Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa Sebi, asteptam noutati mai e asa putin.....
    daca nu e nimeni interesat de cazare la hotel eu propun sa tinem petrecerile la casute/cort, cred ca va fi mai bine asa
    sigpic

    Comment


    • Da...si eu propun ce a zis Dada..Au si aia in Popas Perla si restaurant si terasa in aer liber.
      De preferat TERASA,,ca e mai racoare.

      Ps,,La Amara este tot un fel de Mare,,dar mai mica si mai ieftina,,asa ca HAI LA AMARA HAI !!! Curaj la inscrieri pe lista......
      Last edited by Ivan Marian; 6 August 2012, 09:23.

      Comment


      • Originally posted by maryus_laudat View Post
        O nelamurire la mine!!!
        Deci daca eu vin singur cu masina si stau la cort platesc 30 ron?
        Asa o sa prefer sa stau la casute si dau 80 ron si vin de sambata.
        La casuta se mai adauga alta taxa?
        Multumesc si as dori schimbarea daca e asa.
        Da.E corect 30ron

        "Pentru cort taxele sunt urmatoarele:5ron/zi de persoana,5ron/zi taxa pentru masina,10ron/zi parcarea masinii si 10ron/zi taxa de campare pentru cort in total 35ron/zi pentru 2 persoane ca facilitati aveti la dispozitie gratarele campingului si lemne."

        La casuta nu se mai adauga si alte taxe in plus.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Originally posted by Alex_MIU View Post
          Da.E corect 30ron

          "Pentru cort taxele sunt urmatoarele:5ron/zi de persoana,5ron/zi taxa pentru masina,10ron/zi parcarea masinii si 10ron/zi taxa de campare pentru cort in total 35ron/zi pentru 2 persoane ca facilitati aveti la dispozitie gratarele campingului si lemne."

          La casuta nu se mai adauga si alte taxe in plus.

          OK.
          Mersi mult
          O sa ma bag la casute.
          Probabil la cele de 60 sau 80.
          Deci e valabil si pentru casutele de 60?
          In cei 80 Ron e inclusa parcare si taxa pentru masina.
          Multumesc Mult Alex.
          B 51 PWW - Loganist.

          Comment


          • Acum am fost pe la camping si am cerut mai multe detalii.Treaba sta in felul urmator casutele se dau pe minim 3 zile la preturile postate de mine in paginile anterioare.In pretul platit aveti inclus parcarea masinii,gratar,lemne(ultimele 2 va sunt puse la dispozitie din partea campingului).Locurile la casute sunt LIMITATE pe perioada weekendului,maine trebuie sa dau lista cu numarul exact al celor care vor casuta.La cort locurile sunt NELIMITATE si se poate achita taxa la sosire.Pe parcurs voi mai pune mai multe detalii.In functie de cati vor fi la casute poate reusesc sa negociez si sa le putem inchiria si pe 2 zile.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Alex, noi suntem sigur, adica 2 casute (una langa alta) cu baie de vineri pana duminica
              sigpic

              Comment


              • Miule, o casuta cu baie pentru mine. Vin de vineri seara.
                sigpic

                Comment


                • Nu am apucat sa vb cu voi la telefon dar va rog .ca in cel mai scurt timp adica in cateva ore sa va decideti care si unde vreti cazare ca sa putem ca eu cu MIU sa finalizam pregatirea ptr. marea intalnire.Maine seara se pune punct organizarii si trebuie sa stim exact ce cat unde si cum facem in mod sigur.

                  Hadeti cu continuarea listei si decizii mai clare din partea voastra.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Si eu la casuta.
                    La 60 daca se poate.
                    De Vineri dimineata pana Duminica posibil Luni(dimineata).
                    Multumim
                    B 51 PWW - Loganist.

                    Comment


                    • Astazi ma duc sa dau numarul exact pentru cazarea la casuta.Un mic info pentru cei care vin la cort.Taxa pe o zi pentru cort,2 persoane si masina este de 25ron,era o taxa de 10lei pentru parcare autoturism pe tabela cu preturi insa e valabil doar pentru cei din afara campingului care vin sa parcheze masina.Pentru campare se percepe aceeasi taxa indiferent de dimensiunea cortului(mic sau mai mare),pentru cine are copertina se mai percep in plus 5ron/zi.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Cu alte cuvinte...taxa pt un cort,o masina si doua persoane este de 25 de lei si nu 35 dupa cum ai scris tu initial Miule!

                        Ps,,pe fosta plaja de la Perla langa digul ala se mai face baie? Este Amenajata? Sau o sa trecem cu barcile/saltelele/colacele lacul inot la U.G.S.R si Mircesti

                        Off....deabia astept o balaceala acolo in lac dupa canicula asta...
                        Last edited by Ivan Marian; 7 August 2012, 17:59.

                        Comment


                        • Hai ca mai este putin si ne vedem sa stam la niste bericioaice, inainte, in timp si dupa cateva balaceli

                          Vineri ajungem si noi. Acum mai ramane sa vedem ora de sosire, sper cat mai devreme.
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Cu alte cuvinte...taxa pt un cort,o masina si doua persoane este de 25 de lei si nu 35 dupa cum ai scris tu initial Miule!

                            Ps,,pe fosta plaja de la Perla langa digul ala se mai face baie? Este Amenajata? Sau o sa trecem cu barcile/saltelele/colacele lacul inot la U.G.S.R si Mircesti

                            Off....deabia astept o balaceala acolo in lac dupa canicula asta...
                            Felul in care sunt afisate preturile te induce putin in eroare Mariane,cand o sa vii o sa vezi.Plaja este la 100m,neamenajata(nu apartine de camping) dar nu te gandi ca inoti prin balarii sau chestii de gen,in schimb apa este curata.

                            P.S La plajele alea "amenajate" e apa murdara.

                            Originally posted by Mario Popa View Post
                            Hai ca mai este putin si ne vedem sa stam la niste bericioaice, inainte, in timp si dupa cateva balaceli

                            Vineri ajungem si noi. Acum mai ramane sa vedem ora de sosire, sper cat mai devreme.
                            Pentru bericioaice avem terasa campingului unde deatfel puteti servi orice mancare si bautura.
                            Last edited by Alex_MIU; 7 August 2012, 19:46.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Miule, anul trecut am fost la U.G.S.R si la Mircesti. La UGSR apa este mai murdara ca nu au pus aia in apa pietris pe fundul ei. La Mircesti au pietris pe fundul apei si apa este mai muuult decat OK. Daca nu e bine de facut baie la Perla,,mergem la Mircesti. Acolo intrarea era anul trecut vreo 4 lei de persoana,,deci nu este o avere.

                              Este pacat ca astia de la Campingul Perla nu pun mana pe plaja aia sa o amenejeze pt ei.

                              Ps...iata cateva poze de anul trecut,,ca sa vada si restul colegilor ce vor pierde daca nu vin la intalnire...adica O BALACEALA PE CINSTE..
                              Attached Files

                              Comment


                              • Probabil dau si eu o fuga sambata.
                                Apa nu e cine stie ce curata,in schimb,trambulina aia e dementiala
                                Last edited by matheo66c; 7 August 2012, 22:35.
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google