Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ma deloc nu faceti, rebe o sa planga si pe urma se duce la viperutzu... si de aici la logan club si peste tot
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Vezi ca bolo citeste forumu' si de peste hotare! Ce faci acum, ma dai de gol? Si tu, Brutus?!
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • bai bezme.. ma bagi la belele aiurea.. pai asa ne-a fost vorba.. am facut cinste pe Dealu Negru cu ala micu' si acuma dai din casa..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment





        • Dragilor, voi vreti DVDurile alea cu poze sau nu? IDul meu de mess e pe profil, adresa de mail la fel. Daca aveti nelamuriri, va stau la dispozitie. Va las si numarul de telefon? Si adresa de corespondenta?

          PS: Trebuia sa precizez ca nu e vorba doar de poze, ci si de filmari?



          Last edited by ReBe; 31 July 2009, 09:33.
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Pai chiar asa Paula ! Am urmarit cu maxim interes topicul asta si nu am vazut o filmare un interviu ceva... ,un link youtube. Nimik !!!!!
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • eu am pus primul pozele (chiar daca nu sunt prea multe)
              chiar, a filmat cineva?

              Comment


              • am filmat eu ; astazi i-am dat dvd-ul lui ReBe
                sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                Comment


                • Am poze si filmari de la 8 persoane. Au fost cel putin vreo 20 care au umblat cu aparatele foto/vdeo in mana...
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • @ReBe- Adineori am vorbit cu Fane-CL la telefon si a promis ca maine dupa-amiaza iti trimite pozele!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • eu unul nu am prea avut timp de poze......si sotia nici atat!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • SALUTARI participantilor,FELICITARI ORGANIZATORILO .......din pacate ma bucur doar din poze de inca o intalnire reusita LOGAN CLUB .
                        Din cauza unor probleme medicale am ratat nationala sper la CLUJ sa fiu prezent.
                        RESTU E LOGAN.....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • am ajuns si eu acasa din plimbari asa ca imi dau si eu cu parerea despre intalnire cu toate riscurile de rigoare...
                          ce mi-a placut a fost faptul ca am intalnit oameni noi cu care ne-am conversat pe aici dar nu am avut ocazia sa ne vedem (salutari la calarasi); a fost frumoasa coloana si numarul participantilor; felicitari organizatorilor pentru efortul pe care l-au facut atat in cautarea sponsorilor cat si a aprobarilor care stiu si eu ce greu se dau; multumim pentru cadouri si tombola.
                          ce nu mi-a placut a fost timpul foarte scurt pe care l-am avut la dispozitie pentru a sta impreuna (de abia am reusit sa cunosc 4-5 persoane si sa ii salut pe cei pe care ii cunosteam); nu mi-a placut modul in care au inteles unii sa isi promoveze imaginea lasandu-ne pe noi balta si intrebandu-ne noi ce facem; imi displace total faptul ca desi mi-a fost sters un anume post cu niste propuneri tocmai acolo s-a gresit; si ca sa puna capac chelneritele s-au dat in spectacol + ca bineinteles nu am avut loc cu totii gramada ci a trebuit sa improvizam.
                          Acum a trecut, din fericire intalnirile sunt tot mai numeroase si mai interesante, dar din pacate nu se prea invata din greselile editiilor anterioare.
                          Oricum, inca o data felicitari organizatorilor pentru efortul depus.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • cine a fost neglijat ?
                            am cunoscut FOARTE multi colegi forumisti , am fost implicat in eveniment ca participant si am stat cumintel in scaunul meu de logan asteptand ca lucrurile sa vina de la sine.Daca am vazut o masina mai deosebita am insistat sa o vad si am cerut colegului de forum sa deschida usile sa ma uit.Timp a fost destul , am stat la palavre , am mancat inghetata , am facut poze si asa mai departe .
                            cat despre chelnerite ... ma faci sa rad... vroiai servicii de 3 stele ? hai sa fim seriosi .. cu atatia bagabonti la masa tu vroiai sa poarte ancaru` pe mana si eventual sa zambeasca amabil si sa stea la povesti cu tine si sa explice jumatate din meniu ... cat despre locul la masa , sa recunoastem ca au fost foarte multe persoane , au fost masini cu 4 persoane si nu au fost anuntate .
                            Bubu_vasile : un eveniment cu recunoastere in presa si televiziune , cu premii si cadouri sa nu mai spun de faptu ca sorin ( sibianu ) a fost prezent si a alergat printre noi , am fost intrebati daca ne simtit bine si raspunsul a fost afirmativ , Domnul Valeriu care a avut toata familia implicata si sa nu mai spun de multii nostrii colegi care au zambit si au fost placut impresionati de prezenta si numeroasa . pe total aceasta intalnire a fost una de succes , la fel ca si celelalte intalniri de altfel care au avut momente super organizate .
                            in loc sa stam si sa cautam noduri si in loc sa multumim pentru efortul depus de un coleg loganist , noi ce facem ? ne spunem si ne aruncam vorbe care poate nu se afla unde trebuie ... sa o gandim unpic la rece , bubu-le cand o sa organizezi tu in totalitate si UNUL o sa fie nemultumit , crede-ma ca nu o sa pice bine...

                            este dreptul tau la opinie si am incercat doar sa justific contrariul prin ceea ce am scris mai sus , pentru ca si eu ca si tine am dreptul de a vorbii deschis .

                            si acum sincer dar faza cu "imaginea" nu prea am reusit sa o inteleg.

                            Comment


                            • La anul va asteptam la intalnirea nationala de la constanta, cazarea iestina doar 60 ron/zi stai si voi un weekend la plaja macar.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google