Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si astaiarna cum a fost?
    Cand a fost zapada si a fost multa lume?
    Deci eu cred ca nu este o problema perioada anului!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #17
      eu stiu ca era soare si uscat knd a fost la brasov...acum...fiecare cum a vazut
      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

      Comment


      • #18
        Da mai frate, dar ,avand in vedere ca era totusi zapada peste tot, nu aveai de unde sa stii daca ninge sau nu...si sa nu mai vb. de ceata ! Si nu cred ca o intalnire este fara rezultate avand in vedere ca au fost totusi 48 masini!
        Si depinde ce rezultate asteapta fiecare dintre noi!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #19
          sibiene ai dreptate.dar ce de la deva?? a fost in decembrie si au fost destui...
          prezent si eu la brasov daca nu intervine altceva

          Comment


          • #20
            Originally posted by theo_bv2002 View Post
            eu zic ca avand in vedere ca o sa fie iarna,deci o sa fie zapada,multi nu o sa se avante la drum..
            nu va obliga nimeni sa veniti , ramaneti acasa , distractie se face si in 10 oameni (kelu stie )
            zapada , soare , frig , tot voi veni , si vin pt niste oameni de nota 10 , nu vin din obligatie.
            crezi ca la cluj am batut atatia km in 2 zile doar pt obligatie ?
            Last edited by KeanuRev; 29 September 2009, 18:07.

            Comment


            • #21
              si eu voi fi nelipsit de la Brasov.....poate sa ninga, poate sa ploua, mi se rupe in doua ca imi voi lua lopata noua si mai mult ca sigur voi veni de vineri sa prind o zi in plus de distractie......asta depinde si de cei din Bv daca ma vor ajuta si ma vor acompania in seara respectiva....si unul cred ca va sta cu mine la un vin fiert....bafta si sa ne vedem cu bine
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • #22
                mai sebita , cam devreme deschis threadu ... oricum sper ca ai invatat cate ceva din intalnirile din sibiu , mioveni si cluj :P . Spun asta in ideea ca poate ideile de organizare din aceste locatii te vor face sa te gandesti la o organizare buna si un eveniment unic ai face bine daca ai cere pareri celor care au organizat cele enumerate mai sus , macar acolo unde nu te descurci ...

                bafta Brasovenilor ( o sa aveti nevoie :P )
                Last edited by KeanuRev; 29 September 2009, 21:26.

                Comment


                • #23
                  Salutare colegi,multumesc inca odata colegilor din bucuresti pt paranghelia facuta la cluj si le promit ca ma v-oi ocupa personal de ei la brasov sa nu le lipseasca nimic,eu din cate stiu la brasov au fost in jur de 90 de masini anul acesta si din cate mai stiu ne-am batut cu zapada la restaurant vreo 2 ore de ne-au iesit ochii,dar a fost super!!!
                  Deci intalnirea a avut loc cand era zapada in brasov si asa v-a fi si la anul,asta e farmecul si noi trebuie sa tinem cont de dorintele celor care v-or venii si din cate vad majoritatea doresc intalnirea sa se tina cum am stabilit,cum a spus si cataFOF,cine vine la intalnire are placerea sa vina,nu din obligatie.Noi cei din brasov avem de pus multe detalii la punct si nu e cazul sa ne contazicem ca vara,iarna,etc.Sper sa ne punem de acord si sa ne straduim la maxim pt o organizare buna si e nevoie de sprijinul tuturor colegilor din clubul nostru pt a reusii.
                  VA SALUT,RAMANETI PE DRUM SI ASTEPTAM CATI MAI MULTI COLEGI LA BRASOV!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Bun . De aici incolo AICI va rog sa postati doar mebrii care vor vrea sa participe la Intalnirea de la Brasov.
                    Am rugamintea sa ne postati aici pareri si SUGESTII cu ce a-ti cam vrea sa faceti la intalnire si cum doriti sa decurga ea.Asteptam parerile si sugestile membrilor din tara care doresc sa participe.Va multumesc.

                    Rog ca membrii Logan club Brasov sa nu posteze aici,orice discutie in legatura cu aceasta intalnire o vom face intre noi, la sectiunea din cadrul nostru logan club brasov sau pe messenger..Va multumesc.
                    Last edited by Cristi_Xp; 30 September 2009, 23:54. Reason: Automerged Doublepost
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #25
                      cum sa-l las pe sebi singur,trece-ma pe lista ......
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #26
                        ice prezent
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Zic si eu acum.... nu e cam devreme cu lista?
                          Sebi, iti doresc succec in demersurile pe car ele faci!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #28
                            Cam repede cu lista dar daca tot a-ti deschis-o asta e.
                            Oricum o rectificam dupa intalnirea de la deva din 22 dec.
                            De atunci va intra in vigoare oficial.
                            Pana atunci ne pregatim de pe acum cu trup si suflet ca sa va primim pe toti cei care doriti.
                            BOLO sa nu care cumva sa lipsesti.....
                            Bineinteles ca Blackufo nu putei sa lipsesti .
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #29
                              Nu ca nu ai venit la Cluj....
                              Cum naiba nu...hai sa ne vedem ...poate nu vii..
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • #30
                                deocamdata ......suspans...cugetari....etc...
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google