Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    de acord cu voi,insa intrebarea era pentru toti cei care se ocupa cu regionala pentru ca nu pot lua legatura cu fiecare in parte si nu ma ocup numai eu ca nu fac de capul meu,trebuie luata o decizie care sa le convina majoritatii organizatorilor sa fie multumita toata lumea
    sigpic

    Comment


    • #77
      No offence .. dar pana acum nu prea pare o regionala organizata .. de fapt nici nu se stie cine este organizatorul .. mai aveti 2 luni in care trebuie sa convingeti cat mai multa lume sa participe , dar sa se stie macar data ..
      Am un coleg in club care ca sa poata participa la intalnirile regionale strange bani 2-3 luni .. cum i-ar veni lui ala daca anuntati cu o luna inainte ? .. si mentionez ca e elev baiatul de care vorbesc ..

      Comment


      • #78
        ALOOO Mistocarii de la MIOVENI mutativa cu glumele la voi pe forum aici discutam de regionala
        DECI S A STABILIT
        REGIONALA A2A ARGES - SE VA DESFASURA IN DATA 26-27 IUNIE (ca sa avem acces la piscine)
        LOCATIA - ACCEAS - COMPLEXUL SPORTIV BEMO MIOVENI
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #79
          Da asa ar trebui...dar ce sa discutam despre regionala cand noi nu am miscat nimic?
          AG 16 Y M A

          Comment


          • #80
            cel mai bine ar fi ca duminica la bemo..sa se vorbeasca subiectul asta...si sa se stabileasca traseul/data/locatiile/ etc..
            -am inteles ca va fi o oprire si la la casa de cultura...ceea ce inseamana ca trebuie discutat cu primaria ..daca nu ma insel..
            mi-am spus parerea...voi hotarati...bafta!!
            __________________
            sigpic

            Comment


            • #81
              cei in masura , sa organizati si meciuri de fotbal intre orase
              ar fi frumos sa facem un mic "campionat"

              Comment


              • #82
                ..notat cata
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • #83
                  ma bucur ca s-a stabilit data.imi cer scuze daca s-a suparat cineva ca mai glumim si noi sau daca s-a simtit ofensat.inafara de campionatul de fotbal ar fi frumos sa facem si ceva chestii de indemanare cum a fost la Brasov sau de inot ca tot avem acces la bazinele de la Bemo (pt cine stie sa inoate )
                  Last edited by marius-MSY; 28 April 2010, 13:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    liniute la bazin)) ar fi o chestie funy
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • #85
                      Sau campionat de table si baut bere .. nu in acelasi timp ca e fatal ..

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by marius-MSY View Post
                        ma bucur ca s-a stabilit data.imi cer scuze daca s-a suparat cineva ca mai glumim si noi sau daca s-a simtit ofensat.inafara de campionatul de fotbal ar fi frumos sa facem si ceva chestii de indemanare cum a fost la Brasov sau de inot ca tot avem acces la bazinele de la Bemo (pt cine stie sa inoate )
                        luati in serios si timpul , nu va arucanti la prea multe activitati deodata.
                        e posibil sa va doriti enorm sa faceti cat mai multe dar sa nu fie timp.
                        oricum , eu va urez succes , sa iasa mult mai bine ca anu trecut !

                        PS. Mariuse , doar sunteti "dracii din Mioveni" , cum sa ne suparam pe voi

                        Comment


                        • #87
                          Trebuie sa iasa frumos....
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • #88
                            si eu vin colegi, o data sigura se poate?
                            lipsa text

                            Comment


                            • #89
                              Mai mult ca sigur va fi 26-27iunie
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • #90
                                data s-a stabilit.a ramas 26-27 iunie(2 zile).puteti sa va faceti liste cu cine vine,cate si ce fel de camere camere vreti.maine o sa merg eu sa ma interesez la hotelurile din oras de cazare de aceea va rog sa faceti liste sa stim cum sta treaba
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google