Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scz de off, dar haideti sa nu deviem subiectul... A fost tare de tot intalnirea !!!!
    - m-am facut cu tricou moca (multumesc Primariei Mioveni )
    - am avut placerea de a antrena echipa de fotbal - Bucuresti
    - am vazut masini....MUUUUULLTE MASINI
    - m-am dixtrat

    Ciao pa !
    Last edited by Thejock3r; 15 June 2009, 13:45. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Am avut probleme acasa cu internetul si acum am ajuns la munca, de unde upload-ez pozele cu o viteza fabuloasa de 30 KBps. Durere mare. Sunt 2 arhive a 1 GB fiecare (momentan sunt pe undeva pe la 16,84 MB din 1,92 GB), primele 800 de poze. Mai pe seara (sper) mai vine una cu ultimele ~200 (cam de cand am mers la piscina). Momentan... astept.

      Eu m-am simtit ZUPER si m-a lasat K.O. experienta, dorm in picioare, dar a meritat fiecare urma de energie!


      Sper sa va placa pozele de la fotbal si sa nu ma urati pentru ipostazele in care v-am surprins
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • A fost super. Felicitari celor care au organizat aceasta intalnire.

        Comment


        • Super intalnirea de ieri...Acum am venit de la munca si toata lumea ma intreba ce a fost ieri cu atatea loganuri in Mioveni,stiind de existenta LoganClub Mioveni...Plus ca se si intereseaza de intrarea in LCM!!!Sa ne asteptam cumva la membrii noi?? Sa speram!!!
          sigpic

          Comment


          • lasa ca e bine asa....sa fim multi
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • super intalnirea
              super participanti
              multumim primariei mioveni si politiei mioveni pt implicare si sprijinul acordat
              haideti cu pozele alea odata...
              cel mai simplu

              Comment


              • Sosirea la Bemo
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • faina intailnire ati avut..., felicitari...asa e cand n-ai cu ce... (perrmis)
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • super intalnirea de ieri inca odata multumiri organizatorilor si si cat mai multe intalniri la care bucurestiul va fii mereu prezent in numar cat mai mare

                    Comment


                    • ne pare bine ca intalnirea propriu-zisa a iesit bine da din pacate se pare ca unii nu prea le convine...dupa ce ca a venit televiziunea si presa...s-a implicat primaria si toata cele...unii moderatori se leaga de niste amanunte nesemnificative...d-aia v-as ruga frumos ca pitestiu sa fie sters de pe lista de regionale de la nau ca nu are rost sa ne mai batem capu sa facem o organizare cum trebuie
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Mah, nu va mai suparati aiurea... Organizarea a fost super, ca altfel nu se implicau Primaria si Politia.
                        Numai ca sunt si aspecte negative, ele sunt puse in evidenta aici ca sa nu se mai repete data viitoare.

                        Si mie imi venea sa zic la interviul televizat ca am 1500CP (m-a enervat ironia duduii cu care punea intrebarile, vezi Doamne, ce nebun sunt eu ca am "bagat" mii de euro in Logan in loc sa iau o masina mai buna...)

                        Asa ca nu va suparati, asta e, orice padure are uscaturile ei.

                        Terminati cu prostiile, sunteti bineveniti oriunde.

                        (Ce vrei sa zic, ca ospatarul de la Bemo si-a batut joc de noi, ne-a adus gheata topita, cola calda, am platit o ciorba de 2 ori, a venit sa ne intrebe ce vrem fara sa aduca meniu, etc) E cumva vina tuturor pitestenilor pentru asta? Nicidecum, e vina celor care conduc localul respectiv.

                        Mau isi asuma responsabilitatea pentru ce a zis, ca doar el a vorbit cu ziaristii, nu altcineva. Daca a declarat avioane si aia au scris rachete, aia e, oalele se sparg in capul lui, nu in capul intregii comunitati.



                        Sensibilosilor.

                        Acum vreau mai multe filme din parcarea uzinei, cineva isi va schimba cu siguranta ambreiajul zilele astea. Unii si-au schimbat deja pivotii
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • pai fxu sigur si-a schimbat planetarele....le schimba lunar)
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • Da.. disc de ambreaj Sigur schimba cineva) a fost cineva cu loganul rosu a tras frana de mana si abia tragea masina pune putin cola si trece.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Ai dreptate DSIGN! A fost foarte frumos: organizare, primire,atmosfera! Ca a mai fost cate o...patinare(gen cele relatate de tine la restaurant), asta nici serviciul de protocol al Presedintiei nu putea sa o prevada! Normal ca cine n-a fost nu poate sa inteleaga euforia...
                              Eu ma bucur ca am reusit sa cunosc personal cativa oameni care m-au indrumat la intrarea pe acest forum sau care imi erau simpatici numai din felul de a se exprima aici: VITRIOL, BAD_WOLF, SORIN_PSS, DSIGN(fara...E!), VALERIU61, CATAFOF, VIORELU, SIBIANUL...Plus echipele din Mioveni si Pitesti,-unde il citez doar pe KATALYN, echipa din Bucuresti...Scuze daca am omis pe cineva din cei care ne-am cunoscut ieri, dar personal am fost foarte emotionat..
                              @viorelu, alexutzu- Nu te supara frate...
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Cata... am mai ramas cu vreo cateva Deci mai aveam si pentru tine nu sa prea haladit lumea.. ideea ii ca la pretul asta.. nu eu is interesat sa le vand.. clientii sunt interesati sa cumpere. Sper sa aduc la sibiu..
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google