Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

    Am dori sa repetam cel putin la fel de bine regionala de anul trecut care a avut loc la noi in judet.Deocamdata suntem la stadiul stabilirii datei (undeva inaintea nationalei de la Agnita...cam 2 luni distanta).Asteptam propuneri de orice fel in primul rand de la userii loganclub direct implicati(LCM si LCP) dar si de la ceilalti.Probabil dupa Regionala de la Brasov vom reveni cu date mai concrete...
    Ce ziceti?
    147
    (re)vin cu placere
    93.20%
    137
    nu vin...prea multe regionale
    6.80%
    10

    The poll is expired.


  • #2
    Asa Viorele...bine ca ai luat initiativa.Cred ca toti vrem intalnire regionala,acu sa venim cu ideei.Eu ziceam sa facem tot in iunie,ca date avem:12,19,26-sambata si 13, 20, 27-duminica.Am zis sa pun datele de la jumatea lunii sau la sfarsit cand or sa dea drumu si la bazine la bemo
    Last edited by al!n; 13 February 2010, 21:50.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • #3
      Am facut sticky ideea ii buna sper sa reusesc sa vin cu masina de data asta
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        19,20 iunie eu zic ca e ok
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #5
          eu as zice sa fie undeva in iunie 26-27 dupa ce ia lumea banii ca sa aiba cu ce veni ....ca daca nu au bani...se imprumuta
          Last edited by marius-MSY; 13 February 2010, 22:08.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Luati in calcul va rog, faptul ca ar trebui sa fie cel putin 2 luni intre regionala de la Arges ( unde o sa vin cu placere) si nationala de la Agnita!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #7
              iar vii palalilaaaaa ????!!! De data asta stiu unde sa-mi trsg cazare ) Nu ma mai gasesti nici tu..nici MAM-ul tau )
              Bv baieti! daca-s liber cred ca apar si eu pe la voi la regionala
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                Propun ca sa fie ca si anul trecut, adica in 13 iunie.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #9
                  Daca se reuseste cumva intrarea si in Fabrica (nu in locurile strategice) cred ca va fi o experienta de neuitat si multi vor aprecia asta.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Thejock3r View Post
                    iar vii palalilaaaaa ????!!! De data asta stiu unde sa-mi trsg cazare ) Nu ma mai gasesti nici tu..nici MAM-ul tau )
                    Bv baieti! daca-s liber cred ca apar si eu pe la voi la regionala
                    Ce vorbesti mah!?!?!?!?!?
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #11
                      si eu propun tot data de 12-13 Iunie ca si anul trecut si cu remarca sa faceti tot posibilul de pe acuma sa putem vizita fabrica.Hai sa aveti spor la organizare.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #12
                        iar frate? o tineti numai in intalniri / regionale / nationale / internationale , dar voi mai aveti si casa? ))

                        la voi nu vin ma ! ca sunteti prea aproape ))

                        Comment


                        • #13
                          eu unul o sa vin cu siguranta....cu ideiile nu prea le duc bine..dar asa las pe cei cu grade mai multe sa stabileasca cand vor sa fie regionala ....

                          Comment


                          • #14
                            ionutzday, cum adica "cu grade mai multe" ? Adica aia mai "fierbinti"?
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #15
                              in 19-20 zic sa nu puneti ca eu si sibianu si altii sper vom fi in germania.
                              O vizita la fabrica ar fi binevenita si ar atrage si mai muti membri la regionala parerea mea, sa vedem si noi banda de asamblare a masinilor, vopsitoria, chesti normale, deabea vedem punctele cheie ale masini ascunse acuma si ne ajuta pe viitor la modificari stiind cum e facuta masina.
                              Ai ocazia sa vezi si punctele slabe ale masinii cand o vezi desfacuta.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google