce te supara asa rau ADEVARUL ????? stiti sa faceti galagie ca avem oras murdar dar ati incercat vreodata sa-l pastrati curat domnu maestrupiersic se pare ca nu SI TOT EL SE SUPARA PE MINE DAR..... HAI SA VOTAM CARE CINE ARE DREPTATE poate asa mai animam forumul

              1. MumuJack - EU ZIC CA AM PROCEDAT CORECT CAND L-AM PUSA SA IA STICLA DE SUC( APA ) ARUNCATA PE SOSEA SI SA O DUCA LA COS
              Last edited by MumuJack; 6 August 2012, 15:44.
              :sign_war

              Comment


              • ))) e bine acum se preda lectii de spirit civic pe forum
                sigpic

                Comment


                • mi se pare o faza amuzanta asa ) chiar daca nu stiu exact ce si cum s'a intamplat ;))
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • bai sincer nici eu nu ii suport pe astia care arunca gunoi mai ales prin centru...stateam odata in pjb se opreste unu la semafor la rosu deschide portiera si lasa jos o sticla de suc (de sticla) si pleaca... frate cat de nesimtit sa fii sa lasi pe sosea o sticla de sticla ?? :| am inceput sa-l injur

                    Comment


                    • Asteptam sa treaca temperatura pe minus sa ne mai intalnim sau incercam ceva zilele astea?

                      Comment


                      • Liniste si pace ...hai ca mai e putin si da zapada sa vezi activitate :-@
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • Eu nu vreau zapada!!!

                          Comment


                          • de ce ti'e frica de zapada :O )) ... e cel mai palpitant pe zapada
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • Mie imi place vara pe caldura )

                              Comment


                              • zapada

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google