Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bag si eu la paintball. Continua discutiile cu ei.

    Comment


    • , adevarat spui martongrigore, ce pot sa fac regionalele din femei! ) )
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • FOF-ule si MIR-ule!!!!
        Pai, voi credeti ca scapati de mine mah? Pai cine pe cine mai impusca, daca nu noi pe restul
        Silviu...baga mare cu puscoacele!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Parerea mea legat de paintball.. nu stiu ce sa zic.. aia ar insemna o zi pierduta de balaceala... pentru care deja teoretic o pierdem. O partida calumea de paintball tine intre 4-6 ore. ar fi o solutie ca sa incepem paintbalul sambata dimineata pe la 11 si sa terminam pe la 4-5 urmand apoi de un gratar pe marginea bazinului. da ar merge doar ca ziua la scaldat va fi scurta 6-23 (6 ore). Ma inscriu si eu la paintballl daca se face.. si ii undeva prin preajma felixului.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Deci daca e cu paintball...o sa fie din nou super tare!
            @sibianul - deci jur ca nu esti greu de nimerit...numa sa bata bina mitraliera!!!
            @ FOF - ai sanse sa ajungi, da zic ca nare rost singur, te grupezi cumva cu altii!!
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Ma bag si eu la un paintball...
              Da vedeti ca mi-s mic si firav si poate nu ma nimeriti )
              fara linkuri externe

              Comment


              • @keanu - putem incepe o lista si pentru Paintball?sa vedem cati ar fi interesati ?mersi
                Asa am discutat cu omul sa facem cumva sa jucam in padurea de langa felix pentru a ne putea deplasa cu tot cu berea din dotare pana acolo
                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                Comment


                • Aaaaa... sa inteleg ca zona nu ii delimitata? si obstacole artificiale? doar padurea?)
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Asa s-ar parea
                    Mie mi se pare cu atat mai interesanta chestia cu cat nu ai obstacole special facute sa te ascunzie mai stimulant asa
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • Are astia lunete la pusca? offftopic!
                      Hai ma hai ca ne adunam incet incet!
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • normal ca ne adunam, cum se apropie de termen lumea stie ....
                        sigpic #

                        Comment


                        • Incepand de azi inca 2 saptamani pentru inscrierea pe lista... Cam asta ii lista.

                          01. KeanuRev + Krys - 1 Camera cu pat dublu -VINERI
                          00. (2) Sibianul + sotia + fetita 1 camera cu 2 paturi - SAMBATA
                          03. boris+asupritoarea 1 camera cu pat mare (dublu?)
                          04. vali007+Ancuta- 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          05. vali007- prieteni- 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          06. valeriu61 + Tatiana - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                          07. sebi8ta+sotia(Mihaela) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          08. stresu+prietena(Cristina) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          09. vyp75+cosmina - 1 camera cu pat dublu
                          10. alo68+sotie+copii - 1 camera cu 2 paturi
                          11. bubu + sotia + 2 copii - 1 camera cu pat de care o fi (dublu, matrimonial, anyway) - SAMBATA
                          12. Lau+sotia+juniorul - 1 camera pat dublu - VINERI
                          13. virtualmansorin +sefa+2 copii - 1 camera
                          14. MAVERICK_SS +1?? - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          15. Miky 48 + sotia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                          16. alex_comisaru+prietena=o camera cu pat dublu si ieftin (ingesuit pe lista) - SAMBATA
                          17. Shaloo + Mona (sotia) - 1 camera pat dublu - VINERI
                          18. Tokragua + prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA
                          19. Kenjiro Sanga + familia - 1 Camera cu pat - SAMBATA
                          20. martongrigore+sotia+copilul - 1 Camera cu pat mare - VINERI
                          21. Iulian + simo - 1 camera - VINERI
                          22. Kklaus+sotia - 1camera (pat dublu,simplu,saltea,nu conteaza doar sa fie de 2 locuri ) - SAMBATA
                          23. adimrv + sotia 1 camera pat dublu - VINERI ca anul trecut, va arat buletinul
                          24. 89MIR + Prietena - 1 camera cu pat matrimonial de VINERI!
                          25. BoB + Cristina - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          26. Kristikapa + Ana - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                          Last edited by KeanuRev; 6 March 2010, 19:06. Reason: Automerged Doublepost
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Ce vreau sa va intreb... avand in vedere lista de mai sus.. cu gratarul cum vreti sa facem? il includem in "cazare" ? SI ridicam putin pretul? sa fie ok pentru toata lumea si sa nu fie discutii? sau fiecare aduce de acasa...sau punem bani acolo...?sau..etc?


                            PS. Ma gandesc ca toata lumea vrea un gratar Sambata seara nu?
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • oricum numa sa nu mai luam teapa, sibianu are gratis anu asta ca anu trecut a platit pentru restu
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • si eu am platit asa ca mancam la dublu

                                acum vedeti cum faceti e bine oricum, cred ca cel mai bine ar fi sa cumparam de acolo cate ceva ca sa nu ne caram cu ele de acasa ,punem bani fiecare in mod egal si merem la cumparaturi,sau cum credeti ca e mai bine.Voi hotarati numai sa fie bine ca restul distractiei o facem noi.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google