Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ala e ... dar daca se strang cel putin 5 seturi va fi cu ARAD
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • salutare,

      vreau si eu un set de stikere.

      bubu nu ajung la intalnire, cum facem sa iti dau banii?

      mersi.

      Comment


      • Polo: ne intalnim la tara (gurahont) saptamana viitoare

        stikere:
        1. ZSO - 2 seturi
        2. Wotan - 1 set
        3. Polo - 1 set
        4. Maverick - 1 set (le da jos pe alea cu Timisoara, ca altfel ... le dam noi jos cu tot cu parbriz )
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Saru' mana ca m-ai trecut bubu. Normal ca le schimb pe cele de TM cu cele de AR , desi daca imi decontati voi un parbriz nou, nu zic nu

          Revin cu Meteo: E FOOOOAAARRTE CAAAAAAALLLLDDD !!!! De unde atata caldura?? Am fost 5 minute jos sa bibilesc la AC-ul de la Maty si e cald de lesini. Cred ca cineva acolo sus se joaca cu termostatul si l-a uitat pe setarea Semi-Deshert.
          Last edited by MAVERICK_SS; 15 July 2009, 15:43. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • stikere:
            1. ZSO - 2 seturi;
            2. Wotan - 1 set;
            3. Polo - 1 set;
            4. Maverick - 1 set (le da jos pe alea cu Timisoara, ca altfel ... le dam noi jos cu tot cu parbriz );
            5. AR-18-MOS - 1 set;

            Comment


            • bubule se pare ca sau strans peste 5 seturi...si o sa avem stikeru din fata cu lc arad..

              Comment


              • Sper ca sambata sa-mi aduca @Beku ce mi-a promis.

                Comment


                • @bubu: nu pot sapt viitoare, e cununia civila la fratemi-o, la timisoara. ne putem intalni in timpul saptamanii?

                  Comment


                  • Confirm un set. Multumesc. In cazul in care nu pot veni la intalnire vin dupa ele la inceputul saptamanii viitoare.

                    Sigle mici nu sunt? Din cele ce se pot lipi peste sigla originala?

                    Comment


                    • pentru sigle vorbesti cu sorin
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • felicitari Lau multi ani cu sanatate ... mai vorbim maine
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • lau sunt dator cu o poza...legat de vopsirea jentiilor de la prestige...

                          Comment


                          • scuze de intarziere da o trebuit sa le modific ca nu s-a incarcat...
                            Attached Files

                            Comment


                            • Aratau mai bine cu vopsea lucioasa ...

                              Comment


                              • Mie imi plac cum arata si asa. Eventual daca in loc de negru ar fi galben...cred ca ar arata si mai bine (pt mine cel putin ).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google