Intalnire Regionala La Cluj in 18-19 Septembrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fac un playback de milioane) cum stiu numa eu
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Brasovul trimite banii pe data de 10 si va plati integral .
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Ok deci 9 camere disponibile....... eu cred ca o suma de 50 de lei nu ii asa de mare si nu ii un efort enorm.. dar oricum mam obisnuit... cu chestiile astea..


        FARA AVANS CAMERA NU II REZERVATA SI SE DA LA PRIMUL CARE TRIMITE AVANSUL DUPA DATA DE 01.09.2010
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • vreau si eu o camera
          eu +sotia din dotare

          Comment


          • Razvane, ai mai gasit cumva o pensiune?
            Eu am cautat pe net si am gasit doar la 7-8 km de celelalte :|

            Comment


            • Ma tata am gasit ceva este la 2 km dar sunt doar 6 locuri dar oricum o sa fie destule locuri la pensiune ca renunta sebi la vreo 2-3 camere si o sa fie destule pentru toti

              Azi sunt prin bucuresti daca sunt doritori sa imi trimita avansul personal ? Tot odata contul de Raiffeisen se inchide !
              Last edited by KeanuRev; 22 August 2010, 13:30. Reason: Automerged Doublepost
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Pe 25-26 marc si eu banutii.
                Prin apropiere ce atractii turistice mai gasim?Un lac pentru pescuit...vreo pestera de vizitat ceva?
                sigpic

                Comment


                • Valeriu, e mina de sare de la Turda, e tare rau!
                  Cluj-Buru latitudine N46°30'28.06"
                  ..........longitudine E23°36'2.16"
                  din Buru pana la Cluj...51 km.
                  .......Ocna Muresului...39 km.
                  ...................Turda...18 km.
                  lipsa text

                  Comment


                  • Valeriu, la 8 km, in rimetea daca nu ma insel, este muzeu de arhitectura si costume populare, la 7 km, in moldovenesti si la 11 km in iara parca sunt cetati, pe langa turda daca nu ma insel sunt cea ruine.

                    Ultima oara cand am fost pe acolo,a fost acum vreo 6 ani, in rest doar prin cluj am fost.
                    In cazul in care informatiile mele sunt gresite, rog pe cineva sa-mi stearga post-ul

                    Comment


                    • sant foarte multe obiective turistice frumoase in zona
                      si sant cuprinse in program cele mai importante
                      timpul este prea scurt sa reusesti sa le vezi pe toate in 2 zile
                      iti trebuie cel putin 1 saptamana
                      sigpic

                      Comment


                      • Asa ice !!! tu esti seful ghizilor turistici.. abia astept sa ne vedem sa ne alergi de colo colo ca sa vedem minunatele zone ...

                        Dupa cum am spus ..Brasovul plateste camerele pe data de 10..deci ...keanu....ice..si calin65..Brasovul se stie ...Vine Sigur.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Deci cum am spus si eu brasovul cine poate sa platesca pana in data de 01.09.2010 are camera asigurata, daca nu se da la cine plateste primul avansul


                          Prima ii a lui 21ADY urmatoarea a lui razvy care a achitat avansul....
                          Si mai sunt destui asa ca faceti cum puteti si trimiteti un 50 de lei de camera pana in 01.09.2010 daca vreti sa aveti unde dormi daca nu sunt aprox 10 locuri de campare cu cortul.

                          + 3 pensiuni la distante de 2-6-12 km
                          Last edited by KeanuRev; 23 August 2010, 22:08.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • azi am sa trimit si eu avansul si am sa trimit scanata chitanta pe mail

                            Comment


                            • Keanu-le: ia-ti costumul de martian pupacios si du-te la preselectia Romanii au talent, azi e la Cluj........sigur ai un cuvant de spus in/pe fata juriului
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • La belvedere ) sa vezi ce talente am
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google