Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Vin cu cd-u, promit! =) E mai funny asa, daca ti le dadeam atunci.. fss, acu o sa te uiti la ambele intalniri odata, sa vezi si tu ce si cum s-a mai schimbat, ai mai imbatranit, copiii au mai crescut, etc. Sa o iei si pe Maia, ca lu Simo ii plac copilasii

    Comment


    • #92
      Iulian pretul de 120 / camera este deocamdata.In momentul in care stim cati o sa fim..si macar aproximativ o sa negociem cu cei de acolo sa vedem ce si cumpoate poate scapam mai ieftin ..
      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

      Comment


      • #93
        ok, thanks domnu' Doctor

        Comment


        • #94
          01. KeanuRev + Krys - 1 Camera cu pat dublu -VINERI
          00. (2) Sibianul + sotia + fetita 1 camera cu 2 paturi - SAMBATA
          03. boris+asupritoarea 1 camera cu pat mare (dublu?)
          04. vali007+Ancuta- 1 camera cu pat dublu - VINERI
          05. vali007- prieteni- 1 camera cu pat dublu - VINERI
          06. valeriu61 + Tatiana - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
          07. sebi8ta+sotia(Mihaela) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
          08. stresu+prietena(Cristina) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
          09. vyp75+cosmina - 1 camera cu pat dublu
          10. alo68+sotie+copii - 1 camera cu 2 paturi
          11. bubu + sotia + 2 copii - 1 camera cu pat de care o fi (dublu, matrimonial, anyway) - SAMBATA
          12. Lau+sotia+juniorul - 1 camera pat dublu - VINERI
          13. virtualmansorin +sefa+2 copii - 1 camera
          14. MAVERICK_SS +1?? - 1 camera cu pat dublu - VINERI
          15. Miky 48 + sotia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
          16. alex_comisaru+prietena=o camera cu pat dublu si ieftin (ingesuit pe lista) - SAMBATA
          17. Shaloo + Mona (sotia) - 1 camera pat dublu - VINERI
          18. Tokragua + prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA
          19. Kenjiro Sanga + familia - 1 Camera cu pat - SAMBATA
          20. martongrigore+sotia+copilul - 1 Camera cu pat mare - VINERI
          21. Iulian + simo - 1 camera - VINERI
          22. Kklaus+sotia - 1camera (pat dublu,simplu,saltea,nu conteaza doar sa fie de 2 locuri ) - SAMBATA
          23. adimrv + sotia 1 camera pat dublu - VINERI ca anul trecut, va arat buletinul
          24. 89MIR + Prietena - 1 camera cu pat matrimonial de VINERI!
          Last edited by bubu_vasile; 2 March 2010, 21:50.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #95
            Originally posted by Silviu_MM View Post
            Iulian pretul de 120 / camera este deocamdata.In momentul in care stim cati o sa fim..si macar aproximativ o sa negociem cu cei de acolo sa vedem ce si cumpoate poate scapam mai ieftin ..
            Incercati sa negociati la sange, deoarece, au scazut bine preturile in zona,(care au fost in decembrie), intalnirea fiind intre sezoane, locatia va fi ocupata in proportie destul de mare, , nemaipomenind de "criza".
            Last edited by Rouge de Feu; 18 February 2010, 00:13.
            sigpic

            Comment


            • #96
              vali007 si 002 sibianul
              ce tare
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #97
                Vad ca se aduna ceva lume...
                De la Oradea o intrebare pentru cei care vin: Ce parere aveti de un paintball in padure?
                In urma unor discutii cu o firma de aici am rezolvat un super pret de 15 lei /100 bile cu echipament inclus.Daca o persoana mai doreste bile,in functie de numarul de bile se ofera ulterior si alte reduceri.
                Partea cea mai buna este ca sunt 25 de echipamente disponibile...ceea ce inseamna ca ne putem ucide toti odata sa nu asteptam unii dupa altii.

                V-as ruga sa-mi spuneti ce parere aveti sa stiu daca sa continui discutiile pe aceasta tema

                Va multumesc
                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                Comment


                • #98
                  E o idee foarte buna, eu zic sa continui discutiile. Oricum, daca e sa fie si un paintball eu sunt primul pe lista !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    daca e paintball , atunci vin si eu

                    Comment


                    • @cata - stiam ca tu nu poti rezista)

                      sa vedem ce zice majoritatea.poate combinam paintball`ul cu un gratar la padure
                      poate unii vor sa vina doar sa se balaceasca la felix,astept in continuare pareri
                      Last edited by Silviu_MM; 2 March 2010, 20:31.
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • Vin si eu e vineri, camera cu pat matrimonial, deci de la LC Resita vin 2 masini!

                        89MIR + Prietena - 1 camera cu pat matrimonial de VINERI!
                        FOF-ule fara tine nu ma bag la paintball ca ma ciuruie astia!
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • o mica modificare:martongrigore+sotia+copilul un pat mare si cald de vineri
                          (nu sambata), ca sa vedeti ce face o regionala din femei

                          Comment


                          • cred ca fac si eu cumva sa ajung, ca anul trecut
                            acum nu stiu daca vin cu cineva, dar mai mult ca sigur trebuie sa vin cu cineva
                            asa ca, nu ma trec pe lista, si va anunt pe la sfarsitul lunii asteia ( martie )
                            anul trecut a fost misto de tot, doar faza cu sibianu-eu-inca 2 sau 3-gratarul-masina mea nu prea a iesit la socoteli
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • bai nu va mai coditi atata...stiti foarte bine ca veniti pentru paintball
                              MIR- facem moarte de om..sau ma rog..vopseala
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • Originally posted by 89.MIR View Post
                                Vin si eu e vineri, camera cu pat matrimonial, deci de la LC Resita vin 2 masini!

                                89MIR + Prietena - 1 camera cu pat matrimonial de VINERI!
                                FOF-ule fara tine nu ma bag la paintball ca ma ciuruie astia!
                                sa dea domnu` sa fiu bine sa pot ajunge si in partea voastra de tara.
                                abia astept

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google