Intalnire Regionala La Targoviste....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Daca veneai,ala mic al meu ar fi vrut sa-ti dea un desen facut de el pt tine.Asa,ti-l trimitem prin alta metoda.
    Attached Files
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #62
      Eu zic ca merita sa ne intalnim pe 20.Asa inainte de sarbatori.Eu zic ca poate sa iasa ceva frumos
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #63
        Bineinteles ca meritaUltima prezenta daca nu ma insel era de 14 la numar...Destul de bine avand in vedere ca mai sunt 9 zile...Si in mod sigur vor mai fi persoane dornicePoate si vreun nou club participant...Cum ar fi Craiova poate si Brasov...Sa treaca weekend-ul si mai vedem.

        Comment


        • #64
          Dragii mei va doresc intalnire faina!!!!!!
          Noi mergem pe la Deva!!!!!!
          Poate......Poate!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • #65
            Originally posted by D-FENS View Post
            Daca veneai,ala mic al meu ar fi vrut sa-ti dea un desen facut de el pt tine.Asa,ti-l trimitem prin alta metoda.
            Merci mult de tot D-fens, salutari celui mic...Poza deja este pe desktop...
            Asta m-a pus pe ganduri
            Attached Files

            Comment


            • #66
              Tweety,poate te razgandesti si mergi.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • #67
                Hai Tweety,cine o sa fie "fotograful nostru oficial' ?

                Comment


                • #68
                  Originally posted by TWeetY View Post
                  Merci mult de tot D-fens, salutari celui mic...Poza deja este pe desktop...
                  Asta m-a pus pe ganduri
                  Ne bucuram ca ti-a placut.
                  Avem nevoie de poze!
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #69
                    Observ ca Viorelu nu numai ca nu a dat nici o explicatie referitoare la acel anunt pe acel site dar inca continua sa faca invitatiile...Jenant :|
                    Refresh la lista :


                    Sambata 20 decembrie Intalnire Regionala la Targoviste: LoganClub Mioveni, LoganClub Pitesti, LoganClub Bucuresti si LoganClub Targoviste....Si poate cine stie ni-se mai alatura careva

                    TARGOVISTE (Gazda)

                    1.D-FENS
                    2.Dodo
                    3.


                    MIOVENI

                    1. AG 83 KTL- KaTaLyn
                    2. AG 88 DVL Dutza
                    3. AG 10 MRG Bosketel
                    4. TWeetY ( nu stiu cand tai porcu' dar sper sa nu fie tocmai atunci)
                    5.

                    PITESTI

                    1.AG 13 MIV- viorelu
                    2.AG-07-AVR alexutzu
                    3.AG-80-BIK ag80bik
                    4.AG-27-JBL AG 27 JBL
                    5.

                    BUCURESTI


                    1.B-15-FOF - Andreea13
                    2.B-67-BPX - Stanlei_82( Razvan) vin in proportie de 90%
                    3.B-90-BBB - SilviuB ( s-ar putea sa vin ca pasager, iar )
                    4.B-76-WKR - Stuke Vin cu masina daca o scot din service(daca nu vreau si eu un loc de copilot)

                    ...SI POATE MAI SUNT SI ALTI DORITORI DIN ALTE ORASE SA VINA LA INTALNIREA DE LA TARGOVISTE....SUNT BINE VENITI

                    PS. Sa nu uiti sa postezi pe acel forum si viitoarele schimbari de trupe ;)
                    Last edited by Thejock3r; 12 December 2008, 11:11.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #70
                      Ok modific listaExplicatia este destul de simpla...Si am dat-o unde trebuie.La provocari insa prefer sa nu raspund.Cine vine la Tragoviste sa ne vedem cu bine pe 20.

                      Comment


                      • #71
                        Adica ai dat-o persoanelor cu care vrei sa te intalnesti?
                        Asta inteleg eu...Sau poate ca o sa te intalnesti cu cei/cel caruia/carora le-ai dat explicatia...

                        Comment


                        • #72
                          KaTaLyn daca se poate poti face threadul asta lipicios(sau cine poate) ,macar pana are loc intalnirea,asa ar fi normal...Zic eu.
                          In rest salutare la toti!(si la cine nu merita)...Prespun ca ultima lista e buna sau mai da cineva bir cu fugitii?

                          Comment


                          • #73
                            Daca din bucuresti nu se mai merge..Cu regret ma retrag si eu.
                            dar sper totusi sa ne stragem mai multi sa ajungem acolo.

                            Comment


                            • #74
                              Cu sarcasmul asta Viorelu nu stiu daca rezolvi multe chestii ;) Iar in legatura cu prezenta la Targoviste o sa vezi in ziua aceea !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #75
                                Pentru noi cei din Mioveni se va lamuri situatia Duminica la intalnire in mod sigur.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google