Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
    2. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
    3. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
    4. funky - 1 noapte / 2 persoane
    5. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
    6. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii)
    7. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
    8. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
    9. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)

    am trecut 0 nopti pentru ca probabil (din cate am vb cu sotia) o sa mergem doar noi doi fara copii, plecam dimineata devreme de aici si ne intoarcem seara (vedem noi la ce ora). totusi pana atunci se mai pot schimba cate ceva.

    PS nici eu nu le mai am cu cititul. au trecut vremurile alea. mai merge cate o fila (subtire tare), dar cam atat. in rest, lectura de copii.
    Last edited by crististreulea; 19 March 2008, 10:47.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #47
      Baieti, incerc sa vin, zona e super si decat sa mereg singur mai bine cu voi.
      Eu la citit nu ma bag, ma tenteaza doar intalnirea, povestile, tunningul, baia, drumetia la pestera si paote altele...

      1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
      2. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
      3. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
      4. funky - 1 noapte / 2 persoane
      5. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
      6. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii)
      7. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
      8. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
      9. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)
      10.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia)
      Last edited by crististreulea; 19 March 2008, 10:48.
      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

      Comment


      • #48
        OK, si ca sa ne asiguram locurile de cazare si alea stabilesc o data limita pentru inscrieri de lista asta fiind data de 04.04.08 adica ziua de vineri prima vinere din Aprilie urmand ca pana la data de 17.04.08 sa avem un mic avans dat. Sper sa fiti de acord cu mine, nu de alta da nu vreau sa ne cazam prin tot felixul cate 1 persoana la fiecare pensiune... bineteles cine nu depunde avans... isi poate gasi singur dar nu garantat la aceeasi pensiune. Cu stima KeanuRev;)



        Eu cred ca votul se poate inchide.. deja au aparut mult mai multe voturi decat sunt inscrisi pe lista iar Luna este sigura in Luna MAI data daca va convine la toti este de 17, lui @crististreulea stiu sigur ca ii convine iar celorlalti ar trebui sa le convina avand in vedere ca in 15 ii zi de salar
        Last edited by KeanuRev; 18 March 2008, 23:53.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #49
          Intreb ceva detalii ca sa pot convinge si familia:
          In mai se poate face baie la strand? E in aer liber?
          In caz ca e vreme rea putem face baie la vre-un bazin acoperit?
          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

          Comment


          • #50
            Am inchis poll.
            stiri de ultim moment, am gasit un membru forumist din oradea care ne ajuta cu cazarea. ne-a recomandat statiunea 1 Mai care e mai ieftina iar distanta pina la bazinele cu apa termala e foarte mica, 10 minute pe jos. oricum toti fiind cu masini nu vad nici un impediment in aceasta distanta.

            bazinele sint in aer liber, deci nu's acoperite. in caz de vreme rea... asta e. macar e apa calda . la iesirea din bazin o fi mai nasol.

            am vorbit cu inca 2 persoane din oradea, de vizitat nu e mare lucru, atractia fiind doar bazinele cu apa termala.

            dpmdv conteaza sa fim cazati cit se poate de mult la un loc si raportul pret/conditii sa fie decent, indiferent de statiune.
            si bineinteles sa fie un loc mai mare unde sa lecturam ....
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #51
              De aceea... nu vreau sa ne grabim cu cazarea pana lista nu ii definitiva, este o villa care ii exact intre cele doua statiune adica 1 mai si felix.. am fost de foarte multe ori.. la felix.. si credema ca din 1 mai.. nu is 10 minute eventual cu masina 10 minute, iar pe jos faci 25 de minute bune poate chiar 30.. depinde ca in statiunea 1 mai sunt multe pensiuni si ville raspandite, ma gandeam la Villa Crinul care ii intre cele 2 statiuni, dar asta o sa vedem cand o sa definitivam lista

