Intalnire Regionala La Cluj in 18-19 Septembrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa nu incepeti paintball-u fara mine ca numai pe la 2 pot sa plec din sighiu.

    Comment


    • paintball-ul incepe doar la 17,asa ca ai vreme sa ajungi.

      Comment


      • Mai, v-ati spart in a livra informatii despre prima zi,poze asijderea, dar deja imi pare rau ca n-am putut veni! "Succesuri" depline la lucrarile de maine a Regionalei Logan Club Cluj 2010 si sa aveti vreme frumoasa!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • sibiul a ajuns acasa acu o juma de ora fara peripetii
          sper sa ne revedem curand si dupa cum am spus astept invitatii si de la baietii din est la o regionala
          super distractie, mancare, bautura si voie buna
          ce a fost rau sa dam uitarii, la mai mare chefuiala.
          hai pa.......
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Deva a ajuns cu bine acasa dupa o ploaie torentiala pe ultimi 5 km.
            Multumim tuturor ca ne-ati suportat, felicitari baietilor(si veveritelor), de la Cluj si Turda, a fost frumos si vremea a tinut cu noi, nu cu ursul din padure
            Poze cred ca maine.

            Comment


            • Si eu am ajuns acasa cu bine...cam o bosit dar asta e...distractia cere sacrificii...si ce distractie.Multumesc organizatorilor si fanilor mei
              Pozicile le developez acum si sper sa am forta necesara sa le si postez,daca nu maine.
              O seara excelenta tuturor.
              sigpic

              Comment


              • Din ce am citit pana acum...v-ati distrat bine!!
                Sa vedem si pozele!!!!!!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • O sa fie si poze...ca s-au facut miliarde...mai ales la Karaoke...si ore intregi de filme
                  sigpic

                  Comment


                  • sa-mi fac provizii de popcorn ?????
                    Si daca da...cam cate .........tone?
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Eu sunt la Deva si plec imediat spre Timisoara. Pozele in cursul saptamanii, in primele zile.
                      sigpic

                      Comment


                      • A ajuns cu bine si Brasovul..cu gandul la distractia si la superba locatie a regionalei de la Cluj..dar mai bine ii spunem la Turda...ce mai ..mai exact la ....BURU--"Guru"..

                        A fost excelent ..am primit diplome ,mancare ..muuulta..si foarte buna ..Multumim Calin65 ptr. papa bun.
                        Multumim din inima domnului ICE ..care a alergat ptr. toata lumea si ptr. efortul ca noi sa ne simtim mai mult decat bine.
                        Multumim tuturor cunostintelor..prietenilor..cu care ne-am reintalnit si ne-am simtit extraordinar.
                        comunitatea Logan Club are niste oameni extraordinari..ca de obicei la inaltime oricand .
                        Sa le para foarte rau celor care nu au venit la aceasta regionala foarte faina..si plina de amintiri placute..
                        Foarte tare traseul de indemanare..

                        Efortul depus si zilele de alergatura a organizatorilor a meritat din plin ..Multumim.

                        Va asteptam sa ne revedem cu mare drag la Brasov.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • A ajuns si Bucurestiul acasa, dupa ce am traversat Alba pe un pod militar improvizat, deoarece podul rutier era in constructie..
                          Ca sa rezum:
                          - Vip3rutzu Locul I la Indemanare;
                          - Mario Popa Locul III la Indemanare;
                          - Lanceru' are cea mai tare fantana arteziana;
                          - Mario Popa are cea mai tare funditza;
                          - Echipa I (din care faceam si eu parte) Locul I la Paintball;
                          - Palinca NEMAIPOMENITA!!!
                          - Keanu la fel de pupacios!!!
                          - Gratarul extraordinar;
                          - Mici incidente in Turda, din care s-a iesit cu bine..
                          - Bucuresti nr.I la Karaoke.. urmat de Sibiu si reprezentantul Constantei...

                          Ca concluzie, distractie ca la CLuj mai rar, pacat ca n-am fost mai desi in cuib

                          Deci, cred ca suntem toti de acord.. Cine e pe primul loc????

                          B.......... B.........!!!!!! ))
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • a ajuns si cealalta jumatate a "grupului" LC Brasov acasa,fara incidente dar cu mici neintelegeri cu colegii din trafic,prietenii stiu de ce,multumim organizatorilor, mancare distractie la maxim, ce mai foarte fain.
                            imi pare rau ca am ratat focul de tabara si distractia de dupa karaoke,dar m-a obosit dj-ul.
                            o saptamana faina sa aveti,
                            in 1-2 zile pun si eu pozele si filmarile,mai ales cea cu martienii lui Keanu
                            vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                            Comment


                            • Da am ajuns si noi Bucurestiu cu bine acasa fara incidente.

                              Multumim organizatorilor pentru tot.

                              A fost o intalnire reusita zic eu. Mi-a placut.

                              Sa ne revedem cu bine si la urmatoarea.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Multumim Cluj pentru gazduire!!!

                                Am avut parte de o primire foarte reusita, de distractie maxima, o zona foarte frumoasa. Mancare sa ne punem si in cap, gratare dupa gratare.

                                Si am reusit sa schimbam denumirea de "perversa din targu ocna" in "perversa de turda" prieteni stiu de ce .

                                o sa vina si zecile de poze pe forum dupa ce fac o mica selectie.

                                Bafta tuturor si multumim inca o data!
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google