Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Lucianitos,stim ca esti gelos si nebagat in seama,dar ca sa nu zici ca suntem oameni rai eu cu bubu ti le dam tie sa le dai roseata ce zici ?
    sigpic

    Comment


    • #92
      Pfoaii...plin de ouati pe aicea
      sigpic

      Comment


      • #93
        Norby, eu am zis din start ca nu vin ca am avut de lucru si chiar daca eram liber tot nu veneam ...si am zis de fatza cu toata lumea de ce nu vin la intalnirea la care ai lipsit ( dupa cum zicea si bubu ). Si mai mult ca sigur nu o sa vin nici la intalnirea comuna din arad. Numai bine !

        Comment


        • #94
          Bubule na ui ca io's primul
          peste 2 saptamini aterizeaza tatamiu din germania cu un tir de marfa pentru firma unde lucreaza, amu 5 minute am vorbit cu el. evident nu se stie ora cind ajunge si cit o sa dureze descarcatul
          cine o sa filmeze?
          Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 20:13.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #95
            Vine cu ajutoare? Venim sa ajutam la descarcat,se lasa cu ceva ?
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by grassu View Post
              Norby, eu am zis din start ca nu vin ca am avut de lucru si chiar daca eram liber tot nu veneam ...si am zis de fatza cu toata lumea de ce nu vin la intalnirea la care ai lipsit ( dupa cum zicea si bubu ). Si mai mult ca sigur nu o sa vin nici la intalnirea comuna din arad. Numai bine !
              pacat grasule pacat...
              sigpic

              Comment


              • #97
                Cine era tipu din masina lu bubu ? Era cumva loganist , sau in devenire
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Daca zici de Tipu care a fost la sinnicolau din masina lu' Bubu , eu am fost , Momentan Sunt sofer pe Moto cu A1 , deci Nu scuterist), in curand Sofer pe fiorosul Logan de 75 de cai:>
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • #99
                    @boris: Era AR77PAG, loganist in devenire
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by crististreulea View Post
                      Bubule na ui ca io's primul
                      peste 2 saptamini aterizeaza tatamiu din germania cu un tir de marfa pentru firma unde lucreaza, amu 5 minute am vorbit cu el. evident nu se stie ora cind ajunge si cit o sa dureze descarcatul
                      cine o sa filmeze?
                      Filmatu' ca filmatu', rezolvam cumva, da prezenta ta conteaza
                      Last edited by Pagu; 31 March 2008, 22:59.
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Incintat de cunostinta,ne vom cunoaste mai bine peste 2 saptamani acum nu prea am putut fi alaturi de voi deoarece stiti de evenimentu ce sa intimplat si am participat cu silviu,tm87kis,cristian86,lau_swat,la ridicarea masini lu seba pe slep,
                        toate cele bune
                        sigpic

                        Comment


                        • Bubu nu fi rau cu oameni ca deaia esti organizator sa ii ajuti sa ii indrumi
                          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                          Comment


                          • Lucianitos treci acasa pe partea cu timisoara
                            sigpic

                            Comment


                            • Bah ... io ii indrum, dar daca eu nu ma prind pe mine cine naiba ma indruma ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Eu si cu boris , bubule cand ai vreo neclaritate , dorinta nu ezita sa ne contactezi si te vom ajuta in cel mai scurt timp
                                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google