LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bune mai sunt si HELIX mai ales FOCAL dar sunt scumpe si fara amplificare le cumperi degeaba

    Comment


    • Inca ceva, mi-am schimbat zilele astea bateria de la cheie ca nu prea mai mergea de la distanta 3 lei bateria
      Attached Files

      Comment


      • hai lasa ca ma multumesc si cu ce am ) numai iau nici un tweeter nimic )
        A Fost Odata! .sigpic

        Comment


        • Azi am facut si eu 1 an de cand am permisul; niciun accident facut, nu am omorat pe nimeni, nu m-a oprit in acest timp politia decat odata cand am luat amenda pentru viteza (72km/h in localitate, pe care am platit-o a doua zi)

          Comment


          • FELICITARI !!! tine`o tot asa fara incidente in trafic ... nu uita VIATA ARE PRIORITATE !!
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • lool frate nu te-a oprit politia decat odata intr-un an !?? :O inseamna ca nu prea circuli )))

              Comment


              • asta am vrut si eu sa zic ) dar am zis sa nu fiu nesimtit ) ...poate a avut noroc omu )
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • Ms frumos alexynho !

                  Originally posted by rob3rttt View Post
                  lool frate nu te-a oprit politia decat odata intr-un an !?? :O inseamna ca nu prea circuli )))
                  Ba circul....culmea ca m-a oprit politia cand veneam de la mare..si da am avut noroc ca m-a oprit doar odata si chiar imi ziceam...ba nu ma oprit politia dar si cand o sa ma opreasca o s-o faca bine si asa a fost )

                  Comment


                  • Un condensator de unde cumpar si eu ?mai maricel asa...

                    Comment


                    • Sa ajuns la temperatura optima pentru intalnirile noastre.Mai asteptam sa mai scada putin?

                      Comment


                      • nici o miscare pe aici...
                        sigpic

                        Comment


                        • Gelu pe tine cred ca te-am vazut mai mereu prin parcu fara nume seara.
                          Cand ne strangem si noi mai multi ?

                          Comment


                          • cand vreti voi,putem sa ne intalnim oricand dar sa fim multi
                            sigpic

                            Comment


                            • Cat mai repede ca eu nu prea mai am benzina...se duce prea repede )))

                              Comment


                              • hai baieti hai sa organizam o intalnire 15-20 de masini
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google