Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    )) eh nu ii vorba de aia.. ii vorba ca toti sa avem un pretz cat de mic.. si conditii cat de multe ) ca tot romanul calitate buna pentru bani putini iar cel mai important sa fim in acelasi loc. Update Lista

    CJ 0. Mitty - 1 Noapte / 2 Persoane + 1 Copil
    CJ 1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
    CJ 2. raducu_rdc_3 1noapte/1 pers....sau 2?? :-??
    CJ 3. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
    CJ 4. liculicu - 1 noapte/ 2 persoane
    SB 5. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
    SB 6.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia). 2 paturi+baie
    CS 7. funky - 1 noapte / 3-4 ?? Persoane
    TM 8. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
    TM 9. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii) 2camere (1 pat mare(2mici) + baie)
    TM 10. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
    TM 11. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
    AR 12. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #92
      Se gaseste o pensiune pana la urma......important e sa fim toti la un loc, sa aiba locuri bune de parcare, "sala de lectura" interna sau externa, mancare buna...etc

      Comment


      • #93
        Asa si din cate am inteles o sa fie si cumnatul lui mitty nush cate persoane poate ma lamureste.

        CJ 1. Mitty2 - 1 Noapte / 2 Persoane + 1 Copil ??
        CJ 2. Mitty - 1 Noapte / 2 Persoane + 1 Copil
        CJ 3. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
        CJ 4. raducu_rdc_3 1noapte/1 pers....sau 2?? :-??
        CJ 5. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
        CJ 6. liculicu - 1 noapte/ 2 persoane
        SB 7. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
        SB 8.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia). 2 paturi+baie
        CS 9. funky - 1 noapte / 3-4 ?? Persoane
        TM 10. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
        TM 11. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii) 2camere (1 pat mare(2mici) + baie)
        TM 12. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
        TM 13. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
        AR 14. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #94
          Haideti people sa finalizam list amai putin de 1 saptamana.. a mai ramas..


          Bun si avand in vedere ca lista va ramane.. in principiu asta facem putina organizare

          CJ 1. Mitty2 - 1 Noapte / 2 Persoane + 1 Copil ?? = 1 camera
          CJ 2. Mitty - 1 Noapte / 2 Persoane + 1 Copil = 1 Camera
          CJ 3. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane = 1 Camera
          CJ 4. raducu_rdc_3 1noapte/1 pers....sau 2?? :-?? = 1 Camera
          CJ 5. roboty_gyj - 1 noapte / 2 Persoane = 1 Camera
          CJ 6. liculicu - 1 noapte/ 2 persoane = 1 Camera
          SB 7. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane = 1 Camera
          SB 8.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia). 2 paturi+baie = 1 camera
          CS 9. funky - 1 noapte / 3-4 ?? Persoane = 2 Camere
          TM 10. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana = 1/2 Camera
          TM 11. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii) 2camere (1 pat mare(2mici) + baie) = 2 Camere
          TM 12. kralizec - 1 noapte / 1 persoana = 1/2 Camera
          TM 13. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana = 1/2 Camera
          AR 14. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)

          Persoanele care sunt trecute cu 1/2 Camera. Inseamna ca vor doar o jumate dar o sa fie posibilitatea sa nu gasim paturi separate oricum o sa fac tot posibilul sa caut.. nu promit.. daca nu gasim cu 2 paturi in camera a 2 a varianta ar fi de ales.. ori 1 singura camera adica full price, sau impartirea patului cu colegul de camera. Astept raspul vostru : val007, kralizec, tm87kis.

          Bun lista fiind de mai sus ne trebuie o Pensiune/Villa cu un numar de 15 Camere, si cu un numar de aprox de 24-26 de persoane + 3 bebe

          Ce-a mai avantajoasa oferta mi se pare asta



          Partea "proasta" ii ca este de mers cam 5 min pe jos pana in centru felixului aprox 400-500 de m. Tin sa mentionez ca pretul este cu 30 de le mai redus.. decat la alte pensiuni din Interiorul Felixului. Iar conditiile vor fi aceleasi pentru toti. Baie proprie, TV cablu, Frigider.

          A doua optiune ar fi



          Par "proasta" ii ca conditiile sunt diferite, pretul este mai piperat avantajul este ca, locatia este in incinta felixului.


