Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu ... si nici nu stiu pe nimeni cu asa ceva.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • App.... m-am intalnit marti seara cu Rouge de Feu si cu Wizardu` salutam si aici

      Comment


      • Da da , asa ii , ma-m intalnit marti seara la polivalenta cu grassu, am depănat niste amintiri, am mai spus vre-o 2-3 minciuni, dupa care ne-am vazut fiecare de treburile noastre
        Salut, salut, si aici nenea grassu )
        sigpic

        Comment


        • Maine vineri 10.07.09 ora 20 intalnire la patinuar pt. cei care vor sa vina.
          Iar soferii fara masini ca @PAGU VREA SA SPELE MASINILE CU BERE!!!!:bigtongue:

          Comment


          • Mariuse,mariuse,numai la bere iti sta gandul.

            Comment


            • Cine are in dotare pe masina cauciucuri montana ?, vreau sa facem schimb adica eu am pe roata de rezerva cauciuc nou si vreau sa-mi fac pereche sau il dau pe al meu sau il voi cumpara .

              Comment


              • Deci s-a mutat intalnirea de sambata asta pe diseara la ora 20?
                fara linkuri externe

                Comment


                • nope ... intalnirea din seara asta e pentru cei care maine nu pot (sau nu au chef) sa vina (cel putin asa am inteles de la marius care lucreaza maine pe zi).
                  partea "proasta" e de fapt ca se suprapune cu intalnirea celor de la 4T***, care se intalnesc tot acolo.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Daca merge cineva din zona mea (Fortuna) la intalnire diseara, ma ia si pe mine ?? Ca iar sunt pieton . Vecine Shaloo mergi diseara??
                    sigpic

                    Comment


                    • te iau eu daca vrei, doar ca te pot lua pe la 6 cand ma duc dupa fiica-mea si te las in micalaca in zona billa. de acolo mergi cu pejosu'
                      e ok asa ?
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Mai ne auzim pana la 6, sa vorbesc cu Shaloo mai incolo, poate merge si el, nu de alta dar de la 6 pana la 8 e destul de mult si nu prea ma vad boschetarind prin parcare
                        sigpic

                        Comment


                        • Te iau eu ca merg pana acolo... Macar ii cunoastem si p-aia de la 4******
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • k ... atunci te ia shaloo ... sa te "ia" de cateva ori
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • OK, atunci te astept jos, langa masina, pe la 19:30/ 19:40
                              sigpic

                              Comment


                              • pe mine deja ma dispera vremea asta ... nici sa spal masina nu pot, si deja e murdara ca naiba, iar despre deplasari imi vine sa sudui ... are cineva pelerine de ploaie pe acasa ?
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google