Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Bubu_vasile: ceva preturi la cazare?
    Stie careva prognoza meteo pt luna mai?
    Oare nu ar fi ami bine daca am amana spre luna Iunie?
    DEsi din cate stiu eu luna mai ar fi calduroasa, dar dupa cat de frig e acum....
    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

    Comment


    • #77
      Salutare, KeanuRev la mine trece TM, o sa fiu in Timisoara din 31.03 pana in 30.05.

      Comment


      • #78
        Vreau vremea calda, vreau vreme calda, vreau vreme calda!
        Sper sa nu scot limba de canicula atunci ca n-am clima...
        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

        Comment


        • #79
          Originally posted by vali007 View Post
          Salutare, KeanuRev la mine trece TM, o sa fiu in Timisoara din 31.03 pana in 30.05.
          Eh era vorba de tara de origine)

          Originally posted by bubu_vasile View Post
          Am sunat pe cineva care lucreaza la o agentie mare din oradea (nu dau nume) si care are cateva hoteluri in felix. zicea ca bazine inauntru nu sunt decat 2 la termal si la continental sau asa ceva, dar zicea ca sunt foarte scumpe. deci singura varianta ar fi cele in aer liber.

          Eu nu mam referit.. de cazare la cabanutze dinalea sunt mici doar 3-4 camere..
          iar cazarea ii si destul de mare avantajul ii ca au bazin propriu
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #80
            Eu vorbeam doar de intratul la baie la hotelurile alea nu de cazare. dar e posibil sa rezolvam ceva cu "portarul" si ne-am scos
            ovimiha: nu iti fa probleme ... nu o sa fie -10 grade si nici +35. Nu avem prognoza de mai (a abia martie), dar sigur nu o sa fie nici foarte frig nici foarte cald.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #81
              Scuzati postarea consecutiva dar trebuie sa il pun asta separat:
              Statiunea Baile Felix, statiune cu sezon permanent, este situata in nord-vestul Romaniei (Judetul Bihor), in Podisul Crisurilor, altitudine 140 m, intr-o zona deluroasa acoperita cu paduri de fagi si stejari, 8 km sud de Municipiul Oradea (resedinta Judetului Bihor), si 22 km sud-est de localitatea Bors (punct de vama cu Ungaria). Statiunea are o clima temperat-continentala, cu influente oceanice provenind din vest. Temperatura medie anuala este de 10,6°C (iulie- in jur de 21°C; ianuarie in jur de -2°C). Verile nu sunt excesiv de calduroase, iarna este blanda. Precipitatii moderate (650 mm anual).
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #82
                Cine vrea site cu vile si preturi am gasit si eu ceva pe net. cei care doresc PM, sau daca moderatorii accepta se poate pune direct aici. nu e nici un fel de reclama, doar ca am gasit un site cu foarte multe vile si pensiuni gramada. e usor de studiat ofertele.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #83
                  Am pus si eu niste site-uri la inceputu threadului si n-a zis nimeni nimic, deci cred ca n-ar fi o problema

                  Comment


                  • #84
                    Bubu_vasile: da-mi te rog un acel link, asa doar informativ (pe PM) si poate cei ce organizeaza pot cauta in detaliu pt noi toti.
                    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                    Comment


                    • #85
                      Hai ca ma risc sa primesc una peste bot, dar consider ca am gasit ceva chiar interesant atat pentru cei care dorm, cat si pentru cei care nu.
                      Pensiunea Carmena ofera servicii de cazare la vila, casute si loc pentru cort, aveti posibilitatea de a va recrea intr-o oaza de liniste. Pensiunea se afla la 5 minute de centrul statiunii.

                      ai de toate: pensiune, casute, cort, parcare mare, verdeata ... fain zic eu, plus ca poate sa acopere numarul de participanti.
                      si uite linkul alalalt de mi l-a returnat la cautare:
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #86
                        Arata chiar bine pensiunea Carmena la 3 stele si cam 80ron/noapte fata de hotel Crisana 2 stele 87ron/noapte. Oricum oferte cate vrei!
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • #87
                          Cu pensiunea carmena.. nu prea sunt de acord deoarece conditiile sunt diferite iar preturile iar sunt diferite si nu doresc sa apara discutii... ca eu am casuta aia.. bine inteleg ca nu suntem copii mici.. dar totusi. O sa astept data de 5 Mai adica ultima data pentru inscrierea pe lista si in acest fel voi putea sa pun cateva oferte In principiu o sa studiez si eu oferta dar nu pot sa pun oferte exacte pana nu vad cate persoane suntem in acest fel pot sa caut o pensiune/villa in care sa stam toti si conditiile sa fie aceleasi pentru toti si bune. Asa ca sa finalizam lista odata si dupa aceea pana in data de 17 vom alege cabana si respectiv vom oferi un avans.

