Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parca erau vreo 18
    low....&.....slow

    Comment


    • Hai ca va descurcati mai bine ca mine cu link-urile.
      Multumesc baieti pentru ajutor.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • acum am citit posturile din spate ...poate imi spune cineva si mie ce s a intamplat..???
        ....
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • am vazut pozele celor de la bv, sibiu, cu sosirea in pitesti si plecarea pe transfagarasan...dar cea mai tare faza a fost cu ciinele din grila....
          naspa...bine ca s-a rezolvat...Felicitari inca odata tuturor, si sincer imi pare rau ca nu am ajuns...
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • Dragii mei, am vesti proste. Din cauza mizeriei asteia de internet, n-am reusit sa pun pozele sus asa cum as fi vrut. A trebuit sa le redimensionez la un sfert din suprafata originala (calitatea e totusi foarte buna) si sa le impart in arhive de cate 200 de poze (~60 MB fiecare), pentru ca altfel, inainte sa ajunga la 25% cu transferul, se bloca si trebuia s-o iau de la capat. Mai trebuie sa zic ca m-am chinuit sa le upload-ez toata ziua (vreo 20 de transferuri esuate cel putin), de pe 2 PCuri? Conteaza mai putin. Va urez vizionare placuta iar celui care o sa faca DVDurile cu poze, o sa-i trimit prin posta un DVD cu pozele full size.

            Cele 970 de cadre:
            Part 1
            Part 2
            Part 3
            Part 4
            Part 5

            Cum spuneti?
            Last edited by ReBe; 15 June 2009, 21:07.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • DSL...s-a intamplat....din pacate a cazut victima Mauuu...speram sa nu fie de durata...
              Augustin pun eu ,pune Alex,edit eu edit Alex)
              linku cu filmuletele
              Last edited by viorelu; 15 June 2009, 21:11.

              Comment


              • Le-am luat si pe astea.Sper ca mai am loc pe pc,sau mai sterg niste filme.........si asa degeaba le tin,ca nu am timp sa le vad.
                Numai bine.

                Originally posted by AG 23 YNG
                Salut. Am pus si eu filmarile pe you tube,pun si un link:

                Numai bine.
                sterge-ti voi acest post!!!!!!
                Mersi.
                Last edited by Augustin-Yng; 15 June 2009, 21:10. Reason: Automerged Doublepost
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • o sa am rugamintea sa-mi lasi un id d mess sa iau si yo cateva din filmulete de la tine te rog

                  p.s. SARUMANA REBE

                  Comment


                  • Dragii mei, a fost o intalnire de neuitat, felicitari organizatorilor si gazdelor din Pitesti si Mioveni pentru aceasta reusita sarbatoare. Felicitari deasemenea tuturor participantilor, prezenti in numar asa de mare. Eu personal, m-am simtit excelent, (chiar am reusit sa joc si fotbal). Am ramas insa cu regretul ca nu am putut socializa cu toata lumea, dar vor mai fi ocazii, nu?.
                    Va multumesc si va asteptam la Sibiu in 25 si 26 iulie. Vom avea multe surprize pentru voi!!!
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • salut din parte logan club galati ca si noi de altfel ati gazduit o regionala pe data de 14 din pozele pe care leam vazut am observat o buna organizare si foarte multi membrii nu ca la noi ar fi fost mai putini dar si vremea de altfel a tinut cu noi sa speram ca ne vom reuni cu totii la o intalnire national la care as fi mai mult decat incantat sa particip
                      Felicitari inca o data si la mai multe si mai frumoase
                      Last edited by tonyx; 15 June 2009, 22:48.

                      Comment


                      • "Brava baieti" nota 10
                        am pierdut tura asta! dar mai vine una sigur.
                        http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                        Comment


                        • hai ca am reusit sa pun primul set:


                          Deci nu stiu daca merge, ca am niste rateuri la net de moare lumea.....
                          O sa incerc maine din nou ca-s rupt de oboseala!
                          Last edited by sibianul; 15 June 2009, 23:27. Reason: Automerged Doublepost
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • LA MULTI DVLuleeeeeeeeeeee ia de aici http://videonews.ro/action/viewvideo.../La-multi-ani/ ;))

                            Comment


                            • Originally posted by valeriu61 View Post
                              Dragii mei, a fost o intalnire de neuitat, felicitari organizatorilor si gazdelor din Pitesti si Mioveni pentru aceasta reusita sarbatoare. Felicitari deasemenea tuturor participantilor, prezenti in numar asa de mare. Eu personal, m-am simtit excelent, (chiar am reusit sa joc si fotbal). Am ramas insa cu regretul ca nu am putut socializa cu toata lumea, dar vor mai fi ocazii, nu?.
                              Va multumesc si va asteptam la Sibiu in 25 si 26 iulie. Vom avea multe surprize pentru voi!!!

                              Venim valeriu ..acuma vad ca te-am intinerit cu 2 ani in prezentare din "curierul zilei" dar sper sa nu te superi din asta
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google