Intalnire Regionala La Cluj in 18-19 Septembrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe cine provoc la un tenis de masa ??

    Comment


    • cata ma bag eu la tenis de masa
      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

      Comment


      • Originally posted by stefanozi View Post
        in mina poti sa te dai cu barca golf tenis de masa teren de baschet si cred ca i fotbal

        keanu te rog sa mai treci inca un prieten la paint ball daca se poate multumesc aticipat
        Merci Stefan...deci trebuie sa vin cu articole sportive la mine jabulani jambiere crampoane etc

        Eu joc cu castigatorul dintre Cata si Silviu...da vin cu paleta de tenis de camp ca am o problema cu paletele de tenis de masa...sunt prea mici
        sigpic

        Comment


        • valeriu sa-ti aduci si mingi de golf ca astea de tenis de masa nu prea sar cand dai cu paleta de tenis de camp)
          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

          Comment


          • Da ma de mingi de golf am uitat
            sigpic

            Comment


            • si eu vreau la paintball.

              Comment


              • Keanu... te rog sa ma stergi de pe lista , din motive financiare nu pai pot ajunge la aceasta intalnire.

                Comment


                • pai si cine vine in locul tau ? sau cum cine ?
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    pe cine provoc la un tenis de masa ??
                    Cata deci pana la urma vii?De cand?
                    sigpic

                    Comment


                    • Amr -ul e in scadere 3 zile
                      sigpic #

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Cata deci pana la urma vii?De cand?
                        doar pentru tine vin valeriule , sa bem un spritz si sa te improsc cu vopsea la paint ball

                        Sa aduci jabulani , sa ti`l fur ca si pe cel de la mioveni

                        acuma serios , fac tot posibilul sa vin , clar nu o sa apar cu masina mea.

                        Comment


                        • Da-o draq de masina...tu sa vii...vezi ca am jabulani nou...ai vazut ca dorm cu el...si de tras cu puscociul am facut armata la TAB-isti...ochesc musca in ochi de la un kilometru...deci te provoc
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut la toata lumea. Care dintre voi aveti sotiile sau prietenele asistenta sau doctorita ca o am pe fiimea bolnava si are injectii de facut (sambata seara si duminica dimineata) sau unde gasesc un dispensar, spital in zona daca nu ma duc la Turda sa i le faca.

                            Comment


                            • Keanule!!.. fii atent.. un update de ultima ora..

                              1. Laurentiu_M de la noi nu mai poate veni (el avea o camera rezervata cu Florin PNF)

                              2. Florin PNF (17Pnf) o sa stea cu mine in camera, ca nici eu nu mai vin cu nimeni.

                              3. Ramane o camera libera (cea a lui PnF), unde poti sa mai bagi 2 persoane la latitudinea ta, urmand sa ia PnF-ul avansul de la ei..

                              Sper k ai inteles.. pentru lamuriri PRV..

                              deci:

                              03. Vip3rutzu + 17PnF......................- TOTAL 170 RON..........Achitat 50 RON
                              04. ****** + .******...................- TOTAL 170 RON......... dintre care 50 RON > 17PnF
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • Amr 30 ore....Valeriu, sper sa te mai prind, sa nu te bagi la somn, ca sa bem si noi o bericica.....
                                Keanu: in camera cu pricina ori bagi pe cineva care vrea sa vina pe ultima suta de metri, ori muti din cealalta pensiune pe cine doresti......
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google