Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine facea liniute la 2 dimineata pe E85 ? SV 07 LLS si VN 93 LIZ adica @crisneg si dan.gutu .
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • Originally posted by andrei View Post
      Vazut zilele trecute B -- ABC la Lujerului.
      Logan rosu ? este colegul nostru , bobbyred

      Comment


      • Da, Logan rosu, deci el era.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • @darksid3 Ai trecut astazi prin Campulung ? Pe la ora 16.00 am vazut la iesirea din Campulung un Chevrolet Corvete galben B xx Vxx , nu am retinut nr. Arată bestial in realitate.

          Comment


          • m-am intalnit aseara cu bobyred cu ABC-ul ne-am oprit, salutat si drum bun :P
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • Ieri la intarare in Otopeni dinspre Ploiesti l-am intalnit pe Canto...nu cred ca m-a recunoscut(nici nu avea cum pentru ca eram cu masina de la firma)...dar oricum un MCV gri cu numere de Galati i-a dat din avarii.
              Multr salutari.
              sigpic

              Comment


              • @-NITEL OFF-TOPIC:Avem un nou membru din Calarasi, RAUL88, care a venit la mine dupa un sticker Logan Club. Are un Laureat CL-03-ECN si deocamdata i-a vopsit barele in culoarea caroseriei, dar vrea si lumini si altele. Daca am inteles bine, studiaza in Capitala , asa ca i-am zis sa ia legatura cu loganistii bucuresteni, sa vada masinutele lor si sa se inspire...
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • mersi de introdocere....asa e, sunt la fac in bucuresti...multe cheltuieli cu studentia, dar sper ca usor, usor sa fac ce imi propun

                  Comment


                  • Vazut azi:
                    B xx NBA
                    B xx GNE
                    B xx YDP

                    si mai demult
                    B xx VBG

                    Toate aveau cel putin suporti de numere LoganClub si unele aveau si parasolar.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Vazut azi PSS-ul sorineee te-am calxonat dar te uita-i dupa soare era la intersectia bulevardul basarabia cu 1 decembrie
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • Mii de scuze , sunt obisnuit sa fiu claxonat, la stilul meu de condus. Sper ca nu te-am pus in dificultate, sau a fost un claxon "de bine" ?

                        Comment


                        • nuuu, eu te claxonam sa te uiti la mine sa te salut eu veneam din spre 1 decembrie tu intrai pe 1 decembrie deci era de bine
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • Luni 20 aprilie intalnit cu DSIGN pe DN 21(?), intre Calarasi-Oltenita. Mi-a dat flashuri si am dat si eu din coada(avarii) dar trecuse...Salutari!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Azi m-am intalnit cu Sorin (sorin_pss) in Ambrozie si am tras amandoi pe dreapta pe Bd. Camil Ressu la o mica discutie si cu ocazia asta il ajut cu piesa care trebuie sa i-o dea lui ady_p si nu putea veni diseara la un fulger sau maine la Polivalenta, asta e, munca etc. sunt alte prioritati. Salutari si sper sa ne mai vedem prin trafic la mici intalniri "traznet"!!

                              edit: azi l-am vazut si pe ady_p de dimineata pe Bd. Energeticienilor.
                              Last edited by aleXpeed; 24 April 2009, 12:24.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • am inceput sa fiu cam des vazut prin sectorul 3; o sa schimb traseul Sa nu mai spun ca si Benoclu m-a intalnit in trafic astazi.....
                                Salutari Alex, merci de ajutor
                                Last edited by sorin_pss; 24 April 2009, 12:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google