LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi cum sa nu ma asculte pe mine ...poi nu da de naiba daca e ) ...e fidela da`o`n colo acum la inceput mai usor ...ca deh e nu e unsa )
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • Se mai intampla ceva cu intalnirile de la club?Si melcul se misca mai bine decat noi si ne aditivat.

      Comment


      • Eu daca nu am nici o treaba atunci o sa vin ... nu stiu sigur zic mai aproape atunci ...sanse fifti fifti )
        A Fost Odata! .sigpic

        Comment


        • pe mn sa ma sunati daca veniti ca nu o sa mai am timp sa intru p net...

          Comment


          • da sefhe te sun dak vin :P ...posibil ....mai ales ca acum am si muzicaaa :x
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • maine la 3 la turn nu ?? :-? posibil sa trec si eu pe acolo dak am timp..

              Comment


              • Da Robert la 3 pe platou :P ... posibil sa trec si eu ;;)
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • Am trecut ieri pe acolo dar nu era nimeni ...am o propunere daca vrea careva si este de acord sa se mute locatia si ora de intalnire ca au cam venit caldurile si deja ne prajim pe platou acolo ) ...nu stiu cum vreti si voi acum ...ma gandeam la locatie sa fie in port si ora sa fie 18 ...
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • Eu unul sunt de acord.Sa vedem si alte voturi sau propuneri.Care mai are curaj sa intre pe pagina noastra prafuita.

                    Comment


                    • Exact asa cum s-a mai spus... trebuie sa va duceti undeva unde sa atrageti priviri. E perfect acolo la turn doar ca trebuie sa schimbati ora... 7-8 seara cand se mai racoreste...

                      Comment


                      • Florin deja la 7 8 numai gasesti loc pe platou la turn ;)) si in port zic ca trece lumea mai ales sambata duminica cand toti ies si vin in port si intorc ;)) acum nu stiu cum ziceti
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • Nu stiu.. cum vreti voi. Eu nu pot sa vin oricum, de voi depinde...

                          Comment


                          • mai asteptam pareri sugestii mai cu vlaga daca se poate ...
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • Cred ca atat se poate.A fugit pasiunea in alta tara.

                              Comment


                              • naspa ma asteptam la mai mult de la voi ) ...dar daca atat puteti asta e
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google