Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    la bemo a fost frumos tare , fotbal , baie ...etc etc
    chiar ar fi frumos sa o faci iar acolo
    dar nici la cumpana acolo nu ar fi rau , pacat de drum.

    Comment


    • #47
      Originally posted by marius-MSY View Post
      nu era vb de mine ca eu merg oricum,dar era vb de baietii care vin de la distanta mare si probabil se mai uita si la benzina.si plus de asta nu eu stabilesc.hotararea se face in functie de parerea voastra.oricum mi-am dat si eu cu parerea nu am dat in cap
      ...parerea fiecaruia conteaza...inclusiv a ta.Nu va stabili nimeni de capul lui ci va conta unde decide majoritatea.Probabil o sa prucedem la mici sedinte LCP-LCM atunci cand aveam ocazia.Si eu as fi tot pentru bemo...dar vedem...

      Comment


      • #48
        este foarte frumos la Vidraru insa eu zic ca s-ar pierde mult prea mult timp pe drum si IAR trece intalnirea fara sa vorbim unii cu altii..sa ne cunoastem..bla bla ! e doar o parere...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          voi pentru ce data sunteti?eu as fii pentru 26-27 iunie.spuneti si voi ceva ca e deschis threadul de ceva timp si nu s-a stabilit nimic
          sigpic

          Comment


          • #50
            e bine si 26-27
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #51
              19-20..sa nu ne apropiem prea mult de nationala de la SB ...
              joackere cum spune si vio parerea fiecaruia conteaza ca degeaba vrem noi sa facem in locatia X daca nu pot ajunge decat 20 de persoane sau cum am patit eu acum la brasov sa fie drumul inacesibil sa nu poata sa vina cu masinile....
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #52
                sal baietii, eu zic ca daca vrea omu vine oriunde ar fii, din pacate in perioada care o estimati voi eu voi fi la internationala din germania.
                bafta la organizare.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #53
                  Totusi ar fi bine ca intalnirea sa fie intr-un loc accesibil .. si mai ales sa avem masinile curate .. sa iasa bine in poze .. nu cu 2 cm de praf pe ele ..

                  Comment


                  • #54
                    asa e cu cat mai multe masini cu atat va fi mai frumos.e bine si cum ziceti voi pe 19,20.acum ramane sa decidem
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Nu conteaza cum dau masinile in poze, important e sa ne vedem si sa ne simtim bine!
                      Parerea mea!
                      Spor la organizari !!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #56
                        nu conteaza cum dau in poze,conteaza cum dau in gropi
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          D-apoi..le-om ocoli dca or fi multe!!!
                          Vorba aia..."crosetam putin" la volan !
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #58
                            Eu as zice ca tot la BEMO e mai bn , bae , mititei , fotbal , e mult mai bine de cat sa mergem pe nu stiu unde . Va salut

                            INCEARCA SA SCRI SI TU ROMANESTE ,CA SA INTELEAGA TOTI DIN PRIMA CEEA CE SCRII...
                            Last edited by sebi8ta; 11 March 2010, 23:31.

                            Comment


                            • #59
                              Blondule unde ai invatat sa scrii
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Salutare domnilor,daca se fixeaza data in iunie e numai la o luna distanta de intalnirea de la agnita,pt noi cei din brasov nu e o problema pt ca amandoua sant aproape de noi dar ma gandesc la colegii din alte judete care poate ar dorii sa participe la amandoua intalnirile dar fiind asa apropiate ca data,nu o sa aiba resurse financiare dar voi hotarati domnilor si sper sa ne vedem cu bine si la arges si la agnita!!!
                                VA SALUT,RAMANETI PE DRUM SI SPOR LA ORGANIZARE!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google