          A 3 a Optiune ar fi



          In care.. nush ce sa zic.. ) aiureala totala nu-mi place... dar are necesarul de locuri care ne trebuie

          A 4 a optiune ar fi



          Ii la o distanta considerabila de felix.. nush exact cat.. dar ii frumos parerea mea.


          A 5 a Optiune Ar fi



          Avantaj ii in Felix Ii dragutza si dispune de locurile de care avem nevoie.

          A 6 a Optiune Ar fi



          A 7 a Optiune Ar fi



          Si cu acestea inchei prezentarea astept parerile Voastre eu raman la varianta ca prima ar fi ideala... preturi mici.. baie proprie.. ceea ce nu gasim la toate pensiunile
          Mentionez ca doar persoanele din lista.. pot sa zica unde vor sa se cazeze restul pot veni.. cu completari si opinii despre pensiuni.
          Last edited by crististreulea; 1 April 2008, 12:30.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #95
            Pe mine nu ma deranjeaza ca mai dorm cu cineva in pat, numai sa fie mare patul ca si eu sunt cam mare.
            Parerea despre pensiuni vine mai tarziu.

            Comment


            • #96
              KeanuRev: si mie imi pare ok prima varianta. Cant te referi la mers pe jos - nu se poate merge cu masina? nu ai unde parca in Felix sau langa bazine? (500m cu masina ... e nimik)

              Nici a doua nu e rea nici ca pret, situata in Felix. Numai ca au casutze din lemn, acolo trebe intrebat/vazut cum e? Eventual care e spatiul in mansardele alea. Am inteles ca au camera jos si sus.

              Nu ar fi de neglijat sau de luat in calcul (pt mine cel putin) daca au sau nu loc de fumat separat de living. Pt cei cu copii e cam nasol sa-i tinem in fum (cat or sta acolo).
              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

              Comment


              • #97
                Eu optez pt prima varianta si confirm sigur pt 5 persoane , cum a scris crististreulea
                Comanda modulul DRL de aici

                Comment


                • #98
                  Ce alegeti va fi ok, eu am nevoie de o camera cu pat dublu.. pentru restu' locurilor nu pot confirma inca. N-am prea mai avut timp sa citesc forumu, cand trimitem un avans, ceva?

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by funky View Post
                    Ce alegeti va fi ok, eu am nevoie de o camera cu pat dublu.. pentru restu' locurilor nu pot confirma inca. N-am prea mai avut timp sa citesc forumu, cand trimitem un avans, ceva?
                    Deci prima varianta sa inteleg avansul se va trimite din data de 5 Aprilie pana cel tarziu in data de 17 Aprilie

                    Originally posted by ovimiha View Post
                    KeanuRev: si mie imi pare ok prima varianta. Cant te referi la mers pe jos - nu se poate merge cu masina? Nu ai unde parca in Felix sau langa bazine? (500m cu masina ... e nimik)

                    Nici a doua nu e rea nici ca pret, situata in Felix. Numai ca au casutze din lemn, acolo trebe intrebat/vazut cum e? Eventual care e spatiul in mansardele alea. Am inteles ca au camera jos si sus.

                    Nu ar fi de neglijat sau de luat in calcul (pt mine cel putin) daca au sau nu loc de fumat separat de living. Pt cei cu copii e cam nasol sa-i tinem in fum (cat or sta acolo).
                    Deci.. cred ca prima varianta a doua ii calumea.. dar totushi o sa stam toti aiurea.... Si distanta era vorba ca nu toti pot conduce) adica catziva vor fi foarte culti si for studia lectura... La faptul acela ma refer
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Mona: asta e shtreulea undercover ????? Hmmm... se pare ca o ramas streulea fara oo ....hihihihi ... bine ai venit printre noi Mona
                      ovimiha are dreptate cu fumatul. nici eu nici sotia nu fumam si sincer ne cam supara fumul, deci daca ar fi loc separat de fumat ar fi super. cat despre cele 5 min ... nu e o problema cred. despre cazare eu ma abtin avand in vedere ca in principiu nu raman sa dorm acolo. nu am timp acum sa studiez ofertele alea, dar cand am timp o sa studiez problema
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • E bine cum spuneti voi. Important este sa fim cu totii impreuna si sa ne simtim bine. Sa avem parcare pt. 14 loganuri si cam atat.
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Din prima varianta am inteles ca-i 50 lei/camera. Ai dat un telefon sa te interesezi? Ca am vazut la alte pensiuni ca difera preturile in weekend, poate si la ei.. Despre ce avans vorbim? Ca daca e 50 lei / camera eu zic ca am putea sa dam tot odata.. nu cu avans.. Si eu zic ca trebuie vorbit din timp cu cei de la pensiune, ca nu au multe locuri, ne-ar trebui pensiunea toata.. daca suntem 14 deja.. Nu vreau sa te stresez, sa nu ma intelegi gresit, doar intrebam si eu..
                          Numai bine!

