Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratioare...multumesc mult!
    Ideea acelei emisiuni a fost ceea ce insemnam noi si ce vrem sa fim!
    Asta conteaza cel mai mult!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Niste comentarii stupide ale acelui tip.Logan vechi si sa mearga la 2000 euro sa gaseasca el si-i cumpar eu o flota intreaga...si care era faza cu Touareg-ul? Cumpara romanii Touareg-uri si nemtii MCV-uri ;) E vre-o masina la pret apropiat?....gandire tipica de....prefer sa nu zic.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • ma scuzati...dar se puteau da si raspunsuri mai bune...pacat de neinspiratie de moment si tracul de 'scena'
        mie mi sa paruc c-am clovn ala....(prezentatorul de la antena)
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Totusi sa vedem partea buna a lucrurilor, adica faptul ca a fost baiat bun (prezentatorul), ca ne-a invitat in emisiune si noua clubului, ne-a facut o buna propaganda (cel putin noua telespectatorilor sibieni), care au putut afla despre noi. Va rog sa ne credeti ca n-am vrut sa ne facem imagine personala, ci doar sa promovam Logan Club.Iar in continuare, cel putin pe plan local, vom face totul pentru a ne face cat mai cunoscuti si a mari comunitatea noastra cu noi membrii (prieteni).
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • mie mi-o placut de intrebarea aia....ti-ai da loganu pt un tuareg?buna intrebare...cum sa nu dai loganu de cat o fi el...pt un tuareg...?cum...?care nu si l-ar da...?hai sa fim seriosi...
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Raspuns simplu: L-as da, as vinde VW-ul, mi-as lua alt Logan, iar restul banilor i-as investi mai inteligent.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • mda......
                sa stiti, ca am stat mult pe ganduri daca sa pun acest post sau nu....dar am ajuns la concluzia ca trebuie, ca prea multi isi dau cu parerea necunoscind totul......
                deci......
                sunt cativa care nu vad partea buna a lucrurilor, adica LOGAN CLUB si ceea ce suntem noi!
                Si , daca l-ati intreba pe Cristi_XP , in legatura cu rugamintile mele de a participa la emisiune, si la raspunsul lui,........... ati fi surprinsi!!! (foarte surprinsi)
                Inca o data, revin si spun...ca ceea ce am vrut sa facem( si de fapt am si reusit) a fost promovarea clubului nostru!!!
                Si , daca sesizati, n-am cazut in "asazisele capcane" !!!!!
                Pentru noi, importanta e promovarea clubului......
                Si....daca stiti vorba lui "machiavelli "......SCOPUL SCUZA MIJLOACELE , nu ati mai fi atat de "critici" in ceea ce priveste emisiunea!
                Si , daca urmariti cu atentie totul, am spus de toate masinile, ......., si despre noi loganistii!
                Si inca o ultima remarca ..................
                .........ceea ce s-a incercat la aceasta Intalnire, pe langa faptul de a va simti voi participantii bine.....a fost faptul de a promova clubul si valorile lui.......PASIUNEA, care ne leaga de altfel pe toti!
                Dar, daca unii dintre voi au inteles ca astfel unii isi creeaza imagine, as dori sa se informeze mai mult in ceea ce priveste derularea evenimentelor si abia apoi sa scrie despre eveniment!
                Priviti acest post ca atare ! VA MULTUMESC!!!( de fapt LOGAN CLUB SIBIU va multumeste)
                Last edited by sibianul; 3 August 2009, 22:54.
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • ...totusi ,fratioare, eu inteleg din tot ce ai scris(... si mai inainte) ca cineva tot aduce anumite acuze...pe cai ascunse.Nu ar fi mai bine sa il dai in vileag?Daca cumva a mai fost si la intanire sa ii fie rusine...

                  Comment


                  • Sibiene si Valeriu chiar nu are rost sa va simti stingheriti de anumite treburi.
                    Eu nu am putut ajunge la Intalnire datorita unui alt program ce a trebuit sa-l respect,dar din ce am vazut asa de la distanta eu personal cred ca a fost cea mai reusita intalnire de pana acum si cred ca multa vreme de aici in colo.

                    Personal m-a impresionat extraordinar postul lui GUSI care ne-a relevat exact starea de spirit ce cred si EU ca predomina in acest CLUB.

                    Ca sunt carcotasi si critici asta e acceptabil,dar dupa parerea mea ar fi avut drept de critica numai acela care facea ceva mai grozav de ce a fost acum la SIBIU si venea in primul rand cu sfaturi.

                    Cat despre emisiunea in sine am 2 puncte de vedere si anume:
                    1. Nu cred ca intodeauna scopul trebuie sa scuze mijloacele,adica nu cred ca orice "SNOB" (vezi realizatorul) trebuie sa faca pe desteptul cu acest Club doar de dragul reclamei.
                    2. Voi si noi nu aveti nici o vina ptr comportamentul acelui individ.

                    Multa Bafta in continuare si va salut cu mult respect.
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • Egon.....numai cei redusi, nu pot trece peste anumeite chestii ca sa-si indeplineasca scopurile!
                      Crezi...ca deaca raspundeam...in emisiune spuselor lui.....nu iesea un circ?
                      De-asta aveam noi(LOGAN CLUB) nevoie?
                      Nu cred!!!!!
                      Am obtinut ce-am vrut?(promovare si lobby?) am obtinut.......
                      .....restul e LOGAN
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Stim toti ca a fost foarte bine si ca perfect n-o sa iasa niciodata. A fost frumos, ne-am distrat, ne-am cunoscut intre noi. Pana la urma asta e scopul primar: sa ne cunoastem si sa ne distram. Tot ce a fost pe langa a fost un mare bonus pentru care trebuie sa le multumim organizatorilor, si nu sa cautam nod in papura.
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Ma.. ) de faceti scandal si la intalnirea de la cluj si aveti ceva de obiectat inchid topicul si gata) toata lumea o fost multumita se intelege
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Sibianul are dreptate...publicitate sa facut..asta conteaza...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Vad ca nu se mai oboseste nimeni sa imi trimita poze/filme asa ca o sa cumpar azi DVDurile (daca ajung in timp util) si o sa le fac. Astept adrese.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Se pare ca vorbesc eu cu mine.

                                Conform listei si cunostintelor mele, trebuie sa trimit DVDuri cu poze & filme la:
                                Brasov (am adresa)
                                Cluj
                                Bucuresti (am adresa)
                                Resita (am adresa)
                                Alba
                                Pitesti
                                Targu Mures
                                Mioveni
                                Bralia
                                Arad
                                Deva
                                Calarasi
                                Timisoara (am adresa)
                                Ramnicu Valcea
                                De la majoritatea n-am auzit inca nimic. Maine fac DVDurile si le pun la posta. Ce nu pun maine din cauza ca n-am adresa, se plateste Bun asa? Nu vreau sa fac 20 de drumuri pt 20 de persoane. NU va (mai) caut pe fiecare in parte!

                                Daca nu ati fost la intalnire si faceti parte dintr-o "filiala" a clubului care nu e pe lista, va trimit si voua daca-mi dati adresa.

                                Daca vreti DVD-uri lightscribe, livrare la doiciliu prn curierat rapid sau cine stie ce alte minunatii, ma gasiti pe mess.

                                LE: Trimit doar cate un set ca e criza. Faceti rost de ele de la organizatori.
                                Last edited by ReBe; 12 August 2009, 00:17. Reason: Automerged Doublepost
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google