Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o mica intrebare alex daca avem rude in Amara, putem sa stam fara nici o problema la ei nu?si sa venim in rest la intalnire. PS. eu prezent 100%!!!

    Comment


    • Sigur ca da!Nici o problema...

      Dupa cum am promis o sa v-a postez preturile catorva mancaruri si bauturi.

      -Omleta simpla 4ron
      -Omleta taraneasca 8ron
      -Ciorbe (400gr) burta 10ron
      pasare 8ron
      vacuta 8ron
      perisoare 8ron
      legume 5ron
      -Snitel piept pui 14ron
      -Piept pui la gratar 15ron
      -Pulpa pui la gratar 13ron
      -Ceafa porc la gratar 15ron
      -Cotlet porc la gratar 15ron
      -Tochitura 25ron
      -Muschi vita la gratar 25ron
      -Saramura pastrav 12ron
      salau 12ron
      -Cartofi prajiti 5ron
      taranesti 5ron
      natur 5 ron
      sote 5 ron
      suedezi 5 ron
      -Salata bulgareasca 8ron
      varza 5ron
      taraneasca 5ron
      -Clatite 6ron
      -Papanasi 10ron
      -Bere Ursus 0,5l 5ron
      Stella 0,5l 5 ron
      Timisoreana 0,5l 5ron
      Zipfer 0,33l 7ron
      -Suc Fanta 0,5l 5ron
      Cola 0,5l 5ron
      Cappy o,5l 5ron
      -Cafea 2ron

      Desigur meniul este mult mai complet cu mancare si bauturi pe placul tuturor si pentru buzunarul tuturor.

      Ca o mica completare legat de cazare,pentru campat sunt disponibile 200locuri iar cei care vor opta sa stea la cort sau la casute in pretul cazarii vor beneficia de gratar si lemne din partea campingului.Va Asteptam!!!
      Last edited by Alex_MIU; 28 May 2012, 21:42. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Locatia pare super OK. Casutele au AC?

        Comment


        • Nu dar e lacul la 100m .
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Se poate face lista cu participanti.O rugaminte am la cei care vor sa participe,fiind in plin sezon trebuie sa dau un mic avans pentru a rezerva camerele, in concluzie am nevoie ca voi sa achitati suma de 50/ron(avans) pana la data de 22.06.2012.Multumesc de intelegere.
            Last edited by Alex_MIU; 9 June 2012, 00:56.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • ma alatur si eu acestui thread.in principiu merg,si spun in principiu fiindca nu am discutat inca si cu latura feminina a familiei.spre rusinea mea,locuiesc la aproximativ 100 km de amara si n-am mai fost niciodata,dar merg pe mana organizatorilor.daca tine vremea cu noi o sa fie super.
              Last edited by leopardu; 9 June 2012, 01:30.

              Comment


              • Numarul de cont unde se poate depune avansul este RO05BTRL02301201S30839XX la banca Transilvania.Titular MIU ALEXANDRU MARIUS.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Pacat ca n-am cum sa-mi decalez concediul.Eu voi fi luna viitoare la Amara pentru vreo 3 zile.

                  Comment


                  • avansul trebuie depus doar de cei care iau cazare la casute sau si cei cu corturile?

                    Nu mai cita posturi fara rost!
                    Last edited by sibianul; 14 June 2012, 16:24.

                    Comment


                    • Daca termin cu licenta pana atunci sunt prezent la casuta cu vicheu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by leopardu View Post
                        avansul trebuie depus doar de cei care iau cazare la casute sau si cei cu corturile?

                        Nu mai cita posturi fara rost!
                        Avansul trebuie depus in ambele situatii.Pentru curiosi sau cei mai suspiciosi o sa explic si de ce.Fiind in plin sezon omul trebuie sa fie sigur ca nu imi opreste X nr de camere refuzand alte persoane iar in ultima saptamana sa ii zic ca eu nu mai vin sau din X nr de camere ii ocup cu 30 mai putin.Daca era o perioada a anului mai "moarta" si aveau hotelul gol atunci "ma jucam" eu cum vroiam cu preturile la cazare,modul de plata si termenul limita insa...e invers.


                        Originally posted by fuguletz View Post
                        Daca termin cu licenta pana atunci sunt prezent la casuta cu vicheu
                        V-a asteptam cu drag,toata lumea e binevenita .
                        Last edited by Alex_MIU; 16 June 2012, 01:09.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Dragi colegi.....miniregionala TRANSALPINA s-a anulat,din pacate, din lipsa de ,,cvorum'' ! Poate nu se v-a intampla acelasi lucru si cu aceasta !
                          LOGANIST CONVINS !!!

                          Comment


                          • sa speram ca dupa cea de la Mioveni vor fi mai multi doritori de inca o distractie de cateva zile!!!

                            Comment


                            • in weekendul asta e Mioveniul. vedem dupa. pana atunci, asteptam!!!

                              Comment


                              • Nu ar trebui sa incercam deschiderea listei de participanti?
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google