                          Lista este :


                          CJ 1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
                          CJ 2. raducu_rdc_3 1noapte/1 pers....sau 2?? :-??
                          CJ 3. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
                          SB 4. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
                          SB 5.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia). 2 paturi+baie
                          CS 6. funky - 1 noapte / 3-4 ?? Persoane
                          TM 7. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
                          TM 8. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii) 2camere (1 pat mare(2mici) + baie)
                          TM 9. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
                          TM 10. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
                          AR 11. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)


                          Rog persoanele care nu stiu cate persoane/nopti sa se decita) iar cei care nu promit sa faca bine sa vina)
                          Last edited by KeanuRev; 25 March 2008, 23:47.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #88
                            CJ 1. KeanuRev - 1 Noapte / 2 Persoane
                            CJ 2. raducu_rdc_3 1noapte/1 pers....sau 2?? :-??
                            CJ 3. roboty_gyj - 1 noapte / 1 Persoana
                            CJ 4. liculicu - 1 noapte/ 2 persoane
                            SB 5. valeriu61 - 1 noapte/2 Persoane
                            SB 6.ovimiha - 1 noapte / 2 persoane + 1 copil (2 ani) (nici eu nu promi, fac tot ce pot sa-mi conving sotia). 2 paturi+baie
                            CS 7. funky - 1 noapte / 3-4 ?? Persoane
                            TM 8. vali007 - 1 Noapte / 1 Persoana
                            TM 9. crististreulea - 1 noapte / 5 persoane(eu, sotia, pruncu si probabil socrii) 2camere (1 pat mare(2mici) + baie)
                            TM 10. kralizec - 1 noapte / 1 persoana
                            TM 11. tm87kis - 1 noapte / 1 persoana
                            AR 12. bubu_vasile - 0 nopti / 2 persoane (inca nu promit, dar fac tot ce pot)
                            Last edited by KeanuRev; 26 March 2008, 00:24.
                            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                            Comment


                            • #89
                              Salutare baieti
                              convingator mai e Keanu......intru si eu in hora "lecturilor" alaturi de voi
                              1noapte/2persoane + un copil

                              Comment


                              • #90
                                Keanu e smecher ... vrea sa se puna bine de tot cu adminu si shtreulea si nu vrea sa ii cazeze din greseala la mansarda sa nu i se urce la cap ...
                                dar ii dau si dreptate ca nu vrem sa se repete situatia de la Paltinis cu cazatul unii acolo , unii acolo, plus ca este ok ce a zis cu asteptatul definitivarii listei si apoi mai vedem.
                                totusi, imi mentin acea parere cum ca diversitatea de posibilitati de cazare oferita de pensiunea aia (nu mai stiu cum o cheama carmena parca) este buna. eu de exemplu as opta pentru cazare la casute. daca va uitati in poza o sa vedeti ca sunt apropiate, deci nu o sa se piarda nimeni. poate doar ... dar am promis sa nu mai vorbesc despre asta.
                                imi pare rau ca prietenul meu din Oradea (care este director la firma aia de turism - asta am aflat ulterior, deci cu putere decizionala) nu ne poate oferi cazare decat la hotel (la alea scumpe, la care si cu reducerea pe care ne-ar face-o tot out iesim cu pretul)
                                mai avem timp de dezbateri ... totul e sa nu se inflameze spiritele.

                                PS oricum cand lista e finala trebuie negociat la sange cu aia unde ne cazam, pentru ca nu au in fiecare zi grupuri din astea mai mari si oameni pusi pe lectura si bagat sub nas. plus reclama pe forum (threadul ce o sa se deschida dupa si altele din astea)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google