Intalnire Regionala La Targoviste....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    VIORELU SPER SA AI O EXPLICATIE PENTRU ASTA
    Te-ai folosit de numele nostru acolo si nu inteleg de ce!!!
    http://www.**********.ro/viewtopic.p...0536ed9bc#6171
    Attached Files
    Last edited by Ionut; 11 December 2008, 13:18.

    Comment


    • #47
      Urat din partea ta Viorele, sa te folosesti de numele la baieti. Dar unde nu este bun simt nu ai ce cere. Patetic...Scuteste-ne de astfel de imbarligari.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • #48
        Originally posted by Dodo View Post
        Si eu mai am o intrebare legata de locul unde se va desfasura intalnirea,in ce zona a Targovistei?Ma gandesc ca in fata la stadion ar fi un loc,voi ceilalti ce propuneti?
        E o idee buna.
        Se mai poate si la Interex sau Kauffland,dar sambata s-ar putea sa fie aglomerat.

        @Dodo-Dupa cum s-ar parea ca evolueaza lucrurile,s-ar putea sa ne intalnim numai noi doi...
        Last edited by D-FENS; 11 December 2008, 14:07.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #49
          Lista ramane valabila...Care este problema?...Eu zic sa ne tinem de cuvant,si cine s-a trecut pe lista eventual poate motiva absenta cu ceva credibil.In rest sa ne vedem cu bine la Targoviste pe 20 decembrie

          Comment


          • #50
            Imi pare rau dar eu nu merg sa creasca unii in ochii altora din alt club...Veneam acolo pentru LoganClub nu pentru altceva...

            Comment


            • #51
              Pentru Logan Club si prietenii din acest club.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • #52
                Si eu m-am gandit la Praktiker,Kaufland sau Interex dar cred ca este aglomerat.Acolo la stadion este destul loc,tin minte de cand am dat examen pentru permis ca erau f multe masini acolo!

                Comment


                • #53
                  Cautati cu grija locul...Ca poate avem chef de un gratar , un fotbal , o leapsa.

                  Comment


                  • #54
                    Nici eu nu merg Tweety la Targoviste, da la voi la Mioveni City cu mare placere.Kata ne vedem noi cu siguranta cat de curand.
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • #55
                      Daca nici tu nu mergi...Regret totusi ca ii promisesem lui D-fens si sper sa ma revansez fata de el.

                      Comment


                      • #56
                        Imi pare rau Felix ca nu poti sa vi dar mi-as fi dorit sa mai stam si noi de vorba....Asta e poate ne faci o vizita pe la Mioveni City
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by andreea13 View Post
                          Cautati cu grija locul...Ca poate avem chef de un gratar , un fotbal , o leapsa.
                          Gratar,fotbal,leapsa se poate dar la 40 de km de Targoviste,spre Sinaia!
                          D-Fens poate sa confirme.

                          Comment


                          • #58
                            Salve baieti! Spunetimi si mie cum ramane pana la urma se mai tine intalnirea la Targoviste sau nu? Si daca da unde si la ce ora? Eu am logan de trei luni si as fi vrut sa aflu mai multe despre logan de la cineva ca voi care aveti de mai mult timp. Astept un semn Salve

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Dodo View Post
                              Gratar,fotbal,leapsa se poate dar la 40 de km de Targoviste,spre Sinaia!
                              D-Fens poate sa confirme.
                              Se mai poate la Priseaca sau sus la Manastirea Dealu,sunt cam 3-4 km.De sus de la Manastirea Dealu se vede toata Targovistea,e loc si de gratar sau alte nebunii.
                              Felix si Tweety,mi-ar pare rau daca nu veniti,dar daca asa credeti de cuviinta,va respect hotararea.
                              Salut Marcel si un sincer "Bun venit " pe forum!
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #60
                                Nu mai vin D-fens ca mi-ai pus gand rau la godac...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google