Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    oare or mai fi si altii prin zona ? sa stie ca e cazul sa plece
    silviu: cu cateva zile inainte de a ajunge trupa LC pui si tu un afis la intrare cum ca "intrarea turistilor in urmatoarele zile se face pe raspunderea lor proprie"
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #62
      o sa vin si eu cu copiii daca totul e bine pana atunci:
      Arad:
      1. bubu + sotia + 2 copii

      de la Arad o sa fim sper eu mai multi.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #63
        Deci cazarea se va face la Cartierul Verdi.. eu zic ca putem sa deschide o lista. si pana la sfarsitul lui martie sa o finalizam.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #64
          ok ... incepe tu sau de fapt ar trebui sa incepi cu sorin pentru ca el a spus primul ca vine
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #65
            Mah...si fusesem primul...si, uite asa, am ajuns pe locul 2!
            Dar........nu conteaza...ca ne mestecam si ne petrecem de ......VAI LUME VAI!!!!
            Abia astept!!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #66
              te-a saltat razvan din schema ... e o adevarata bataie pentru primul loc

              LE: apropo ... am acontat si piscina... va dormi Shaloo de la noi in ea ... asa ca imi pare rau pentru cei care si-au facut sperante ... ne pare rau, dar filmam partea a doua de la Titanic
              Last edited by bubu_vasile; 6 February 2010, 00:03.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #67
                nu aveti nevoie de figuranti?

                Comment


                • #68
                  Vad si eu asta bubule!
                  Atunci....eu sunt nr. 0 (DESCHIDERE TRASEU)
                  Si, noi toti vom fi iceberg-urile titanicului
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #69
                    ohooo acuma imi place ce vad.Lume multa si vesela din cate se pare.se anunta o distractie pe cinste
                    @bubu-sa stii ca n-am uitat de treaba cu piscina dar am fost f... de cap cu muncile saptamana asta dar maine(sambata) ma interesez ce si cum
                    o sa vorbesc sa vedem daca ne fac si ceva reducere tinand cont ca o sa fim in numar asa de mare
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #70
                      silviu: lasa omule nu te mai rupe de la alte treburi ... am sunat eu sa intreb de piscina. Eventual daca mergi sa negociezi tariful (la sange ) bate-i la cap cu amenajarea unui loc de joaca pentru copii, ca asa ziceau la telefon ca pana in sezon aranjeaza ceva
                      oricum si eu cred ca o sa ne strangem destul de multi.

                      LE: cate vile au astia acolo ?
                      Last edited by bubu_vasile; 8 February 2010, 10:16.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #71
                        vali: sper ca nu ai inceput sa sforai si te scoate sotia din camera peste noapte ? )
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #72
                          da e faina zona si carteierul Verdi, eu mai vin cu 4 masini dar e cam scump 120, am inteles ca ai sris maxim dar ar avea ceva daca ne gasim separat o casutza sau o cabanutza cu 60 camera?
                          lipsa text

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by bubu_vasile View Post
                            vali: sper ca nu ai inceput sa sforai si te scoate sotia din camera peste noapte ? )
                            NU, bubu, mai vine un coleg de munca.
                            Just for your info, cand sforai eu nu mai doarme nimeni pe o raza de 30m, ce naiba am diesel.

                            Comment


                            • #74
                              Normal ca ar avea... atunci toti ne-am caza prin apropiere si am merge la bazin pe mocca sa zic.. asa.. probabil ca nu are dar o sa te puna sa platesti intrarea la bazin vreo 20 de lei.. parerea mea. Insemnand ca vei ajunge cam la acelasi pretz.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • #75
                                deja imi place ce se intampla pe aici.lumea se baga la o balaceala.daca tine vremea tot asa avem toate sansele sa ne balacim cu zapada langa noi
                                @vali-oricum am zis ca punem semne ca este echipa logan club in zona sa stie..poti sa sforai cat te tin plamanii..eventual punem si un fluieras in "evacuare"
                                @bleizer-intr-adevar pretul este mai mare la verdi,dar cum a zis si keanu ai posibilitatea sa te balacesti la orice ora.daca mergi la alt strand,si ai iesit cumva..mai platesti odata bilet
                                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google