Intalnire Regionala La Cluj in 18-19 Septembrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai sunt camere?as vrea daca se poate si eu una de vineri seara la pensiunea unde se vor caza si baietii din bucuresti,tibi si loredana

    Comment


    • @sebi8ta-E chiar atat de greu sa trimiti 25 de lei de om?Daca platesc eu avansul pentru voi,imi blochez 5mil.Crezi ca e mai usor pentru mine?

      Comment


      • Asa tibi e foarte bine trimite repede un avans de 50 ron si ai camera.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Lista de cazare la cabana S-A INCHIS ! Este deschisa lista de cazare cu cortul !

          Cazare de vineri

          01. Mario + Cristiana................................- TOTAL 170 RON..........Achitat 50 RON
          02. `dada + SDP......................................- TOTAL 170 RON..........Achitat 50 RON
          03. Vip3rutzu + Anca.................................- TOTAL 170 RON..........Achitat 50 RON
          04. 17PnF + Laurentiu M..............................- TOTAL 170 RON..........Achitat 50 RON
          05. Razvy + Sotia......................................- TOTAL 170 RON ..........Achitat 200 RON

          Cazare de sambata

          01. Fane-CL..........................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 50 RON
          02. sebi8ta + Misu_P.................................- TOTAL 110 RON
          03. nicosianu + prietena.............................- TOTAL 110 RON
          04. bv-89-BOG + prietena.............................- TOTAL 110 RON
          05. alex125 + raluka.04..............................- TOTAL 110 RON
          06. bv86ssg + sotia + copil - 3 paturi...............- TOTAL 140 RON
          07. danyamd + prietena...............................- TOTAL 110 RON
          08. florinc_99 + ?...................................- TOTAL 110 RON
          09. mase_draq + prietena.............................- TOTAL 110 RON
          10. martalogu + sotia + copil - 3 paturi.............- TOTAL 140 RON
          11. sibianul + Grati + Andrada.........................- TOTAL 110 RON
          12. kostache + sotia................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 50 RON
          13. Silviu_MM + ??...................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 110 RON
          14. dr_mke...........................................- TOTAL 85 RON DACA VII SINGUR !..........Achitat 50 RON
          15. NCDHD + veverita + kinderul - ..............- TOTAL 110 RON..........Achitat 100 RON
          16. Cristivsb + ??...................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 110 RON
          17. jkl + familia - 4 paturi.........................- TOTAL 220 RON..........Achitat 50 RON
          18. sharkykill + nevasta.............................- TOTAL 110 RON..........Achitat 50 RON
          19. LEU16 + nevasta + juniorul....................- TOTAL 110 RON..........Achitat 50 RON
          20. vyp75+cosmina....................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 110 RON
          21. adimrv + sotia + fetita..........................- TOTAL 110 RON..........Achitat 110 RON
          22. tvstar1 + familia...................................- TOTAL 110 RON..........Achitat 50 RON
          23. 21ADY + Sotia.....................................- TOTAL 110 RON
          24. valeriuciprian+Gabi'- 3 paturi...................- TOTAL 125 RON..........Achitat 50 RON

          25. Bleizer+prietena+masina+cafelina - (fara cazare)
          Last edited by KeanuRev; 6 September 2010, 20:29. Reason: Automerged Doublepost
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • pupaciosule, daca nu ne pupi cand venim, nu mai are niciun farmec Regionala, fara pupaciunile tale nu iese nimic fain!
            lipsa text

            Comment


            • KeanuRev, la mine si nevasta inca nu stii cat e cazarea ?
              Sa stiu cati banuti sa-mi iau la mine

              Comment


              • Pai ai zis ca ma suni sau imi zici pe mess de cand veniti era vorba ca doresti sa vii de joi cum nu ai revenit cu un raspuns nu pot sa iti dau nici eu un raspuns...
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • S-au eliberat 2 camere 1 ia revenit lui 21ADY de la sibiu si una lui Razvy de la timisoara.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • pai eu de vineri vin :|
                    de joi plec din tm, dar raman pe langa huiedin la bunica-miu

                    Comment


                    • Bun am facut update Inca 5 camere in pensiunea de jos !
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Inca 2 zile pentru avans, intre timp avem si un program clar.

                        Vineri - Toata lumea face ce vrea)
                        Sambata :

                        - Pana la ora 12 - Cazarea
                        - 12-15 - Vizitarea Salinei de la Turda
                        - 15-17 - Vizitarea Cheile Turzii - Vizitarea cheilor dureaza asa putin deoarece nu se poate merge prea departe, s-a rupt al doilea pod si... nu se poate trece.
                        - TOT de la 12 -17 Cei care nu doresc sa viziteze nici Salina nici Cheile, pot face o tura prin oras sa vada gradina botanica sau diferite monumente : Cetatuia, Bastionul Croitorilor, etc.
                        - 17-20 Paintball
                        - 20- Pana la ultima persoana va fi gratar, karaoke si toate cele.

                        Duminica
                        - 8-10 Micul dejun
                        - 10-14 Concurs de indemanare(cu diferite premii) Minim 10 participanti maxim 20.
                        - 14 Masa de pranz, dupa care fiecare pleaca unde vrea


                        Am nevoie de o lista pentru paintball :

                        1. KeanuRev
                        2. Cezar7
                        3. Bogdy
                        4. Silviu_MM
                        5. Cristi_14Cri
                        6. Razvy
                        7. vip3rutzu
                        8. Mihai(Silviu)
                        9. kostache
                        10. Mario Popa

                        Am nevoie de o lista pentru indemanare :

                        1. Silviu_MM
                        2. Razvy
                        3. vip3rutzu
                        4. Fane-CL
                        5. Mario Popa
                        Last edited by KeanuRev; 1 September 2010, 16:51.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Faci si lista pentru indemanare?vreau si eu acolo asa pentru prima oara
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment


                          • ...s-a usurat treaba ....avand in vedere ca oricum nu mai apaream pe lista la nr.24, pe langa Valeriu, inseamna ca nu trebuia sa fiu pe acolo, a se consemna deci ca nu voi fi prezenta,....

                            --am bine intentionat sa vin, dar motive solide ma tintuiesc acasa--

                            Asa ca va doresc inca de pe acum o intalnire reusita si distractie faina !
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Nu mai esti pentru ca a actualizat Keanu lista dupa o convorbire pe mess cu mine in dimineata asta la 9.50...oricum daca te razgandesti da de stire.
                              Last edited by valeriuciprian; 30 August 2010, 12:41.
                              sigpic

                              Comment


                              • Si eu vreau paintball, si m-as risca si la indemanare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google