Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu erai bezmeticule?)eeeh...las ca sunteti faini oricum)
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • pana la urma se pare ca la televizor nu am aparut ..:| o filmare vroiam sa vad ...
      Its just a car ...

      Comment


      • Salutare colegi,cei de la prima tv mi-au luat interviu si mie si lui sebi8ta si au spus sa ne uitam duminica la ora 18 la stirile nationale ca v-or aparea acolo toate detaliile despre intalnirea de la sibiu si interviurile cu sibianul si noi cei restul,dar se pare ca nu a fost sa fie,eu m-am uitat si duminica si luni la stirile de la ora 18 cu speranta ca poate poate ne v-a vedea toata tara si cei ce au participat sa fie mandrii ca au fost acolo!!!
        Dar pana la urma prezenta acolo aduce satisfactie si placere,restul e logan si multumiri organizatorilor!!!
        VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
        sigpic

        Comment


        • Challenge

          Intrebare de la loganisti: Cate poze poate face ReBe?
          Raspuns: ...


          Si, inca o data:
          Ii rog pe toti cei care au poze sa le upload-eze ca arhive [preferabil numele fisierului sa fie userul] si sa dea link-urile aici si/sau la adresa de mail de pe profil. Weekendul viitor am treaba, asa ca DVDurile cu poze vor fi deja "pi vine" in weekend, daca le primesc, daca nu, va trebui sa mai asteptati. Voi trimite cate unul (sau cate un set, dupa caz) la fiecare club local (asa ca rog organizatorii sa imi scrie cate un PM cu adresele). Daca va miscati repede, o sa le aveti repede!
          Deocamdata n-am primit pozele decat de la vreo 5-6 useri! RUSINICA!
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • mda...se pare ca n-au dat la stiri de noi "loganistii" ci despre .....care s-a spanzurat....
            nu-i bai, ca materialul brut de la intalnire va fi postat aici!
            Oricum, vreau sa va spun ca datorita acelei emisiuni difuzata in direct la care am participat, a avut un ecou nesperat in Sibiu si intre posesorii de logan......
            Va vom spune mai multe detalii sambata seara dupa intalnirea noastra!
            Si acel material, o sa-l postez, imediat ce intru in posesia lui ( maxim 2 zile)!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Originally posted by ReBe View Post
              Challenge

              Intrebare de la loganisti: Cate poze poate face ReBe?
              Raspuns: ...


              Si, inca o data:
              Ii rog pe toti cei care au poze sa le upload-eze ca arhive [preferabil numele fisierului sa fie userul] si sa dea link-urile aici si/sau la adresa de mail de pe profil. Weekendul viitor am treaba, asa ca DVDurile cu poze vor fi deja "pi vine" in weekend, daca le primesc, daca nu, va trebui sa mai asteptati. Voi trimite cate unul (sau cate un set, dupa caz) la fiecare club local (asa ca rog organizatorii sa imi scrie cate un PM cu adresele). Daca va miscati repede, o sa le aveti repede!
              Deocamdata n-am primit pozele decat de la vreo 5-6 useri! RUSINICA!
              raspuns: toate
              1.5dci
              B-04-RZZ

              Comment


              • cateva de la mine...
                Attached Files
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • mama cata frmusete, pacat ca nu am putut veni si eu sunteti bestiali toti
                  bv bv,unde vede si ochii mei caprui poze
                  drive safe
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • Originally posted by kelu View Post
                    Salutare colegi,cei de la prima tv mi-au luat interviu si mie si lui sebi8ta si au spus sa ne uitam duminica la ora 18 la stirile nationale ca v-or aparea acolo toate detaliile despre intalnirea de la sibiu si interviurile cu sibianul si noi cei restul,dar se pare ca nu a fost sa fie,eu m-am uitat si duminica si luni la stirile de la ora 18 cu speranta ca poate poate ne v-a vedea toata tara si cei ce au participat sa fie mandrii ca au fost acolo!!!
                    Dar pana la urma prezenta acolo aduce satisfactie si placere,restul e logan si multumiri organizatorilor!!!
                    VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!

                    ai ma ca nu o scapat sebi8ta fara interviu ) pe cand credeam ca a ramas anonim de data asta)
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Da filmuletele cu tobele sunt si eu curios cu se aude ..........la gramada.......postati si voi un link ceva
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • ...eu zic ca poate apar pe dvd...si il poti asculta in masina cand e gata

                        Comment


                        • Felicitari colegi pentru intalnirea reusita, am o mare parere de rau ca nu am putut sa ajung, dar promit ca la anul nu o sa mai ratez, felicitari tuturor celor care au participat si nu in ultimul rand organizatorilor, sa ne vedem cu bine
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • Te asteptam la cluj
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Originally posted by pitt View Post
                              raspuns: toate
                              Mi-ai stricat jucaria

                              Veniti odata cu pozele alea? Toata lumea se plange ca n-a primit pozele de nu-stiu-cand si nu-stiu-cand, dar un mic efort sa ajunga toate la un loc nu faceti...!
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google