Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Sibiene bravo intalnirii voastre m-am simtit bine si admosfera de acolo a fost superba......bafta in continuare si ne vedem cu bine la cluj
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • am ajuns si eu acasa cu bine
        a fost bine si frumos din partea organizatorilor si nu am nimic de reprosat foarte bine organizat si sa o tineti tot asa si pentru la anul sa ne gasim sanatosi si haideti cu pozele ca sant destule facute

        Comment


        • am ajuns si eu acasa !!!
          o intalnire super si un sfarsit de concediu deosebit alaturi de colegii nostri din toata tara .
          Sibiene - 10 , 10 , 10 ... alte cuvinte nu pot descrie ...
          o sa pun si eu poze cat de curand , deocamdata sunt cu despachetatul.

          FELICITARI !!!

          Comment


          • acu am ajuns si eu acasa...ce pot sa spun..o intalnire de nota 11+..am ramas uimit cat de bine a fost organizata...asta tre sa ne impulsioneze si pe noi pentru la anu....imi pare rau ca n-am apucat sa-l vad si pe cristi...ca pe seba si pe mareom i-am vaz...oricum...sa ne vedem cu bine la cluj in septembrie
            low....&.....slow

            Comment


            • am urmarit aseara stirile antena 1 si nimic.
              mai astept.
              Daca a vazut cineva la tv rog sa puna link.

              Comment


              • MCD-ule.....vi si la cluj nu...?acolo avem unde sa ne dam daca tot vrei:P
                chiar....numai pe antena 1 sibiu a fost difuzata stirea?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • La cluj nu vin cu masina mea.....deci clar nu puteam)
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • bravo baieti! frumoasa intalnirea ,pacat ca nu am ajuns...
                    sper sa ajung macar la CLUJ.apropo...salutare domnu Keanu

                    Comment


                    • da, am ajuns si eu sa comentez aici. in primul rand, organizarea a fost foarte buna. valeriu si sorin au facut treaba excelenta, dar asta nu umbreste treaba facuta de alti membrii lc sibiu, care au fost santinele si ghizi turistici pt necunoscatori ai zonei sau pt rataciti
                      problemele (minore pana la urma) nu cred ca se pot evita. cum zicea sorinj ca au fost scapari, da, or fi fost, dar daca toti cei prezenti am fi aruncat un ochi pe topicul de intalnire, cred ca multe chichite puteau fi evitate. din punctul meu de vedere, organizarea a fost mai mult decat ok, reusita spre foarte reusita.
                      intalnirea in sine...pai, prea scurta . ma bucur ca am apucat sa-mi revad deja prietenii din lc sibiu, o parte din lc bucuresti, lc pitesti, pe keanu de la cluj, lc deva, lc brasov, chiar si braila...in sfarsit l-am cunoscut pe gusi, dupa 2 ani in care vorbeam la telefon una-alta dar n-am apucat sa stam prea mult de vorba...prea putin timp ca sa ne cunoastem, asta e adevarul. nu cred ca e cineva care sa nu fi vrut sa vorbeasca cu fiecare...
                      premiul special de blana se acorda lu' dizain, care a avut curajul (sau inconstienta) sa-mi dea masina pt cateva ture pe serpentine si pe aleea politistilor din curmatura strezii
                      personal astept si alte intalniri, regionale si nationale, unde, daca pot, voi veni cu cea mai mare placere...
                      si in incheiere: bravo, bah, icspeeeee....bine, bahhhhh! a fost prima intalnire la care participa si seful de trib...
                      ps: partea intunecata, doctorul comunist, felix renousport, bibi 140 de cai, cristi tub catodic si vali james bond sunt doar cativa dintre cei pe care as fi vrut sa-i cunosc...bine, pe vali sa-l revad, ca-l stiu deja
                      Last edited by Seba; 28 July 2009, 16:13.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • ei da bine ca de DJ nu se zice nimic ((( ...

                        Comment


                        • Lasa Seba ca n-or intrat zilele in sac :P
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • se zice, mah, scandalagiule cred ca am zis ca probabil o sa omit pe unii si sper sa nu se supere. mai putin direct, dar cred ca s-a prins ideea. oricum tu esti pe lista cu aia de ma bucur ca i-am cunoscut. de fapt, nu exista lista cu cineva pe care sa nu ma bucur ca l-am vazut/cunoscut...si ca sa vezi ca e de bine, uite, multumesc public pt tuica
                            darkside, clar n-or intrat...mai sunt persoane in situartia de a astepta urmatoarea intalnire, in ideea ca nu s-s terminat lotul de zile ce-l avem la dispozitie
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • @seba- Eu l-am intalnit o data pe doctor, cand a fost pe la Calarasi, dar a ramas darkside3.. Si inca multi altii!
                              p.s. Fane-CL a avut probleme cu netul si acum e prin tara cu cisterna. O sa urc cateva poze si filmulete de la gigi_tudorake, mai pe seara, daca nu o face el.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • sa fie ... deci la lista cu ce trebuie sa aiba un loganist in portbagaj , trebuie notat si o juma de palinca

                                incantat si eu ptr cei pe care am avut placerea sa i cunosc ... nu stiu cu cine sa incep si cu cine sa termin ... o adunatura de loganari cu un foarte dezvoltat simt al umorului si al bunului simt ... la mai multe ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google