Intalnire Regionala La Targoviste....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by TWeetY View Post
    Cel mai bine ar fi sa stabiliti voi o ora de intalnire si noi vom face programul astfel incat sa ajungem la timp.
    Locatia e clar ca numai voi o puteti alege
    In functie de plecarea celor din Mioveni si poate Bucuresti ziceam sa stabilim ora.E ceva drum de parcurs,totusi.Pt mine ora nu-i o problema.Din cate vad plecarea din Mioveni este la ora 9,deci in Targoviste probabil veti fi pe la 11.E ok.Eu ziceam sa ne intalnim in parcare la Interex,e mai usor de ajuns si pt Mioveni si pt Bucuresti.Din pacate la Targoviste sunt eu si Dodo,n-a mai aparut nimeni.In privinta locatiei sa vedem ce zice si Dodo.
    Am ramas si fara masina,mi-au expirat numerele,inscrierea e un chin.Mi-am pus mainile in cap cand am vazut azi dimineata ce-i la politie...De abia am putut deschide usa,sa intru.Sa cer informatii,m-am lipsit!
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #92
      D-fens mai este si anacipCiprian tot de la voi de acolo din Targoviste, vezi cum faci sa iei legatura cu el....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #93
        Stiu ca mai sunt vreo 2 pe forum...Unu-i anacip si celalalt cred ca s-a retras...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #94
          Mai era adimacker de pe la voi...am eu id-ul lui

          Comment


          • #95
            Voi incerca sa-l contactez...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #96
              Ma primiti cu utilajul asta la intalnire?Please!!!
              Special pt Tweety...
              Attached Files
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #97
                Ne este mila sa te lasam pe aia ma ca ingheti...te iau eu

                Comment


                • #98
                  APRECIEZ.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #99
                    imi pare rau...dar nu pot sa vin duminika...am fost anuntat astazi, ca tot weekendu avem inventar...imi cer scuze

                    Comment


                    • Nasol.Cred ca D-FENS avea dreptate...ne vom intalni numai noi 2.Se poate sa actualizam lista?

                      Comment


                      • @JBL
                        Poate ajungi sambata ca duminica numai daca ai treaba prin Targoviste...

                        Comment


                        • scuzati-ma ca ma bag si eu in seama,pana la urma...sambata sau duminica?si ora de intalnire pt cei din bucuresti?sau ne vdm direct in targoviste?in functie de ora ajung si eu...sambata nu prea pot de dimineata ca e sambata mea de tura si abia pe la 12-1 scap.oricum am sa fac tot posibilul sa termin cat mai repede.
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • imi pare rau da nici eu nu mai pot ajunge sambata deh..au ai mei treaba cu mine...poate cu alta ocazie
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • da..la ce ora se tine sambata intalnirea ?

                              Comment


                              • Pai in jur de ora 12,inca nu s-a hotarat ora si locul intalnirii!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google