              Originally posted by ovimiha View Post
              Intreb ceva detalii ca sa pot convinge si familia:
              In mai se poate face baie la strand? E in aer liber?
              In caz ca e vreme rea putem face baie la vre-un bazin acoperit?
              Eu zic ca se poate am prieteni care s-au dus si in ianuarie, bazinul nu ii acoperit sus.. dar toti 4 peretii sunt inchisi deci vantul nu o sa bata, iar apa ii calda, si daca doamne feri o sa ploua o sa fii in apa) nu te uda mai rau iar, cum spunea cristi de vizitat.. nu stiu eu cand am fost era lacul cu nuferi care a fost superX dar nu stiu cand infloresc nuferii deci.. si iara pestera ursilor care vrea sa mi se alature la vizitat
              Last edited by crististreulea; 19 March 2008, 21:12.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #52
                Bai, criticilor literari, numa' la citit va sta gandul... eu va propun ca daca tot vreti sa plecati duminica la ora 12, sa plecati atunci la pesterea ursilor, ca nu e departe si vizitatul pesterii dureaza o ora. apoi valea fiecare la casa lui...eu unul n-o sa mai merg la ursilor decat ca sa manac la nenea ala cu pensiunea roz din colt, dinaintea parcarii din fata pesterii. are omul ala niste mancaruri...oi, oi...pestera deja nu ma mai impreioneaza, de cate ori am vazut-o, dar mancarea acolo la pensiune, intotdeauna...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #53
                  Drac stie ... pe unii ii pasioneaza lecturatul, pe altii bagatul la burduf. la mine nu prea exista nici una din pasiunile astea. e o problema cu mine ?

                  o sa intreb si eu pe cineva de pe acolo cum stau lucrurile si o sa va anunt (felix).

                  si cam ce ore vreti voi sa aveti de intalnire ? Ca mie mi sa cam pus in cap un traseu si vreau sa vad daca il pot "rezolva". am o casa de vacanta (impreuna cu ai mei) in zona gurahont (jud arad) si ma gandeam sa plec sambata dimineata la felix, iar sambata seara sa o tai la gurahont si apoi duminica spre arad.
                  Last edited by crististreulea; 20 March 2008, 10:00.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #54
                    Fratilor, sa fim optimisti! In mai va fi vara! Si chiar daca e timp urat, exista strandul Apolo care are un bazin acoperit si unul descoperit (inconjurat de patru pereti, fara acoperis). Bazinele sunt legate intre ele, adica corespund.Dar eu sunt convins ca vom face baie chiar si plaje in strandul mare.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #55
                      Hi all sunt shi io debutant pe aci ... am o intrebare ...
                      Sunt din Resita(Caras-Severin) si as vrea sa participam eu si mai un prieten (amandoi cu loganuri) la ceva intalniri de weekend intre Loganisti daca se poate... un exemplu ar fi in Timisoara ca e mai aproape, pt. ca pe la mine in judet nu stiu de vreo intalnire de genu asta...
                      Last edited by crististreulea; 20 March 2008, 10:01.
                      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                      Comment


                      • #56
                        Amice, este thread "Intalnire Timisoara" , aici e alta mancare.. Scuzati-l ca a fost offtopic, dar e mai adormit el ;-) in rest e baiat ok
                        Last edited by crististreulea; 20 March 2008, 10:03.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by bubu_vasile View Post
                          Drac stie ... pe unii ii pasioneaza lecturatul, pe altii bagatul la burduf. la mine nu prea exista nici una din pasiunile astea. e o problema cu mine ?

                          o sa intreb si eu pe cineva de pe acolo cum stau lucrurile si o sa va anunt (felix).

                          si cam ce ore vreti voi sa aveti de intalnire ? Ca mie mi sa cam pus in cap un traseu si vreau sa vad daca il pot "rezolva". am o casa de vacanta (impreuna cu ai mei) in zona gurahont (jud arad) si ma gandeam sa plec sambata dimineata la felix, iar sambata seara sa o tai la gurahont si apoi duminica spre arad.

                          Pai intalnirea ar fi cand ii programul de voie adica dupa cazare pe la 12 13.. si pana la 18-19 in strand deci fa bine si hai

                          Pana una alta lista este in felul urmator

                          CJ 1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
                          SB 2. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
                          SB 3. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
                          SB 4.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia)
                          CS 5. funky - 1 noapte / 2 persoane
                          CJ 6. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
                          TM 7. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii)
                          TM 8. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
                          TM 9. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
                          AR 10. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)
                          Last edited by KeanuRev; 21 March 2008, 13:20.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #58
                            Asa m-am gandit si eu ... sa ne intalnim pe la amiaz (sa aibe timp oamenii sa se cazeze) si apoi sa avem timp sa vorbim unii cu altii, iar seara se fac grupuri pe hobby-uri: unii lectureaza carti de adulti, unii carti de copii, altii fac paguba in bucatarie, etc.
                            Indiferent de situatie, sau de ce traseu imi aleg tot voi sta cu voi pana seara pe la 8-9. Deci vom avea timp sa ne cunoastem si sa stam la o tacla.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #59
                              Bravo bubule, imi place ca gandesti pozitiv. Ai sa vezi ca dupa ce ne cunosti o sa vrei sa mai ramai cu noi. Toate cele bune!
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • #60
                                Eu sper doar sa fie vreme faina, de baie. ca m-am saturat de stat in casa.
                                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google