Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuza-ma ca nu te-am recunoscut. Ar trebui sa trec pe la voi pe la intalnire sa va cunosc personal pe toti. Inainte de Deva m-a salutat in trafic si Alin1234 cu loganul rosu. Salutare Alin! In Deva, la Real am stat la o cafea de vorba cu dr_mke, pe care il astept cu un telefon prin Timisoara. De asemenea m-am intalnit azi si cu Sorin (sibianul) si am stat pe o terasa la o limonada in Medias. Deci azi a fost o zi plina de intalniri in trafic
    sigpic

    Comment


    • mai baieti...saptamana asta luni sau marti, nu mai tin minte, prin targoviste, care m-o strigat prin statie, bolo...colegul cu loganul visiniu, bolo...ma auzi?
      care esti ma, ca m-am intors in oras dupa tine, tot incercand prin statie sa te mai prind
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • ama intalnit duminica trecuta un brailean cu un logan alb la Manastirea Sihastria Neamt.
        iar Marti m-a salutat in trafic colegul de la constanta cu noul Duster

        Comment


        • Azi pe rebreanul m-am intalnit cu VSS-ul
          sigpic #

          Comment


          • azi cu Kiya din 700 pana la punctele cardinale, ce conduce fata asta
            sigpic #

            Comment


            • Azi de dimineata in jurul orei 7:30 am vazut un Logan alb...cu cateva modificari. Era in zona intersectiei dintre Str. Luica si Str. Turnu Magurele....numarul era B-90-CTL. Nu avea nici un insemn al Logan Club. Dar mi-au atras atentia modificarile specifice celor din L.C.B.
              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google