                          Comment


                          • Bine oameni buni.....Vila Crinu pare OK ....asa sa fie ! Noi sa fim sanatosi sa ne putem aduna

                            Comment


                            • Originally posted by funky View Post
                              Din prima varianta am inteles ca-i 50 lei/camera. Ai dat un telefon sa te interesezi? Ca am vazut la alte pensiuni ca difera preturile in weekend, poate si la ei.. Despre ce avans vorbim? Ca daca e 50 lei / camera eu zic ca am putea sa dam tot odata.. nu cu avans.. Si eu zic ca trebuie vorbit din timp cu cei de la pensiune, ca nu au multe locuri, ne-ar trebui pensiunea toata.. daca suntem 14 deja.. Nu vreau sa te stresez, sa nu ma intelegi gresit, doar intrebam si eu..
                              Numai bine!
                              Nu ma stresezi chiar zilele astea vorbeam cu mitty ca ar trebui am zis ca astept pana in 5.. asta fiind sambata o sa dua un telefon vineri la villa si o sa explic problema dupa aceea o sa trecem la faza urmatoare cu avansul. Numai bine
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • 1. pensiunea aia de la e-cazari eu zic ca pica din cauza ca o singura vila nu iti asigura toate locurile necesare
                                (si poate nici toate vilele la un loc), in plus nu prea are imagini ca sa iti dai seama de ambient.
                                2. la a-roma e frumos ... chiar foarte frumos. singurul lucru urat si nasol e pretul
                                3. pensiunea Luca pare ok. dar preturile sa fie alea din extrasezon si putin negociate, altfel e cam scump.
                                4. hotel nicoleta: locuri sunt pretul la fel ca si la pensiunea luca. de vazut daca are apa in perioada in care mergem noi si daca accesul
                                este rezervat doar celor cazati acolo (f. important). ar fi interesant sa avem o piscina aproape doar pentru noi.
                                5. vila ana e "interesanta", dar informatiile lipsesc. ce e pe pagina e "standardul" comun pentru toate pensiunile

                                ajung si la cele ce mi-au parut cele mai echilibrate.
                                1. vila crinul - 2 lucruri nu imi sunt in clar: afirmatia "Vila Crinul este in curs de dezvoltare si pregateste pe sezonul acesta
                                noi locuri de cazare, restaurant, bar, sala de conferinta, sala de sport, sauna." - mi-e frica sa nu gasim un adevarat santier, si
                                a doua chestiune ca nu se precizeaza cate camere sunt cu 2 locuri si cate cu 3. Plus ca pozele din camere mi se par
                                cam ciudate, poate din cauza conformatiei spatiului interior: unele mi se par super mici, iar in altele poti juca
                                lejer un tenis.
                                2. complex carmena - si aici am unele "probleme". in primul rand disproportia intre camerele din pensiune si cele
                                din casute in ceea ce priveste confortul. a doua ar fi diferentele de preturi intre camerele din pensiune (mi-e frica sa nu apara
                                discutii pe tema asta).

                                deci eu mi-am spus parerea desi initial nu am vrut sa o fac din motivele expuse in posturile anterioare. dar pentru
                                ca fiecare opinie si parere conteaza totusi, mi-am permis sa o scriu si eu pe aici.

                                ca un sfat la cei care se uita pe site-urile alea. vedeti ca toate aceste vile si pensiuni au site-uri proprii unde
                                informatiile sunt mult mai complete si mai usor de vazut.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google