Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor,
    Daca mai ramane vreo camera si zvonurile de la lucru se adeveresc in 30 aprilie aveti un raspuns de la mine+trimit avansu ...
    Problema cea mai mare e ca in 23 mai plec in Italia in concediu si sunt cam stramtorat acum,de asta am spus ca nu promit nimic pana in 30 aprilie cand voi stii sigur daca pot veni sau nu.
    O zi buna tuturor.

    Comment


    • Ui cine n-are somn si posteaza )
      in principiu noi trebuie sa rezervam camerele la acea vila, amu depinde si de keanu ce a vorbit cu cei de la vila.
      keanu, dale PM la cei care s-au inscris si n-au platit avansul, streseaza-i
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • STREULEA am priceput asta cu rezervatu,eu am zis ca daca mai ramane vreo camera libera pana atunci,daca nu si totusi o sa pot veni o sa gasesc ceva la fata locului,e imposibil sa nu gasesti o noapte.Mai repede de 30 nu stiu nimic si nu imi place sa incurc pe nimeni...

        Comment


        • Ia vedeti cum ii impulsionati pe seba si xp. amindoi ar vrea sa vina
          stresati pe amindoi prin PM-uri si pe ce mai aveti disponibil
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Eu in fiecare zi il intreb pe cristi daca vine) el zice c anu stie.. dupaia ca nu etc.. si restu.. car enu au dat avansul nu mai pot sa vina.. sau eventual o zis ca vin.. doar in vizita.. adica pentru o zi.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Na vad ca nu mai vrea sa vina.. nimeni cu tot cu amanarea pe care am primit-o deci o sa finalizam.. si luni ii dau avansul raman pana la urma 9 camere + apartamentul lui Streulea.. ultima zi in care se fac inscrieri va fi luni.. aaa de fapt ii a 2 a zi de pasti.. pai sa zicem atunci marti.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Ufff .. ce stres pe capul tau
                gata. care vin .... merg, care nu ... raman
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Mda deci Sa finalizat cine nu a fost gata l-am luat cu lopata) 9 Camere rezervate Pentru 18 Persoane + 4 Persoane in Apartament. Mai sunt ceva camere.. disponibile deocamdata.. dar nu se poate spune sigur ca vor fi si atunci. Numai bine
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Incredibiiiiiil!!!! La intilnirea de la paltinis am scapat de o nunta, parca. acum am scapat de un botez pe 17 mai
                    o sa fiu la felix, nici ca se poate sa fiu mai fericit
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Nu mai facem o intalnire nationala si in 31 mai ca sa scap si eu de o nunta?
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Stai linistit ca tot nu scap, o verisoara tocmai a nascut, una naste peste o luna si peste 2 luni am nunta lu' un var...
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • @valeriu61: Si eu trebuie sa fiu prezent la o nunta pe 31 la Sibiu, oare aceeasi nunta?

                          Comment


                          • Vali007 baiatule nu e chiar nunta ta?

                            Comment


                            • Nunta la care trebuie sa merg este la restaurant Silva.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Hai ma cei aci nunta? Sau Intalnire la felix?)
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google