Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 500km... un fleac , nu asta e problema, problema e de continut, de forma de prezentare. cand am citit pentru prima data topicul, a fost ca sa vad care e faza cu vestul, apoi mi-am dat seama ca vreti doar sa va simtiti bine cateva zile in afara orasului de bastina. daca bucuresteanul a zis ca o sa vina, e foarte bine, dar, e vorba de "bucuresteanul" nu de "bucurestenii", daca galatenii sau iesenii nu vin, crede-ma, nu vin pentru ca voi n-ati promovat bine intalnirea (a-ti gresit titlul topicului!), sunt convins ca daca s-ar fi numit "17 mai - Intalnire LoganClub la Baile Felix", ati fi avut mai multi prezenti si din moldova si din regat si din dobrogea.

    Comment


    • Ia sa vezi tu intilnirea de la paltinis, acolo da, era un fleac deplasare si tot nu a fost prezenta masiva

      si da, ai mare dreptate in privinta titlului, sau macar daca spuneam "Intalnire LoganClub in zona de vest" si era mai ok.
      e de retinut asta. imi cer scuze daca si alti useri s-au simtit marginalizati de aceasta intilnire, na fost cu intentie
      si ca sa-mi corectez o greseala dintr-un post anterior, mai sint 4 nopti si numa 3 zile
      si omega, ce-i aia 500km pina la felix, hai! Te pun cu celalat in legatura ca sa vi?
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Stateam si citeam.. si iarasi stateam si vroiam sa sterg posturile de mai sus cu OFF topic.
        Dar am zis ca mai bine Nu. Sa lamuresc si eu problema asta. Eu fiind initiator titlul topicului era la inceput "Intalnire Partiala" adica ceva genu ca doar o parte o sa ajunga la Intalnire.. dar am discutat cu streulea si cica zicea el ca suna aiurea sa schimba si na am schimbat in intalnire de vest si nu numai. Intalnirea se cheama intalnire de vest.. deoarece locul de intalnire este in vest, iarasi.. ii deschis la intalniri nationale.. daca il deschideam la intalnire TM sau AR sau CJ sau SB ziceam ca fac discriminare si restu nu au voie sa vina. Deci sa fim intelesi TITLUL este de mai sus deoarece LUI STREULEA NU IA PLACUT "INTALNIRE PARTIALA" si iarasi deoarece LOCATIA UNDE II INTALNIREA II IN VEST.

        Orice alt comment off topic pe acest topic se va sterge.. si mesajele de mai sus dupa 2 zile le sterg. Daca aveti altceva de discutat pe tema asta deschideti alt topic.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Update
          mai 3 zile
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Asa mai vii de-acasa! Ia vezi ca esti moderator si, inca, mai poti modifica titlul topicului. in privinta intalnirii, imi poti da o sugestie cum sa iau lagatura cu celalalt user care vine la felix, dar am spus ca jobul nu-mi permite sa vin, insa o sa fac tot posibilul sa vin la urmatoarea care o sa fie in orice zona, numai sa o puneti si voi intr-un weekend liber .

            na ca ma dau si drept organizator de intalniri... eu v-as propune ca o urmatare intalnire nationala, sighisoara (e in centrul tarii si pot veni cat mai multi!) prin iunie sau iulie. eh ce ziceti v-am incitat?

            am vazut ceva poze cu intalnirea de la paltinis, cam putini.

            Comment


            • Da, putini. deci cum sa fie titlul pina la urma? am modificat amu.
              celalalt a zis ca miercuri sau joi ia salarul, daca se respecta data si nu intirzie acel salar, vine. el a dat un 80% ca vine . stai paproape

              ma intreba unu keanu pacia daca mai am numaru ala de telefon, da,tot numaru ala il am
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Am zis ca jobul nu-mi permite, dar ar fi bine de stiut cand pot veni. dati-mi un nr de tel pe privat sa pot discuta cu unul dintre voi despre amanunte. thanks

                Comment


                • Hai ca nu mai este mult si ne intalnim .......

                  Comment


                  • Ati inceput sa va faceti bagajele?
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Voi a-ti rezolvat cu vremea ?
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • a comandat cineva soare si cer senin si intarzie livrarea?

                        Comment


                        • Salutare tuturor.imi puteti da mai multe detalii despre intalnirea voastra.sunt interesat sa vin si eu.astept raspuns.ms.bafta tuturor

                          Comment


                          • AMR 2 ZILE ...SI PT ALTI 3 ZILE . DIN CITE AM AUZIT SE ANUNTA VREME FAINA 26-30 GRADE
                            Comanda modulul DRL de aici

                            Comment


                            • @PH 05 MRS: ioi man, azi e miercuri, simbata ar trebui sa fi acolo pina la ora 12:00
                              camera e la 70lei pe noapte sau daca mai e vreunu singur si stati 2 in camera ajunge la 35 lei/noapte.

                              ia legatura cu
                              KeanuRev
                              Organizator de Intalniri


                              si amr 2 zileeeeeeeeeee
                              deja ma gindesc la bagaje, vremea se anunta faina

                              later edit
                              opa, a postat si spionul )
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • OFF:
                                io deja iara ma enervez ... unde la inceput cineva s-a simtit jignit de formularea forumului, acum nu mai putem scapa de el ...
                                asta e un thread in care posteaza cei care sunt curiosi de intalnire. m-am facut inteles ???

                                PH 85 MRS: daca poti sa vii si alegi ca ruta Aradul ne putem intalni si sa plecam impreuna.
                                Pana la urma cred ca noi venim in grup, respectiv ii asteptam pe cei din zona TM - Resita - Lugoj la iesirea in Arad pe la ora 9, ne unim si cu cei din Arad, facem o mica (sper) oprire la Salonta si pe urma ajungem la Felix in jur de 11.30 -12.

                                PS eu propun sa o punem pe Mona moderator in locul lu Streulea ca arata mai bine avatarul
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google