Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @vyp75-De la parcarea din centru pana la gradina botanica om merge doar pe jos,asa ca vom avea vreme sa ne si cunoastem cat de cat.
    @REBE-In centrul Clujului sunt fast food-uri din 20 in 20 de metri.
    In legatura cu programul o sa incercam sa ne miscam mai repede prin unele locuri(cum ar fi plecarea de la Polus,vizitarea centrului,dar tot nu stiu daca vom reusi sa ajungem la Cheile Turzii,dat fiind faptul ca se intuneca pe la 19.
    Dar ne vom orienta la fata locului.

    Comment


    • Caline, e bine asa cum ati hotarat, eu sunt convins ca va fi foarte bine si astept cu nerabdare sa ne revedem sanatosi!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • mai i-mi cer scuze daca nu am fost inteles, mi-ar fi placut sa avem timp mai mult sa vedem si masinile celorlalti, aveti dreptate la povesti tot povestim pe drum in centru si oricum nu cred ca dureaza 4 ore sa vizitezi centru si gradina, ele fiind relativ aproape una de alta.
        Cu cheile turzi e problema da o rezolvam noi cumva.
        abia astept sa ne intalnim, noi care venim de sambata avem timp de taclale da ma gandeam la ceilalti.
        keanu, la salina la turda cum e programul sti cumva ca as da si pe acolo daca reusesc, mersi si nu va suparati ca mi-am dat cu parerea.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • calin65, te ocupi tu si de mine sa ajung la unul de la care sa nu dau mancarea afara dupa 20 min?
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Originally posted by vyp75 View Post
            mai i-mi cer scuze daca nu am fost inteles, mi-ar fi placut sa avem timp mai mult sa vedem si masinile celorlalti, aveti dreptate la povesti tot povestim pe drum in centru si oricum nu cred ca dureaza 4 ore sa vizitezi centru si gradina, ele fiind relativ aproape una de alta.
            Cu cheile turzi e problema da o rezolvam noi cumva.
            abia astept sa ne intalnim, noi care venim de sambata avem timp de taclale da ma gandeam la ceilalti.
            keanu, la salina la turda cum e programul sti cumva ca as da si pe acolo daca reusesc, mersi si nu va suparati ca mi-am dat cu parerea.
            daca doresti sa vizitezi si salina ma ofer sa te ajut sant din Turda programul e de la 9- 15
            sigpic

            Comment


            • @keanu: sa poate cumva sa rezerv Eu cu Vali-N o camera?? si sa va dam banii atunci?? ca pana ne invartim cu avansu se face 26??? sau trebuie neaparat avans..?

              P.S: Paintball pe echipe?? si daca da, pe orase?? ca yo vreau sa-l iau pe bezme cu mine in echipa sa-l tin drept scut )
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • va fi pe echipe si pe orase.. trebuie avans neaparat ! si da se poate rezerva camera poti sa trimiti avans pana miercuri cel tarziu deci ai 3 zile lucratoare la dispozitie...

                ReBe nu stiu cum ii la voi la medias da la noi IN CLUJ toate sunt brici si poti sa papi si de pe jos... in fine iti ofera calin65 ingrijiri medicale)daca nu
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • VYP...salina merita toti banii....era frumos daca puteam merge cu totii acolo...e mortal
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • caca pisu.. intalnirea nu ii pe 1 saptamana...
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Salutare razvane,AMR 12 zile si nerabdarea creste cu cat se apropie data de 26.Eu si sotia am hotarat sa luam si copilul cu noi,daca trebe sa mai dau ceva in plus anunta-ma te rog si rezolvam.
                      VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • daca ii sub 10 ani ) se iarta daca nu taxam pana la os )
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Are aproape 6 ani razvane si e innebunit dupa masini,tocmai deaia m-am hotarat sa il iau cu mine pt ca o sa fie incantat de ce o sa vada.
                          Nu e nici o suparare daca trebe sa mai pulsez ceva pt ghindocu meu.
                          SALUTARI CU RESPECT TUTUROR COLEGILOR!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Stai linistit ii suficient 20 de lei/camera 10 lei/pers...
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Keanu, tu m-ai inteles foarte gresit... Lasa ca discutam noi la Cluj, inca-mi esti dator cu un suc pentru template-ul pt ecusoane...
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Razvi deja te vad cu sufertashul asteptand-o pe ReBe. Sau macar paine si sare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google