Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a iesit super .. nota 10 baietilor care sau ocupat de organizare
    sigpic

    Comment


    • Tota lumea a ajuns cu bine acasa.....????
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Da....cel putin cei din Bucuresti ....felicitari pt inca o intalnire reusita!!!
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • super intalnire , super baieti , super masini .. ce sa mai .. super tare : Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009 ...
          felicitari organizatorilor , primariei , politiei si PARTICIPANTILOR !!!

          bravos baieti

          Comment


          • Dap super tare intalnirea ! ! ! Gionik laso dreaq de politie ca sau plimbat aia de la comunitara 2 km cu noi ) mi-a fost aiurea sa bag girofaru pe a mea k ii faceam de ras pe aia :P ... Si pentru amatori vand sirena de Politie k vreau sa-mi iau una si mai mare

            Comment


            • Ce sa mai dom'le, vad ca a devenit un cliseu parerea participantilor la intanlire. Sunt cu totul in asentimentul vostru.
              Ce mai stie sa faca Loganul? Aduna la un loc oamenii de nota 10! Clar!
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Am gasit cateva poze ratacite prin telefon. In ordinea afisarii:
                1. Autoturismul personal la primul drum lung "pe burta". H&R FTW!
                2. Dupa parerea mea cel mai aratos Logan din provincie. Simplu curat si cu o garda la sol de invidiat! 205/40 R17 cu arcuri FK si amortizoare scurtate/intarite. Giugiuc!
                3. Reprezentatul de soi al Logan Club Bucuresti, domnul dsign la un mic pitstop. Se poate observa in imagine operatiunea de schimbare a bratului inferior al suspensiei fata la Logan. A se observa si cei cativa curiosi care mai mult ca sigur voiau sa afle secretele masinii
                Attached Files
                sigpic
                ^Logan turbat (WIP)^

                Comment


                • am si eu o rugaminte.. sa nu va mai caut pe fiecare! pozele loganistilor.. sa ajunga si la mine..

                  va rog sa-mi trimiteti pe mess...
                  id: sirchirie
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • ...articol ziar...."marsul loganarilor"...bai loganarilor
                    Curierul Zilei - Cele mai importante stiri din Pitesti - Arges le gasiti pe Curierul Zilei Pitesti I Editoriale, Opinii, Stiri de interes public sau Politica

                    Comment


                    • Super atmosfera , super oranizare , super baieti !
                      la mai mare.
                      Sper ca organizatorilor din pitesti si mioveni le`a placut micul cadou din partea logan club bucuresti .

                      si pozele mele

                      Comment


                      • super tare frate....
                        chiar a iesit frumos...imi pare rau ca la plecare am decolat d langa skandal si n-am apucat sa le zic la revedere :P nu stiam ca va opriti

                        Comment


                        • Frumoasa intalnire, bv baieti.
                          Rusine in schimb, pt interviul mincinos :

                          "Şi-a pus geamuri fumurii omologate, însã modificãrile impresionante au fost fãcute la nivelul motorului. Mãrturiseşte cã a atins viteza maximã de 195km/h, asta şi datoritã faptului cã motorul sãu de 1,4 litri a ajuns de la 75 la 100 de cai putere: „Nu neapãrat viteza m-a interesat cînd am modificat motorul, ci mai mult demarajul, care este unul foarte bun. Cînd mã dau la ea, ajunge sã consumeşi 12%, asta din cauza evacuãrii“, ne-a mãrturisit tînãrul conducãtor auto. Tot el susţine cã nu se va opri aici cu investiţiile şi cã în viitor va dori ca maşina lui sã poarte o amprentã proprie, acesta fiind şi motivul pentru care şi-a tunat maşina: „Puteam sã-mi cumpãr şi altã maşinã, dar mi-am dorit una pe care sã o transform dupã gustul meu, sã fie unicat. Nici nu mã gîndesc sã o vînd vreodatã“, a încheiat Marius Banu."

                          Cum bre, sa spui asta...
                          Last edited by Cezar; 15 June 2009, 09:35. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @vodka, ai de dat o ciorba

                            @cezar, oricum, nici ziaristii respectivi nu se prea pricep la fiare, interpreteaza si ei dupa ureche
                            Last edited by dsign; 15 June 2009, 10:06.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • cum asa :-s

                              Comment


                              • Delegatia L.C.B., in frunte cu organizatorul nostru Skandal, va multumeste pentru tot ce ati facut pentru ca aceasta intalnire sa fiu un real succes . Multumim PRIMARIEI MIOVENI pentru surprizele pregatite.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google