Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce rau esti ba keanule pt asta dai o guma turbo gratis
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • si eu m-am gandit la treaba asta,dar cand ajungem in centru,nu cred ca ne opreste nimeni sa ne luam un hamburger sau ceva...

      Comment


      • am dat de bani, maine dimineata trimit 100%
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • a dat Domnul sa-ti aduci aminte Bezme ca trebuie sa faci plata?........iti era frica ca nu o sa ai unde sa dormi?.......lasa ca vine Fof-ul cu cortul si iti da si tie o plapuma .......... bafta si sa ne vedem cu bine
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • Ma adaug si eu la lista LC Bucuresti;
            Si vin si la paintball.. iar cu cazarea.. daca mai e ceva disponibil sa ma anunte si pe mine cineva.. daca nu, worst case scenario dorm in masina.. deci nu e belea ..

            P.s. va pregatesc si eu la randul meu o surpriza..
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Mai sunt locuri de cazare inca 2 camere inafara de aia lui bezme

              Rebe nush cum sa iti zic... eu stiu ca tu manci mult... ) da laso incolo ca nu vii in fiecare zi la kolosvar... puneti sandwich.. esti singura care se plange atata ca o galgarita.. atunci nu mai mergem nicaieri si ne intalnim la polus mergem la mancare si dupaia fiecare acasa si na ai venit la cluj.. sa ce? sa ne intalnim si sa mancam... lasa ca ii bun programul strict dar macar vedeti si voi ceva


              PS. Daca manci asa mult pui 20 de lei la gratar !!! ca si pentru 2 persoane )D
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • hai ma nu va mai certati pe baza mancarii,in fond si la urma urmei ce facem mergem cu totii la cluj sa se sparga gasca deoarece fiecare pleaca dupa mancare si se pierd prin cluj???sa fim seriosi,ne luam inainte sa plecam snack-uri cu noi sa ne tine de foame pana ajungem la domeniul regilor.ca acolo sigur vom manca pe saturate;).Rebe daca vrei zi ca iti aduc eu ceva de haleala,vorbesc serios ca eu oricum ma voi oprii sa-mi iau ceva ca daca nu opresc nu sunt sanatos).astept cu nerabdare sa ne vedem cu totii,inca o saptamana fratilor
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • keanu, nu fi rau ca si eu sunt de parerea lui rebe, am mai vazut si eu clujul si chiar nu avem timp de povesti iara plecam acasa si nu apucam sa cunoastem pe nimeni?
                  oricum cu mancarea o rezolvam mai repede in centru undeva la o terasa dar cred ca nu ai pretentia ca mergem pe strada mestecand din sanwish si cu mana unflata de pachetele cu mancare.
                  si cu parcarea ai rezolvat langa biserica sau se mai lucreaza inca la ea ca dupa cum stiu eu clujul se vor pierde multi din cauza drumurilor inguste si intortocheate e practic imposibil de mers in coloana in cluj.
                  fara suparare dar e o parere si e a mea.

                  pana la urma se va rezolva cumva si sper sa iasa bine ca de aia ne adunam.
                  Last edited by vyp75; 11 September 2009, 20:46. Reason: Automerged Doublepost
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • mai dragilor! (colegii din sibiu)!
                    Lasati oamenii sa-si faca treaba, caci probabil s-or fi gandit ei la mai multe aspecte!
                    Stati asa...sa vedem ce si cum!
                    Pana una alta...eu zic ca-i ok programul!
                    Noi, vom avea posibilitatea sa apreciem sau nu , ulterior, efortul colegilor de la Cluj!
                    Mai ales, ca stiti ceea ce inseamna o regionala/nationala!
                    Razvane...spor la ultimele pregatiri!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • ma tata acuma nu stiu ce sa zic.....dar daca va opriti intre timp sa mancati.. eventual o sa eliminam gradina botanica si atunci plecam la 3-4 la masa......
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • keanu sunt de parere ca nu trebe sa eliminam gradina botanica si stii bine de ce, astfel putem vorbi mai mult intre noi,o plimbare prin gradina botanica iti dai seama ca asa ne putem cunoaste mai bine.eu unul la nationala de la sibiu nu am apucat sa vorbesc cu mai nimeni,dar la cluj vreau sa va cunosc si eu asa cum trebe doar suntem colegi nu???
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • Important este ca pe cheile turzii sa ajungem cat mai repede ca sa putem sa si admiram (vedea) ceva ca este frumoasa privelistea pe acolo,si sa nu scoti din program gradina botanica keanule.Mai bine scurtam un pic traseul prin cluj cel cu vizitarea mergand pe jos ,adica sa mergem la un pas mai rapid ca sa avem timp si de altele,Tineti cont ca la ora 19 e intuneric deja si pe cheile turzii nu o sa mai putem vedea nimic.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Pai ala nu dureaza mult... ca teatrul ii chiar langa parcare.. catedrala iarasi... drumul de la parcare pana la gradina ii mai mult si vizitatul gradinii acolo am putea sa facem si pozele de grup.. daca gasim un fotograf... inafara de rebe) Ca o sa fie ocupata cu mancarea ) ce rau is

                            PROGRAMUL RAMANE ACELASI ! Cine nu doreste sa se alature programului ii liber sa viziteze clujul in felul lui si cand vrea...
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Fratilor, postu' meu era la semi-misto.
                              Vreau sa mananc normal si linistita, ca atat imi trebuie la gastrita - sa ma indop cu chipsuri [a se citi orice de la un butic de la colt de strada]. Stiu ce-am intalnit prin centrul Sibiului in materie de mancare cu alte ocazii si nu m-as risca. Vreau si eu sa ma bucur de ziua aia, nu sa stau cu punga-n fata. Poate imi recomanda careva de la Cluj un loc de pe drum de unde pot manca un sandwich la pachet decent.
                              Trebuie totusi sa va ganditi ca o sa fie copii care o sa urle pt mancare si parinti care, evident, nu le dau croissante la pranz.
                              Si daca plecam deja de la ideea ca merge fiecare unde are chef, e clar ca la jumatatea drumului o sa fie deja vreo 5-6 grupuri independente si nici urma de organizare. M-as putea opri sa mananc si sa-mi bag degetu' in tot ce inseamna intalnirea Logan Club, dar nu cred ca e asta solutia...
                              Propunerea mea era de fapt sa se schimbe ordinea, adica ceva gen sa intai masa si apoi Gradina Botanica, sa ardem ce-am papat...
                              Last edited by ReBe; 12 September 2009, 14:28.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Masa ii la 15 km departare de cluj...
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google