Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Filmare accident Seba (csebalyn)

    sigpic
    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

    Comment


    • #77
      Cum se simte Seba?
      Transmiteti-i insanatosire grabnica si din partea mea va rog.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #78
        Uitati-va.......:|







        Apropo, sa nu uitam de stickere) sa le avem pentru intalnirea viitoare....
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • #79



          Scuze de postul consecutiv , da nu stiu ce are ca nu merge:| poate nu stiu eu sa postez
          Last edited by Pagu; 30 March 2008, 18:36.
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • #80
            NU se vede nimic!!!!!!!!!!
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • #81
              Bubu_vasile eu nu am promis nimic de intilnirea de peste 2 sapt inca
              sigpic

              Comment


              • #82
                Da da ... trage-te pe fese boris. ai uitat cand am facut poza impreuna ca am discutat ca sapt viitoare e etapa si cealalta veniti in Arad si ai zis ca e ok. :p
                raule
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #83
                  Sunt chiar curios daca vor veni la arad macar jumatate din membrii logan club timisoara

                  Comment


                  • #84
                    Jumatate e imposibil. Poate doreai sa spui jumatate din cei care vin la intalniri in TM. Stai linistit ca o sa venim
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Grassu , noi daca am zis ca venim poti fi 100% ca venim , nu ca alti ........
                      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                      Comment


                      • #86
                        Dada:P nu ca altii grassu tu de ce n-ai venit acum sambata cu noi?Sincer:P sau daca vrei imi spui pe mess
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Grassu si-a spus punctul de vedere la ultma intalnire norby. deci nu ar trebui sa il mai intrebi inca o data. chiar daca tu ai lipsit la acea intalnire te informam noi la urmatoarea de ce
                          nu mai hartui omul

                          si ca raspuns pentru cei mai sceptici din Arad. Ma indoiesc ca o sa vina 100% nici macar din cei care vin la intalniri. Pai uita-te la noi cei din Arad. Cu o saptamana inainte eram "cata frunza si iarba" iar de intalnit si plecat au ramas doar cativa. La ei o sa fie la fel. Multi o sa fie pe lista sau o sa zica ok, dar putini o sa ajunga. Oricum eu contez pe seriozitatea multora dintre ei si sunt sigur ca vor veni cel putin cati am fost noi acum.
                          PS pentru boris: sa vezi cata iarba avem la locul de intalnire ... e plin de ea. din aia mare si sanatoasa
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #88
                            Bubule daca vin la arad cu bigman & co faci un cuib din iarba sa im pun ouãlele in el
                            haha
                            ne astepti cu paine si sare la intrare in arad
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Va astept cu un set de arcuri pentru drumuri grele. prietenii stiu de ce
                              ps. si ca sa vezi ce grija am de tine o sa te duc totusi pe cel mai asfaltat drum din Arad
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • #90
                                Boris mai bine iti ciocesti ouãle cu bubu si rezolvati problema
                                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google