Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Mersi norby
    stiu,cauciucurile is cam prea mari da ce sa fac nu am mai avut cash pentru altele si in plus is ok momentan astea,nu de alta da mai merg ca nu is uzate si doar nu le arunc
    sigpic

    Comment


    • #47
      Hai mai ca is faine ... multi vad putini pricep, chestia cu inaltimea talonului.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #48
        Da chiar asa bubu,ai dreptate,ce sa fac cand nu mai are omu bani nu mai are...asta e,pana atunci o sa mai trag tare de astea stock, sa le uzez de tot sa am motiv atunci sa le schimb
        sigpic

        Comment


        • #49
          Nu`i vorba de bani ...ca are bani ...wizard ii bogat ...numa ca acuma are grija mai mare de ele si merge cu talon mai mare sa nu le strice.

          Comment


          • #50
            Grassu: acu' inteleg eu ce lucrii... exista 2 variante:
            1. ori esti ceva cu chipiu sub acoperire
            2. ori esti contabil
            nu de alta, dar prea bine stii cate finante au norby, wizard, evol, ....
            hai recunoaste
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #51
              1. daca eram militian aveam 100% folii si pe laterale fatza ...k lor le permite legea.
              2. contabil nu pot fi ca nu ma duce capu` ...

              dar evidenta finantelor la dusmani ...aaaaaaaa ...la prieteni o sa le`o tzin tot timpu` se pot baza pe mine
              Last edited by grassu; 25 March 2008, 17:01.

              Comment


              • #52
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by grassu View Post
                  1. daca eram militian aveam 100% folii si pe laterale fatza ...k lor le permite legea.
                  2. contabil nu pot fi ca nu ma duce capu` ...

                  dar evidenta finantelor la dusmani ...aaaaaaaa ...la prieteni o sa le`o tzin tot timpu` se pot baza pe mine
                  adica cum? Nu te duce capul sa fii contabil???
                  a tine evidenta finantelor = contabilitate
                  adica esti CONTABIL... asadar te-ai dat de gol!!
                  sau daca doar prietenii pot beneficia de ajutorul tau contabil, atunci inteleg ca din prietenie ii aduci la faliment...
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • #54
                    Care stie unde pot gasi niste "braduti" ? Parca asa le zice la aia de prinzi "mocheta" de portbagaj.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by bubu_vasile View Post
                      Care stie unde pot gasi niste "braduti" ? Parca asa le zice la aia de prinzi "mocheta" de portbagaj.
                      bubu ti-am zis cand ti-am dat aia,dute la un magazin de piese auto,gen lupu singuratic ala de la miorita, aproape de noi ;)...si intreaba acolo,daca nu la verbiita(magazinu de la uta)acolo trebuie sa aiba,ca si eu tot de la ei mi-am luat!
                      daca nu gasesti zi-mi si sa vad poate reusesc sa fac io rost sa intreb la un magazin de la tara unde ma duc eu,de acolo si-a luat un prieten de la bunici "braduti" de aia!
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Hahaha ... stiu ca mi-ai zis, dar la modul general (gen orice magazin auto) si eu am uitat de lupu' asta de aici.
                        era sa mor de ras cand am citit ce mi-ai scris. cand ai ajuns la partea cu: "daca nu gasesti zi-mi si sa vad poate reusesc sa fac io rost sa intreb la un magazin de la tara unde ma duc eu" initial am crezut ca vrei sa imi aduci cativa din padure
                        uite ca o sa ascult de tine, astept sa se deschide la Lup si fug pana acolo, iar sambata la intalnire o sa il pun sus: TMevol (TM nu inseamna timisoara ci TradeMark evol... prietenii stiu de ce)
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #57
                          Haideti sa vorbim aici despre accident si eventual sa puneti pozele si filmele aici

                          LE: apropo norby, nu prea mi-a placut ca ati ramas in urma. ati ajuns bine ?
                          Last edited by bubu_vasile; 29 March 2008, 22:10.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #58
                            Ce accident?
                            Ce sa intamplat?
                            Toata lumea e bine?

                            Comment


                            • #59
                              Seba (csebalin) a iesit de pe sosea, s-a dat peste cap, a ras la propriu jumate de pom si s-a oprit cu rotile in sus. masina arata cam cum a pus norby poza pe "intalniri in arad", seba din cate am vorbit cu cristi e relativ bine. noroc mare a avut plus ca stalpii masinii au rezistat cu brio (amandoi intregi) airbagurile iesite la timp, si un inger pazitor.

                              norby: pune poza aia si aici sa vada oamenii.
                              ar77pag: parca si tu ai facut poze .... unde sunt ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • #60
                                La streulea im pare rau ca nu am apucat sa stam mai mult alaturi de voi dar data viitoare cind ne vom reintilni cu siguranta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google