Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari organizatorilor. A fost foarte frumos totul! Inca odata felicitari!
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • Dragi loganisti sper ca v-ati simtit bine la Sibiu si ati ajuns cu bine pe la casele voastre, a fost o intalnire reusita la care s-a pus mult suflet si devotament din partea organizatorilor nostrii Sibianul si Valeriu61 si nu numai. FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR !!! Va mai asteptam pe la noi !!!

      Cateva poze de la mine, asteptam restul de poze de la colegii care au mai facut in special Rebe si Sorinj
      Poze Bad_Wolf
      Last edited by Bad_Wolf; 26 July 2009, 20:09.
      sigpic

      Comment


      • Deva a ajuns cu bine acasa, multumim organizatorilor si membrilor LC Sibiu, baieti de nota 100(oricum stiam asta), datorita lor concediul familiei mele s-a prelungit intr-un loc superb cu prieteni adevarati. Multumesc inca odata!

        Comment


        • Am ajuns si eu acasa! Multumiri celor de la Deva ca m-au suportat si ajutat cu tot ce au putut, lui pitt ca m-a plimbat pe unde si cum am vrut si m-a lasat sa abuzez de portbagajul lui, lui Vip3rutzu' ca mi-a ajutat cu pozele, ultimilor doi, lui Valentin_N, surorii lui, lui bobbyred si Alinei ca m-au lasat sa abuzez de prizele lor, lui ady_p pentru sfaturi privind cazarea () lui raduprov ca m-a suportat si tuturor participantilor pentru buna-vointa lor si contributia la voia buna! Sper ca n-am uitat pe nimeni! Pozele maine, dragii mei, pentru ca am reusit sa dorm doar 9 ore in aceste 2 nopti (sunt obisnuita sa dorm atat intr-o singura noapte), iar raceala a contribuit si ea, asa ca nu mai sunt in stare de absolut nimic.

          Ii rog pe toti cei care au poze sa le upload-eze ca arhive [preferabil numele fisierului sa fie userul] si sa dea link-urile aici si/sau la adresa de mail de pe profil. Weekendul viitor am treaba, asa ca DVDurile cu poze vor fi deja "pi vine" in weekend. Voi trimite cate unul (sau cate un set, dupa caz) la fiecare club local (asa ca rog organizatorii sa imi scrie cate un PM cu adresele). Daca va miscati repede, o sa le aveti repede!
          Last edited by ReBe; 26 July 2009, 21:06.
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Dragii mei, ma bucur daca v-ati simtit bine!
            Noi am facut tot ce ne-a stat in putinta sa va delectati si sa va distrati!
            Celor care nu v-a placut vre-un anumit aspect, sa stiti ca ne pare rau!
            Ne vedem cu totii(sau o mare parte) la Cluj!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Am ajuns is eu acasa . Intalnirea a fost superba sa speram ca si la anu va fi tot asa.

              Comment


              • frumos...acum asteptam pozele
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • Sal cu scuzele de rigoare pentru ne participare la intalnire si cu felicitari pentru reusita .
                  Last edited by KeanuRev; 27 July 2009, 16:06. Reason: rezolvati problema pe pm

                  Comment


                  • din pozele de acu vad ca toata lumea s`a simtit bine ... multa lume, masini frumoase ....

                    Comment


                    • o intalnire foarte reusita si foarte foarte frumoasa felicitari organizatorilor...ati facut ceva frumos bravo....sa ne vedem cu bine.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by sibianul View Post
                        Dragii mei, ma bucur daca v-ati simtit bine!
                        Noi am facut tot ce ne-a stat in putinta sa va delectati si sa va distrati!
                        Celor care nu v-a placut vre-un anumit aspect, sa stiti ca ne pare rau!
                        Ne vedem cu totii(sau o mare parte) la Cluj!
                        Aradul a ajuns acasa.

                        @Sibiene ti-am spus si LIVE, ca intalnirea putea fi ceva mai reusita.
                        Nota mea pentru organizare, doar 7.
                        Ce mi-a placut?
                        -primirea de duminica dimineata
                        -faptul ca v-ati gandit la rontaiala
                        -tricoul pentru participanti si hartiutza din geam
                        -tombola (chiar daca nu toti au castigat)
                        -organizarea pe traseu... cu pozitionat sibieni la intersectii ca sa nu ne ratacim

                        Ce nu mi-a placut?
                        -lipsa de activitate organizata cu grupul in Piata Mica (am surprins 2 loganisti jucand TABLE de plictiseala)
                        -lipsa de autoritate a gazdelor cand a venit vorba de poza de grup
                        -si confuzia sau debandada de la servirea mesei.
                        Last edited by sorinj; 26 July 2009, 22:19.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Noi aradeni am ajuns cu bine acasa , va transmit tuturor ,,toate cele bune si sa ne vedem cu bine si la celelalte intalniri ''
                          Totodata multumim @Sibianului pt. primirea si pt.tot ce a facut .

                          Comment


                          • LOGAN CLUB BRASOV , Va Multumeste pentru ospitalitate si devotamentul vostru ptr. a iesii o intalnire nationala superba;Multumim organizatorilor ptr. tot efortul depus,ptr. premiile oferite,ptr.organizarea reusita,ptr.locatia aleasa ca intalnire,ptr. tot ceea ce a insemnat Intalnirea Nationala de la Sibiu.Aveti toate admiratiile de bine din partea noastra,si tinem sa precizam ca NE-AM SIMTIT EXTRAORDINAR datorita voua ,a organizatorilor Sibianul,Valeriu61si sa nu uitam si Membrii Clubului Sibiu.

                            FELICITARI ,FELICITARI ...DIN PARTEA NOASTRA.!!!!

                            A-ti reusit sa fim si mai mandrii ca facem parte dintr-un Club CU OAMENI DEOSEBITI.

                            Stima si respect organizatorilor din Sibiu.

                            Noi am ajuns cu bine acasa inclusiv eu care am venit ultimul.asteptam poze si filmari.

                            Sibiene i-mi pare rau ca nu te-am mai prins in parcare sa-mi iau la revedere de la tine si sotia ta de aceea tin sa te salut pe tine si sotia ta din partea mea si a sotiei mele aici,toate cele bune familiei tale si sper ca acum o sa te odihnesti un pic ...

                            Sa ne vedem cu bine la CLUJ in Septembrie....
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google