Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sebita id meu este florianyfl. Daca doresti sa vorbim imi dai add.
    Nu-i bai...

    Comment


    • Deci, ideea este ca, ar trebui sa vedem daca data propusa este in concordanta cu ceea ce doresc membrii!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Eu as opta pentru data de 3-5 august, deoarece este mai aproape de ziua de salariu. Deja pe 10-12 voi fii cam stramtorat.
        Bafta la organizare celor care s-au hotarat sa faca posibila aceasta Nationala.
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • Ma scuzati ca ma bag ,dar azi la intalnire ,ma rugat aviatorul76, sa va sugerez daca vreti preturi pt Amara Pavilioane ,acum amenajata de 3 stele,cu 2 ,4 si 8 paturi in camere,masa si cazare 60 lei pe zi.Parcare,acces la lac.

          mai multe imformatii o msa va de-a saptamana asta.

          Cel ce raspunde de acesta locatie este chiar fostul director de la noi de la club.

          Sa ne d-ati si perioada cand vreti sa veniti sa tineti intalnirea ,ca sa nu se suprapuna cu alte rezervari.

          era bine daca era si el debanat ca aflati mai multe de la el,ca mie imi este greu sa stau sa trasmit ,dar vom face si asta daca trebuie.

          sau e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com

          Cu respect,
          Cosmin

          Comment


          • Originally posted by Mario Popa View Post
            Eu il astept pe Valeriu Ciprian ca sa am cu cine ma certa si apoi impaca
            De ce-ti veni cu "cearta" si cu impacatul?...ti-e dor...nu?...si mie...
            Ai rabdare sa vedem ce si cum si ne certam...impacam...si tot asa..

            Si on topic...deci se va posta si aici decizia finala ...nu?
            sigpic

            Comment


            • Da Vali...Duminica seara o sa postam data de desfasurare....si camce si cum va fii in mare asa ..nu chiar tot ca apoi se afla...Duminica ii dam drumu la liste etc....
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                De ce-ti veni cu "cearta" si cu impacatul?...ti-e dor...nu?...si mie...
                Mario vrea sa se impace cu tine din cauza fotbalului,,ca a batut Steaua pe Otelu

                Ma bucur ca a ramas AMARA,,si ma mai bucur ca ideea mea 100% cu NOUA locatie a fost luata in seama de voi. Sunt sigur ca o sa iasa ceva frumos....iar daca o sa pot ajuta cu ceva de aici de la Bucuresti,o fac cu placere !!!
                Or sa vada si cei care nu au votat cu Amara ca venind aici nu or sa regrete!

                Ps,,Valeriu ar fi vrut intalnirea asta inca de anul trecut de prin August/Septembrie de cand am lansat ideea.
                Last edited by Ivan Marian; 25 April 2012, 09:57.

                Comment


                • nimic nou sub soare????
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • numa maine nu-i poimaine...........

                    Comment


                    • Se lucreaza...detalii in curand.Mai sunt 3 luni pana atunci deci...regionalele din ce am vazut eu sunt anuntate cu maxim 2 luni inainte.Preferam sa anuntam o data si bine decat sa revenim cu 15 modificari ulterior.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Este corect ce spui Alex_MIU, dar tine cont ca este vara si lumea isi cumpara bilet pentru concediu din timp pentru a beneficia de reduceri, confort, etc. Din punctul meu de vedere, ar fi bine sa stiu deoarece pot sa-mi fac planuri de concediu legand si regionala. Avand un copil de 7 luni nu poti lasa in ultimul moment. Asteptand vesti de la organizatori va doresc o zi buna!

                        Comment


                        • Subscriu la cele spuse de ,,aida'' !
                          LOGANIST CONVINS !!!

                          Comment


                          • Nationala se va tine in data de 10-11-12 2012 AUGUST la Amara in locatia Complex Ialomita.


                            Doritorii de senzatii tari sunt rugati sa- nu-si planifice nimic in aceasta perioada si sa se pregateasca de Nationala Logan Club.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Asa colegilor,loviti-ne cu stiri proaspete,va doresc succes in realizarea acestei intalniri
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Multumim Sebi pentru promptitudine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google